Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Греція: райське життя на Санторіні
<p>Аня та Настя побували на Санторіні - одному з найкрасивіших курортів світу. Але ж Аня так давно мріє пожити на одній з білосніжних вілл цього райського куточка!</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 18 Аня та Настя побачили, що таке справжнє шикарне життя. Багато знаменитостей виставляють фотографії з цього приголомшливо красивого курорту. Аня теж мріє про незабутні кадри для свого Інстаграма. Саме тому вона влаштувалася працювати на одну із вілл.</p><p>Виявилося, що у її роботодавця є жорсткі правила - не можна спілкуватися з туристами, купатися в басейні і... звичайно ж, фотографуватися. Але Заробітчани в Греції не відступають перед труднощами, коли справа доходить до популярності в соцмережах. Аню лайки та коментарі цікавлять набагато більше, ніж безпосередньо робота.</p><p>Героїня шоу Заробітчани 2 сезон Аня готова піти на обман, щоб зробити заповітні кадри. <strong>Чи змогла Аня стати зіркою Інстаграма? Або господарі вілли розкусили її прийом? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 18.</strong></p><p>А ось Насті не до фотографування.</p><p>Вона вирішила підзаробити на туристах, які хочуть піднятися на гору. Щоб дійти до вершини пішки, потрібно подолати сотні сходинок, тому два найпопулярніших засоби пересування - це фунікулер і осли. У Насті в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 18 виник відмінний план: взяти в оренду ослика та возити туристів. Один із місцевих погодився дати їй одну зі своїх ослиць за умови, що дівчина віддасть йому 50% свого заробітку.</p><p>Робота виявилася досить складною, адже самій Насті доводиться пересуватися на своїх двох. І все б нічого, якби в найвідповідальніший момент її ослик не втік!</p><p><strong>Чи домовиться журналістка з господарем тварини в програмі Заробітчани 2018 випуск 18?</strong></p><p>Проект Заробітчани в Греції показує пригоди дівчат на одному з найкрасивіших курортів Егейського моря. Сюди приїжджають знаменитості з усього світу, щоб шикарно відпочити. А ось українським журналісткам в цьому райському куточку все-таки довелося попрацювати. Не пропустіть нові цікаві подробиці про роботу за кордоном в проекті Заробітчани 2 сезон!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-17" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 17</a></p>

Греція: райське життя на Санторіні

Всі випуски | Сезон 2

Греція: райське життя на Санторіні

Аня та Настя побували на Санторіні - одному з найкрасивіших курортів світу. Але ж Аня так давно мріє пожити на одній з білосніжних вілл цього райського куточка!

У програмі Заробітчани 2 сезон випуск 18 Аня та Настя побачили, що таке справжнє шикарне життя. Багато знаменитостей виставляють фотографії з цього приголомшливо красивого курорту. Аня теж мріє про незабутні кадри для свого Інстаграма. Саме тому вона влаштувалася працювати на одну із вілл.

Виявилося, що у її роботодавця є жорсткі правила - не можна спілкуватися з туристами, купатися в басейні і... звичайно ж, фотографуватися. Але Заробітчани в Греції не відступають перед труднощами, коли справа доходить до популярності в соцмережах. Аню лайки та коментарі цікавлять набагато більше, ніж безпосередньо робота.

Героїня шоу Заробітчани 2 сезон Аня готова піти на обман, щоб зробити заповітні кадри. Чи змогла Аня стати зіркою Інстаграма? Або господарі вілли розкусили її прийом? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 18.

А ось Насті не до фотографування.

Вона вирішила підзаробити на туристах, які хочуть піднятися на гору. Щоб дійти до вершини пішки, потрібно подолати сотні сходинок, тому два найпопулярніших засоби пересування - це фунікулер і осли. У Насті в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 18 виник відмінний план: взяти в оренду ослика та возити туристів. Один із місцевих погодився дати їй одну зі своїх ослиць за умови, що дівчина віддасть йому 50% свого заробітку.

Робота виявилася досить складною, адже самій Насті доводиться пересуватися на своїх двох. І все б нічого, якби в найвідповідальніший момент її ослик не втік!

Чи домовиться журналістка з господарем тварини в програмі Заробітчани 2018 випуск 18?

Проект Заробітчани в Греції показує пригоди дівчат на одному з найкрасивіших курортів Егейського моря. Сюди приїжджають знаменитості з усього світу, щоб шикарно відпочити. А ось українським журналісткам в цьому райському куточку все-таки довелося попрацювати. Не пропустіть нові цікаві подробиці про роботу за кордоном в проекті Заробітчани 2 сезон!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 17