Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коста-Ріка: пекельне виробництво цукру
<p>Заробітчани знайшли справжнє пекло на землі! Там роблять тростинний цукор...</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 24 від 27.10.2018 Макс вирушив на трапіче - традиційне коста-риканського господарство, яке займається виключно виробництвом цукру. Господиня не хотіла брати його на роботу, і Макс дуже скоро зрозумів, чому: таке відчуття, що знаходишся біля пекельних котлів, де варять грішників! Жар нестерпний, робота дуже важка, а платять мало. Заробітчани у Коста-Ріці не зупиняються перед труднощами, тому Макс рвонувся в бій.</p><p>Йому довелося познайомитися з віковими традиціями Трапіче, попрацювати поруч зі над-високими температури без будь-яких захисних засобів і побачити справжню антисанітарію. А адже господиня всього цього господарства - жінка! Як вона примудряється справлятися із такою важкою роботою краще, ніж деякі чоловіки? Дізнайтеся історію сильної особистості в шоу Заробітчани 2018 випуск 24.</p><p><strong>Чи зміг Макс перелити 1000 литров тростинного соку і залишитися без опіків? Куди відлітають душі бактерій? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Заробітчани - Коста-Ріка немилосердна до українських журналістів!</strong></p><p>Оля влаштувалася на фабрику з виробництва сигар. Тут всю роботу роблять виключно руками: так заповідав ще прадід господаря фабрики. А його батько особисто перевіряє продукт - курить по одній сигарі з кожної партії по півгодини. Оля не має права навіть на найменшу помилку. Виявилося, що у скручуванні сигар стільки нюансів, що дівчина і не здогадувалася! Жалісливі колеги спробували їй допомогти... Чи вийшло у Олі впоратися з таким відповідальним завданням? Чи пройшли її сигари найсуворішу перевірку? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 24 від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-23" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 23</a></p>

Коста-Ріка: пекельне виробництво цукру

Всі випуски | Сезон 2

Коста-Ріка: пекельне виробництво цукру

Заробітчани знайшли справжнє пекло на землі! Там роблять тростинний цукор...

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 24 від 27.10.2018 Макс вирушив на трапіче - традиційне коста-риканського господарство, яке займається виключно виробництвом цукру. Господиня не хотіла брати його на роботу, і Макс дуже скоро зрозумів, чому: таке відчуття, що знаходишся біля пекельних котлів, де варять грішників! Жар нестерпний, робота дуже важка, а платять мало. Заробітчани у Коста-Ріці не зупиняються перед труднощами, тому Макс рвонувся в бій.

Йому довелося познайомитися з віковими традиціями Трапіче, попрацювати поруч зі над-високими температури без будь-яких захисних засобів і побачити справжню антисанітарію. А адже господиня всього цього господарства - жінка! Як вона примудряється справлятися із такою важкою роботою краще, ніж деякі чоловіки? Дізнайтеся історію сильної особистості в шоу Заробітчани 2018 випуск 24.

Чи зміг Макс перелити 1000 литров тростинного соку і залишитися без опіків? Куди відлітають душі бактерій? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Заробітчани - Коста-Ріка немилосердна до українських журналістів!

Оля влаштувалася на фабрику з виробництва сигар. Тут всю роботу роблять виключно руками: так заповідав ще прадід господаря фабрики. А його батько особисто перевіряє продукт - курить по одній сигарі з кожної партії по півгодини. Оля не має права навіть на найменшу помилку. Виявилося, що у скручуванні сигар стільки нюансів, що дівчина і не здогадувалася! Жалісливі колеги спробували їй допомогти... Чи вийшло у Олі впоратися з таким відповідальним завданням? Чи пройшли її сигари найсуворішу перевірку? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 24 від 27.10.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 23