Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Еквадор: особливості роботи в порту
<p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">У реаліті Заробітчани випуск 2 журналісти Макс Узол і Оля Манко знайшли собі пригоди в Еквадорі.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">У підприємливого Макса дуже багато ідей щодо того, як заробити, тому він упевнений в тому, що і в Еквадорі не пропаде. У тому місті, куди потрапив Макс, половина населення займається ловом риби. Журналіст теж вирішив спробувати себе в цій справі. Попитавши місцеве населення, він зміг влаштуватися помічником у порт. Максу довелося приймати рибу і тягати дуже важкі ящики. Ще він побачив, як екологи міряють скатів рулеткою. Навіщо вони це роблять? Дізнайтеся в проекті Заробітчани 2018 випуск 2.</span></p><p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Оля вирішила схитрувати і знайти собі приємну роботу на березі океану. </strong><span style="color: rgb(17, 17, 17);">За порадою інтернет-користувачів вона звернулася до начальника всіх краболовів. Влаштуватися на роботу виявилося просто: Оле просто запитала про роботу, і її тут же взяли. Але по дорозі до свого нового місця журналістка відчула щось недобре ... Ловля крабів виявилася зовсім не таким легким і приємним заняттям, як вона вважала. Замість сонця і океану ніжну Олю чекало брудне болото. Успіхи журналістки дивіться в реаліті Заробітчани випуск 2.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Заробітчани в Еквадорі зіткнулися з несподіваними труднощами. Максу Узолу довелося дізнатися, що таке вівсяний сік, і що знаходиться в шлунку у риб. А ще в найвідповідальніший момент його роботодавець раптом... зник? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 2, як він виплутається з цієї ситуації.</span></p><p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Скільки грошей все-таки зможе заробити Оля на ловлі крабів? Який приємний сюрприз підготував їй роботодавець замість грошей?</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">У шоу Заробітчани журналісти роз'їжджають по різних країнах світу, щоб спробувати себе у найбільш екзотичних професіях. Кожен випуск - це нова країна і двоє сміливців, які з головою поринають у місцевий колорит. Які незвичайні роботи спробують Заробітчани в Еквадорі? Відчуйте екзотику разом з нашими журналістами!</span></p>

Еквадор: особливості роботи в порту

Всі випуски | Сезон 2

Еквадор: особливості роботи в порту

У реаліті Заробітчани випуск 2 журналісти Макс Узол і Оля Манко знайшли собі пригоди в Еквадорі.

У підприємливого Макса дуже багато ідей щодо того, як заробити, тому він упевнений в тому, що і в Еквадорі не пропаде. У тому місті, куди потрапив Макс, половина населення займається ловом риби. Журналіст теж вирішив спробувати себе в цій справі. Попитавши місцеве населення, він зміг влаштуватися помічником у порт. Максу довелося приймати рибу і тягати дуже важкі ящики. Ще він побачив, як екологи міряють скатів рулеткою. Навіщо вони це роблять? Дізнайтеся в проекті Заробітчани 2018 випуск 2.

Оля вирішила схитрувати і знайти собі приємну роботу на березі океану. За порадою інтернет-користувачів вона звернулася до начальника всіх краболовів. Влаштуватися на роботу виявилося просто: Оле просто запитала про роботу, і її тут же взяли. Але по дорозі до свого нового місця журналістка відчула щось недобре ... Ловля крабів виявилася зовсім не таким легким і приємним заняттям, як вона вважала. Замість сонця і океану ніжну Олю чекало брудне болото. Успіхи журналістки дивіться в реаліті Заробітчани випуск 2.

Заробітчани в Еквадорі зіткнулися з несподіваними труднощами. Максу Узолу довелося дізнатися, що таке вівсяний сік, і що знаходиться в шлунку у риб. А ще в найвідповідальніший момент його роботодавець раптом... зник? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 2, як він виплутається з цієї ситуації.

Скільки грошей все-таки зможе заробити Оля на ловлі крабів? Який приємний сюрприз підготував їй роботодавець замість грошей?

У шоу Заробітчани журналісти роз'їжджають по різних країнах світу, щоб спробувати себе у найбільш екзотичних професіях. Кожен випуск - це нова країна і двоє сміливців, які з головою поринають у місцевий колорит. Які незвичайні роботи спробують Заробітчани в Еквадорі? Відчуйте екзотику разом з нашими журналістами!