Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перу: Макс загримів до лікарні
<p>Сучасні люди Макс Узол і Оля Манько вирушили на роботу в Перу - країну, де все ще вірять у силу шаманів і духів. Чи будуть стародавні сили прихильні до українських заробітчан?</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 17 журналісти намагаються заробити грошей, зберігши при цьому здоров'я. Оля і Макс звикли до благ цивілізації. Чи впораються вони з роботою у країні, де все ще шанують древніх богів?</p><p><strong>Заробітчани в Перу зіткнулися із несподіваною небезпекою для здоров'я.</strong></p><p>Вони поїхали у колишню столицю Імперії Інків Куско, який знаходиться настільки високо над рівнем моря, що там навіть дихати важко. Багато туристів, які приїжджають у це древнє місто, стикаються із таким неприємним явищем, як гірська хвороба. А ось у місцевих є свій перевірений спосіб впоратися з неприємною недугою - про нього Оля Манько дізналася під час роботи.</p><p><strong>Оля знайшла роботу на картопляній плантації.</strong></p><p>Перу вважається батьківщиною картоплі: у цій країні вирощується близько 3 000 видів цього коренеплоду. Працівникам на плантаціях доводиться жувати листя коки, які допомагають впоратися з неприємними відчуттями від постійного перебування на великій висоті. Оля теж зважилася спробувати незнайому рослину, адже копати картоплю в Андах - набагато складніше, ніж у бабусі на городі. Тим більше що про трактори та інші блага цивілізації тут не може бути й мови. Місцеві вважають, що мотики і рук цілком достатньо для роботи, головне - подякувати духів. Дивіться шоу Заробітчани 2018 випуск 17 - дізнайтеся, як жителі Перу спілкуються із богами.</p><p><strong>А ось Максу в шоу Заробітчани 2 сезон не пощастило: йому довелося познайомитися із системою охорони здоров'я Перу зсередини.</strong></p><p>Узол шукав роботу на місцевому карнавалі, коли йому раптом стало зле. Його практично відразу забрала швидк ... Що сталося з українським журналістом у далекому Перу? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 17.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-16" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 16</a></p>

Перу: Макс загримів до лікарні

Всі випуски | Сезон 2

Перу: Макс загримів до лікарні

Сучасні люди Макс Узол і Оля Манько вирушили на роботу в Перу - країну, де все ще вірять у силу шаманів і духів. Чи будуть стародавні сили прихильні до українських заробітчан?

У програмі Заробітчани 2 сезон випуск 17 журналісти намагаються заробити грошей, зберігши при цьому здоров'я. Оля і Макс звикли до благ цивілізації. Чи впораються вони з роботою у країні, де все ще шанують древніх богів?

Заробітчани в Перу зіткнулися із несподіваною небезпекою для здоров'я.

Вони поїхали у колишню столицю Імперії Інків Куско, який знаходиться настільки високо над рівнем моря, що там навіть дихати важко. Багато туристів, які приїжджають у це древнє місто, стикаються із таким неприємним явищем, як гірська хвороба. А ось у місцевих є свій перевірений спосіб впоратися з неприємною недугою - про нього Оля Манько дізналася під час роботи.

Оля знайшла роботу на картопляній плантації.

Перу вважається батьківщиною картоплі: у цій країні вирощується близько 3 000 видів цього коренеплоду. Працівникам на плантаціях доводиться жувати листя коки, які допомагають впоратися з неприємними відчуттями від постійного перебування на великій висоті. Оля теж зважилася спробувати незнайому рослину, адже копати картоплю в Андах - набагато складніше, ніж у бабусі на городі. Тим більше що про трактори та інші блага цивілізації тут не може бути й мови. Місцеві вважають, що мотики і рук цілком достатньо для роботи, головне - подякувати духів. Дивіться шоу Заробітчани 2018 випуск 17 - дізнайтеся, як жителі Перу спілкуються із богами.

А ось Максу в шоу Заробітчани 2 сезон не пощастило: йому довелося познайомитися із системою охорони здоров'я Перу зсередини.

Узол шукав роботу на місцевому карнавалі, коли йому раптом стало зле. Його практично відразу забрала швидк ... Що сталося з українським журналістом у далекому Перу? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 17.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 16