Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Греція: пригоди на нудистському пляжі
<p>Настя і Аня вирушили на заробітки в Грецію. Ані довелося піти на вбивство, а Насті - зустрітися із голими чоловіками.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 22 журналістки шукали роботу на Санторіні та в Афінах.</p><p>Ані потрібно заробити на нові сандалі, адже свої вона порвала, коли приїхала на Санторіні. Сандалії тут коштують дорого, так що у пошуках роботи дівчина подорожує пішки.</p><p>На Санторіні дуже поширена пемза. Місцеві продавці продають її по 2 євро за камінчик. Ані потрібно зібрати хоча б десять каменів, щоб купити собі нове взуття. На щастя, знайти пемзу досить просто - достатньо вийти на узбережжя. </p><p>Заробітчани в Греції не єдині, хто намагається заробити на туристах. У Ані досить багато конкуретнов, які теж вийшли на полювання за пемзою. Деяким зовсім не сподобалася її присутність на пляжі.</p><p>У пошуках клієнтів Аня забрела на нудистський пляж. Там не дуже великий попит на пемзу, але один чоловік вирішив попросити її про іншу послугу. Дивіться пригоди Ані на нудистському пляжі в шоу Заробітчани 2018 випуск 22.</p><p>Тим часом, Настя відправилася на полювання за восьминогом. Здається, все складається вдало для журналістки з України - і погода прекрасна, і рибалку вона знайшла швидко, і маску для плавання.</p><p>Дівчина знала, що місцеві умільці ловлять восьминогів голими руками, але вона зовсім не очікувала, що їх вбивають ножем! Чи зможе ніжна Настуся подолати себе і вбити восьминога голими руками? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 22.</p><p>Заробітчани в Греції знайшли собі безліч пригод. Аня пробралася на чуже весілля, де нарешті змогла здійснити свою мрію і випити шампанське на Санторіні. Чи змогла Аня знайти собі нове взуття? Чи впоралися дівчата з найважчим завданням - пошуком покупців на свой товар? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 22.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-21" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 21</a></p>

Греція: пригоди на нудистському пляжі

Всі випуски | Сезон 2

Греція: пригоди на нудистському пляжі

Настя і Аня вирушили на заробітки в Грецію. Ані довелося піти на вбивство, а Насті - зустрітися із голими чоловіками.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 22 журналістки шукали роботу на Санторіні та в Афінах.

Ані потрібно заробити на нові сандалі, адже свої вона порвала, коли приїхала на Санторіні. Сандалії тут коштують дорого, так що у пошуках роботи дівчина подорожує пішки.

На Санторіні дуже поширена пемза. Місцеві продавці продають її по 2 євро за камінчик. Ані потрібно зібрати хоча б десять каменів, щоб купити собі нове взуття. На щастя, знайти пемзу досить просто - достатньо вийти на узбережжя.

Заробітчани в Греції не єдині, хто намагається заробити на туристах. У Ані досить багато конкуретнов, які теж вийшли на полювання за пемзою. Деяким зовсім не сподобалася її присутність на пляжі.

У пошуках клієнтів Аня забрела на нудистський пляж. Там не дуже великий попит на пемзу, але один чоловік вирішив попросити її про іншу послугу. Дивіться пригоди Ані на нудистському пляжі в шоу Заробітчани 2018 випуск 22.

Тим часом, Настя відправилася на полювання за восьминогом. Здається, все складається вдало для журналістки з України - і погода прекрасна, і рибалку вона знайшла швидко, і маску для плавання.

Дівчина знала, що місцеві умільці ловлять восьминогів голими руками, але вона зовсім не очікувала, що їх вбивають ножем! Чи зможе ніжна Настуся подолати себе і вбити восьминога голими руками? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 22.

Заробітчани в Греції знайшли собі безліч пригод. Аня пробралася на чуже весілля, де нарешті змогла здійснити свою мрію і випити шампанське на Санторіні. Чи змогла Аня знайти собі нове взуття? Чи впоралися дівчата з найважчим завданням - пошуком покупців на свой товар? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 22.

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 21