Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Еквадор: як виготовляють панами для знаменитостей?
<p>Макс Узол і Оля Манько подорожують по Еквадору в пошуках роботи на мільйон. Головне - не попасти на гроші самим.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 19 Макс і Оля продовжують пробувати свої сили на самих незвичайних роботах Південної Америки.</p><p>Оля вирушила на плантацію збирати екзотичний фрукт - пітахайю.</p><p>Знаменитості дуже люблять цей делікатес за приємний солодкий смак і низьку калорійність. Там, куди влаштувалася Оля, вирощують жовту пітахайю - найдорожчий із видів. Її також часто називають «драконівським фруктом», так як шкірка нагадує лусочки цього міфічного створіння. Існує легенда, що серце дракона - це солодка пітахайя, заради якої лицарі і вбивали цих страшних створінь.</p><p><strong>Заробітчани в Еквадорі зустрілися не тільки з місцевими жителями, а й з успішними іноземцями. Наприклад, начальниця Олі - американка зі слов'янським корінням, а Макс влаштувався на роботу на фабрику до німця.</strong></p><p>Олю здивувала стерильна чистота: при надходженні на роботу їй видали не тільки уніформу, але ще і маску з рукавичками.</p><p>Виявилося, що збирачі пітахайї очікують перевірку - вони готують вантаж для дуже важливих американських замовників. З якими труднощами зіткнулася Оля при зборі екзотичних фруктів, дивіться в реаліті Заробітчани 2018 випуск 19.</p><p>А Макс вирушив на фабрику з виробництва найзнаменитіших капелюхів Еквадору - панам.</p><p>Виявляється, в Еквадорі панама - це не дитячий головний убір, а модний аксесуар, за який люди готові платити чималі гроші. Ця фабрика готувала капелюхи на замовлення для таких знаменитостей, як Джонні Депп і Бен Аффлек.</p><p>Плетіння панам виявилося дуже складною роботою. Кожний такий капелюх коштує як мінімум 200 доларів, тому Макс не має права на помилку. Але що робити журналісту Заробітчани 2 сезон, якщо він ледь не зіпсував цілу партію дорогущих панам? Чи дав йому роботодавець ще один шанс? Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 19.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-18" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 18</a></p>

Еквадор: як виготовляють панами для знаменитостей?

Всі випуски | Сезон 2

Еквадор: як виготовляють панами для знаменитостей?

Макс Узол і Оля Манько подорожують по Еквадору в пошуках роботи на мільйон. Головне - не попасти на гроші самим.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 19 Макс і Оля продовжують пробувати свої сили на самих незвичайних роботах Південної Америки.

Оля вирушила на плантацію збирати екзотичний фрукт - пітахайю.

Знаменитості дуже люблять цей делікатес за приємний солодкий смак і низьку калорійність. Там, куди влаштувалася Оля, вирощують жовту пітахайю - найдорожчий із видів. Її також часто називають «драконівським фруктом», так як шкірка нагадує лусочки цього міфічного створіння. Існує легенда, що серце дракона - це солодка пітахайя, заради якої лицарі і вбивали цих страшних створінь.

Заробітчани в Еквадорі зустрілися не тільки з місцевими жителями, а й з успішними іноземцями. Наприклад, начальниця Олі - американка зі слов'янським корінням, а Макс влаштувався на роботу на фабрику до німця.

Олю здивувала стерильна чистота: при надходженні на роботу їй видали не тільки уніформу, але ще і маску з рукавичками.

Виявилося, що збирачі пітахайї очікують перевірку - вони готують вантаж для дуже важливих американських замовників. З якими труднощами зіткнулася Оля при зборі екзотичних фруктів, дивіться в реаліті Заробітчани 2018 випуск 19.

А Макс вирушив на фабрику з виробництва найзнаменитіших капелюхів Еквадору - панам.

Виявляється, в Еквадорі панама - це не дитячий головний убір, а модний аксесуар, за який люди готові платити чималі гроші. Ця фабрика готувала капелюхи на замовлення для таких знаменитостей, як Джонні Депп і Бен Аффлек.

Плетіння панам виявилося дуже складною роботою. Кожний такий капелюх коштує як мінімум 200 доларів, тому Макс не має права на помилку. Але що робити журналісту Заробітчани 2 сезон, якщо він ледь не зіпсував цілу партію дорогущих панам? Чи дав йому роботодавець ще один шанс? Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 19.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 18