Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Гонконг: музей воскових фігур і котяче кафе
<p>Аліна і Валик намір з'ясувати, чим пахнуть гроші у Гонконзі. Ця країна випробує їх фізичні сили... і нюх!</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank"><strong>Заробітчани 2 сезон</strong></a><strong> випуск 23 від 27.10.2018 українські журналісти укладали волосся Джонні Деппу і прибирали лотки за котами.</strong></p><p>Аліна вирушила працювати у найперший музей воскових фігур в Азії. Там вона хоче виконати свою мрію - побачити фігуру Джонні Деппа в повний зріст. Крім нього, вона також доторкнулася до воскових копій Бенедикта Камбербетча і Бреда Пітта. Дізнайтеся, чим займаються колористи у музеї мадам Тюссо в шоу Заробітчани 2018 випуск 23! Аліна дізналася, чиє волосся дісталося фігурам відомих акторів, і як виглядає Бенедикт Камбербетч під одягом. Пройдіться по дивовижному музею разом із шоу Заробітчани 2 сезон!</p><p>Валентин дуже любить котів, тому він вирішив попрацювати у котячому кафе. Це популярний формат закладів, де люди можуть випити кави і поспілкуватися з милими пушистиками. Здавалося б, що тут може бути складного, якщо ти любиш тварин? Тим більше, що за дві години платять, як за повноцінний робочий день. Заробітчани у Гонконзі просто не можуть пройти повз такої спокусливого пропозиції!</p><p><strong>Однак робота із котиками виявилася куди більш складною, ніж здавалося кошатнику Валику. Одна справа, коли у тебе вдома живе кіт, і зовсім інша - коли їх 30, і за всіма потрібно прибрати... Ось тут-то український журналіст шоу Заробітчани 2018 і відчув запах грошей Гонконгу сповна!</strong></p><p>Після музею Аліна вирішила влаштуватися у кафе, де роблять традиційну азіатську локшину. І вона дуже здивувалася, коли дізналася, яким чином виготовляється тісто! Дівчині довелося як слід попрацювати ногами. Власнику закладу настільки сподобалося її завзяття, що він навіть вирішив познайомити її зі своїм сином. До такого повороту подій Аліна виявилася не готова. Які ще сюрпризи підготував нашим заробітчанам Гонконг?</p><p>Слідкуйте за пригодами українських журналістів в екзотичних країнах в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 23 від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-22" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 22</a></p>

Гонконг: музей воскових фігур і котяче кафе

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Гонконг: музей воскових фігур і котяче кафе

Аліна і Валик намір з'ясувати, чим пахнуть гроші у Гонконзі. Ця країна випробує їх фізичні сили... і нюх!

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 23 від 27.10.2018 українські журналісти укладали волосся Джонні Деппу і прибирали лотки за котами.

Аліна вирушила працювати у найперший музей воскових фігур в Азії. Там вона хоче виконати свою мрію - побачити фігуру Джонні Деппа в повний зріст. Крім нього, вона також доторкнулася до воскових копій Бенедикта Камбербетча і Бреда Пітта. Дізнайтеся, чим займаються колористи у музеї мадам Тюссо в шоу Заробітчани 2018 випуск 23! Аліна дізналася, чиє волосся дісталося фігурам відомих акторів, і як виглядає Бенедикт Камбербетч під одягом. Пройдіться по дивовижному музею разом із шоу Заробітчани 2 сезон!

Валентин дуже любить котів, тому він вирішив попрацювати у котячому кафе. Це популярний формат закладів, де люди можуть випити кави і поспілкуватися з милими пушистиками. Здавалося б, що тут може бути складного, якщо ти любиш тварин? Тим більше, що за дві години платять, як за повноцінний робочий день. Заробітчани у Гонконзі просто не можуть пройти повз такої спокусливого пропозиції!

Однак робота із котиками виявилася куди більш складною, ніж здавалося кошатнику Валику. Одна справа, коли у тебе вдома живе кіт, і зовсім інша - коли їх 30, і за всіма потрібно прибрати... Ось тут-то український журналіст шоу Заробітчани 2018 і відчув запах грошей Гонконгу сповна!

Після музею Аліна вирішила влаштуватися у кафе, де роблять традиційну азіатську локшину. І вона дуже здивувалася, коли дізналася, яким чином виготовляється тісто! Дівчині довелося як слід попрацювати ногами. Власнику закладу настільки сподобалося її завзяття, що він навіть вирішив познайомити її зі своїм сином. До такого повороту подій Аліна виявилася не готова. Які ще сюрпризи підготував нашим заробітчанам Гонконг?

Слідкуйте за пригодами українських журналістів в екзотичних країнах в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 23 від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 22