Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Малайзія: робота у полуничному раю
<p>Європейці в азіатських країнах привертають до себе багато уваги. Валентин Чернявський та Аліна Місечко відчули це на собі.</p><p>У журналістському реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 16 Валик і Аліна продовжують знаходити пригоди в Малайзії. Вони вирушили у Камерон-Хайлендс - район, де росте абсолютно все. Вони відчули себе справжньою екзотикою: місцеві не соромляться попросити сфотографуватися прямо на вулиці.</p><p><strong>Валентин в шоу Заробітчани 2 сезон знайшов собі роботу на незвичайної плантації, куди приїжджають туристи з усієї Малайзії.</strong> Там навіть біля адміністративної будівлі росте капуста, а свіжозібрані ягоди можна поїсти в особливому полуничному кафе.</p><p>Робота Валика схожа на мрію - тихо, спокійно, оплата погодинна... Хитрий журналіст вирішив трохи розслабитися, не поспішати і поїсти полуницю, поки ніхто не бачить. Невже Валентину вряди-годи пощастило? Дивіться в реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 16.</p><p><strong>Спочатку Аліна теж спробувала влаштуватися на плантацію, але не змогла впоратися з технікою.</strong></p><p> Замість цього їй запропонували спробувати щастя у ресторані - на думку місцевих, робота в закладах громадського харчування куди більше підходить для жінки-європейки.</p><p>У ресторані теж не все пішло гладко. Аліна намагалася розкочувати тісто для місцевого хліба роти чанай та смажити млинці, проте виходило у неї не дуже добре. Вона кілька разів збиралася піти з роботи, але чомусь начальство не захотіло її звільняти. А її керівник із промовистим ім`ям Сталін буквально годує дівчину з рук... У шоу Заробітчани в Малайзії Аліна відчула, як це - бути білою жінкою в азіатській країні. Виявляється, вона працює відмінною приманкою для відвідувачів. Багато клієнтів навіть просили сфотографуватися із незвичайною кухаркою! Чи отримала Аліна за це гроші? Дізнайтеся в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 16.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-15" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 15</a></p>

Малайзія: робота у полуничному раю

Всі випуски | Сезон 2

Малайзія: робота у полуничному раю

Європейці в азіатських країнах привертають до себе багато уваги. Валентин Чернявський та Аліна Місечко відчули це на собі.

У журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 16 Валик і Аліна продовжують знаходити пригоди в Малайзії. Вони вирушили у Камерон-Хайлендс - район, де росте абсолютно все. Вони відчули себе справжньою екзотикою: місцеві не соромляться попросити сфотографуватися прямо на вулиці.

Валентин в шоу Заробітчани 2 сезон знайшов собі роботу на незвичайної плантації, куди приїжджають туристи з усієї Малайзії. Там навіть біля адміністративної будівлі росте капуста, а свіжозібрані ягоди можна поїсти в особливому полуничному кафе.

Робота Валика схожа на мрію - тихо, спокійно, оплата погодинна... Хитрий журналіст вирішив трохи розслабитися, не поспішати і поїсти полуницю, поки ніхто не бачить. Невже Валентину вряди-годи пощастило? Дивіться в реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 16.

Спочатку Аліна теж спробувала влаштуватися на плантацію, але не змогла впоратися з технікою.

 Замість цього їй запропонували спробувати щастя у ресторані - на думку місцевих, робота в закладах громадського харчування куди більше підходить для жінки-європейки.

У ресторані теж не все пішло гладко. Аліна намагалася розкочувати тісто для місцевого хліба роти чанай та смажити млинці, проте виходило у неї не дуже добре. Вона кілька разів збиралася піти з роботи, але чомусь начальство не захотіло її звільняти. А її керівник із промовистим ім`ям Сталін буквально годує дівчину з рук... У шоу Заробітчани в Малайзії Аліна відчула, як це - бути білою жінкою в азіатській країні. Виявляється, вона працює відмінною приманкою для відвідувачів. Багато клієнтів навіть просили сфотографуватися із незвичайною кухаркою! Чи отримала Аліна за це гроші? Дізнайтеся в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 16.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 15