Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мексика: День мертвих і танці з кіньми
<p>Аня і Настя шукають пригоди в кримінальній столиці світу - Мехіко. Тут їм довелося попрацювати під час знаменитого Дня мертвих, поспілкуватися із кіньми і чистити взуття.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/ru/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 21 Аня і Настя шукають роботу в Мексиці. Тут ростуть сотні видів кактусів, які використовують скрізь - від алкоголю до смузі.</p><p>Настя влаштувалася збирати ці колючі рослини.</p><p>Вона була впевнена, що швидко збере ящиків десять, але збір кактусів виявився не таким вже й простим заняттям. Мало того, що на вулиці сорокаградусна спека, а на кактусах - колючки, так навколо ще й повно павуків! Заробітчани у Мексиці не звикли відступати перед труднощами, тому Настя намагається перебороти свій страх.</p><p>Потім журналістка Заробітчани 2 сезон познайомилася з ще одним місцевим колоритом. День мертвих - це традиційне мексиканське свято, присвячене пам'яті померлих. У цей день їдять цукрові черепа, споруджують вівтарі і згадують загиблих. Настя купила аквагрим і пропонувала перехожим фейс-арт в стилі свята. Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 21, чи вийшло у неї знайти клієнтів.</p><p>Місце роботи Ані схоже на райський куточок - це величезна красиве ранчо, де її взяли працювати танцівницею. Правда, Аня не очікувала, що її партнером виявиться... кінь! Дівчина боїться коней і взагалі не вміє їздити верхи. У таких танцях Заробітчани в Мексиці ще не брали участі. Не пропустіть незвичайне шоу в проекті Заробітчани 2 сезон.</p><p>Ані в 21 випуску шоу Заробітчани довелося попрощатися зі своїм манікюром: спочатку вона чистила коня, потім - взуття.</p><p><strong>Виявляється, чистка чужих черевиків може бути справжнім мистецтвом. Роботодавець Ані виробив авторську систему, яка включає в себе більше десятка етапів! Чи вийшло у журналістки впоратися із завданням і подолати огиду перед чужими брудними шкарпетками? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2018 випуск 21.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-20" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 20</a></p>

Мексика: День мертвих і танці з кіньми

Всі випуски | Сезон 2

Мексика: День мертвих і танці з кіньми

Аня і Настя шукають пригоди в кримінальній столиці світу - Мехіко. Тут їм довелося попрацювати під час знаменитого Дня мертвих, поспілкуватися із кіньми і чистити взуття.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 21 Аня і Настя шукають роботу в Мексиці. Тут ростуть сотні видів кактусів, які використовують скрізь - від алкоголю до смузі.

Настя влаштувалася збирати ці колючі рослини.

Вона була впевнена, що швидко збере ящиків десять, але збір кактусів виявився не таким вже й простим заняттям. Мало того, що на вулиці сорокаградусна спека, а на кактусах - колючки, так навколо ще й повно павуків! Заробітчани у Мексиці не звикли відступати перед труднощами, тому Настя намагається перебороти свій страх.

Потім журналістка Заробітчани 2 сезон познайомилася з ще одним місцевим колоритом. День мертвих - це традиційне мексиканське свято, присвячене пам'яті померлих. У цей день їдять цукрові черепа, споруджують вівтарі і згадують загиблих. Настя купила аквагрим і пропонувала перехожим фейс-арт в стилі свята. Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 21, чи вийшло у неї знайти клієнтів.

Місце роботи Ані схоже на райський куточок - це величезна красиве ранчо, де її взяли працювати танцівницею. Правда, Аня не очікувала, що її партнером виявиться... кінь! Дівчина боїться коней і взагалі не вміє їздити верхи. У таких танцях Заробітчани в Мексиці ще не брали участі. Не пропустіть незвичайне шоу в проекті Заробітчани 2 сезон.

Ані в 21 випуску шоу Заробітчани довелося попрощатися зі своїм манікюром: спочатку вона чистила коня, потім - взуття.

Виявляється, чистка чужих черевиків може бути справжнім мистецтвом. Роботодавець Ані виробив авторську систему, яка включає в себе більше десятка етапів! Чи вийшло у журналістки впоратися із завданням і подолати огиду перед чужими брудними шкарпетками? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2018 випуск 21.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 20