Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гонконг: полювання на устриць
<p>Є дві міфічні професії - обіймач панд і перевертач пінгвінів. Аліна вирішила знайти щось схоже у реальності.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 20 Валик і Аліна вирушили в Гонконг.</p><p>Аліна завжди мріяла обійняти панду, і саме тут її мрія може здійснитися. Вона заповнила величезну кількість анкет, щоб потрапити на роботу в місцевий зоопарк. Це справжній рай для туристів - у парку живе безліч рідкісних тварин, є атракціони та інші розваги.</p><p>Але Аліну пустили до панд не відразу.</p><p>Спочатку журналістка шоу Заробітчани 2 сезон працювала з імператорськими пінгвінами. Величезні птахи живуть, як на курорті! У них і чотириразове харчування, і регулярні зважування, і персонал з ними поводиться ласкаво, ніби з дітьми. А ще Аліні для роботи видали чорно-білий костюм, так що вона і сама стала нагадувати гігантського пінгвіна.</p><p>Щоб Аліну допустили до панд, їй спочатку довелося пройти медичний огляд. І тільки пройшовши через багатоступеневу систему безпеки, журналістка проекту Заробітчани в Гонконзі змогла дізнатися... чим пахнуть фекалії чорно-білих ведмедів.</p><p><strong>Чи змогла Аліна втілити в життя свою мрію і пообніматься з пандою? Дивіться в реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 20.</strong></p><p>Валик полює за великими грошима - він відправився на устричну ферму.</p><p>У Гонконзі устриці вважаються справжнім скарбом. Наприклад, зв'язку таких сушених молюсків вважають нормальним подарунком для молодят.</p><p>Валику довелося відчути на собі, наскільки це важка робота - збирати устриць. А найстрашніше - усвідомлювати, які величезні гроші знаходяться в твоїх руках. Коли Валик чистив молюсків, йому було навіть трохи страшно... Скільки устриць наловив український журналіст, і чи зміг він потягатися успіхами з 70-річною жінкою? Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 20.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-19" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 19</a></p>

Гонконг: полювання на устриць

Всі випуски | Сезон 2

Гонконг: полювання на устриць

Є дві міфічні професії - обіймач панд і перевертач пінгвінів. Аліна вирішила знайти щось схоже у реальності.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 20 Валик і Аліна вирушили в Гонконг.

Аліна завжди мріяла обійняти панду, і саме тут її мрія може здійснитися. Вона заповнила величезну кількість анкет, щоб потрапити на роботу в місцевий зоопарк. Це справжній рай для туристів - у парку живе безліч рідкісних тварин, є атракціони та інші розваги.

Але Аліну пустили до панд не відразу.

Спочатку журналістка шоу Заробітчани 2 сезон працювала з імператорськими пінгвінами. Величезні птахи живуть, як на курорті! У них і чотириразове харчування, і регулярні зважування, і персонал з ними поводиться ласкаво, ніби з дітьми. А ще Аліні для роботи видали чорно-білий костюм, так що вона і сама стала нагадувати гігантського пінгвіна.

Щоб Аліну допустили до панд, їй спочатку довелося пройти медичний огляд. І тільки пройшовши через багатоступеневу систему безпеки, журналістка проекту Заробітчани в Гонконзі змогла дізнатися... чим пахнуть фекалії чорно-білих ведмедів.

Чи змогла Аліна втілити в життя свою мрію і пообніматься з пандою? Дивіться в реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 20.

Валик полює за великими грошима - він відправився на устричну ферму.

У Гонконзі устриці вважаються справжнім скарбом. Наприклад, зв'язку таких сушених молюсків вважають нормальним подарунком для молодят.

Валику довелося відчути на собі, наскільки це важка робота - збирати устриць. А найстрашніше - усвідомлювати, які величезні гроші знаходяться в твоїх руках. Коли Валик чистив молюсків, йому було навіть трохи страшно... Скільки устриць наловив український журналіст, і чи зміг він потягатися успіхами з 70-річною жінкою? Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 20.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 19