Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ізраїль: полуниця, альпаки і шаббат
<p>Українські журналістки вирушили на землю обітовану. Вони дізналися секрети шабата, головні жіночі заповіді і попрацювали над своєю енергетикою.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 25 від 03.11.2018 Маша та Іра штурмують найпопулярніші ізраїльські роботи.</p><p>Іра Петькун поїхала на полуничну плантацію. Власник стверджує, що вони вирощують тільки органічну полуницю - ніяких пестицидів! Сучасні технології дозволяють збирати по чотири врожаї на рік. На плантаціях можна непогано заробити, але Іра швидко зрозуміла, що продешевила: варто було їй заїкнутися, що вона може працювати за менші гроші, як її роботодавець відразу піймав її на слові... Скільки заробила Іра в програмі Заробітчани 2018 випуск 25?</p><p>Ірі потрібно зібрати 100 кілограм полуниці. Звичайно ж, вона не втрималася і спробувала ягоди. А ще українська журналістка знайшла балончик від пестицидів. Виходить, що господар плантації набрехав їй? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 25.</p><p>Мила Машенька Себова поїхала на єдину ферму, де вирощують альпак. Зазвичай ці тварини живуть тільки на високогір'ї, але у господаря є невеликий секрет. Який - дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон.</p><p><strong>Власник ферми Джошуа не проти взяти Машу на роботу, але остаточне рішення приймає не він: дівчина повинна сподобатися альпакам. Вся справа у енергетиці - альпаки не можуть жити поруч із поганими людьми.</strong></p><p>Долю Маші вирішувала головна альпака в стаді - Ідальго. Для початку їй потрібно підстригти ламу - якщо дівчина сподобається Ідальго, тоді її візьмуть на роботу.</p><p>Машенька швидко знайшла неприємності на свою голову: одна з альпака втекла. Якщо ламу не знайдуть, їй доведеться платити чималий штраф - цілих 2 000 євро! Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 25, чи знайшли тварину.</p><p>Іра Петькун теж встигла попрацювати із тваринами. Після полуничної плантації вона влаштувалася на роботу нянею... для телят! Не пропустіть пригоди дівчат в Ізраїлі в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 25 від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-24" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 24 </a></p>

Ізраїль: полуниця, альпаки і шаббат

Всі випуски | Сезон 2

Ізраїль: полуниця, альпаки і шаббат

Українські журналістки вирушили на землю обітовану. Вони дізналися секрети шабата, головні жіночі заповіді і попрацювали над своєю енергетикою.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 25 від 03.11.2018 Маша та Іра штурмують найпопулярніші ізраїльські роботи.

Іра Петькун поїхала на полуничну плантацію. Власник стверджує, що вони вирощують тільки органічну полуницю - ніяких пестицидів! Сучасні технології дозволяють збирати по чотири врожаї на рік. На плантаціях можна непогано заробити, але Іра швидко зрозуміла, що продешевила: варто було їй заїкнутися, що вона може працювати за менші гроші, як її роботодавець відразу піймав її на слові... Скільки заробила Іра в програмі Заробітчани 2018 випуск 25?

Ірі потрібно зібрати 100 кілограм полуниці. Звичайно ж, вона не втрималася і спробувала ягоди. А ще українська журналістка знайшла балончик від пестицидів. Виходить, що господар плантації набрехав їй? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 25.

Мила Машенька Себова поїхала на єдину ферму, де вирощують альпак. Зазвичай ці тварини живуть тільки на високогір'ї, але у господаря є невеликий секрет. Який - дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон.

Власник ферми Джошуа не проти взяти Машу на роботу, але остаточне рішення приймає не він: дівчина повинна сподобатися альпакам. Вся справа у енергетиці - альпаки не можуть жити поруч із поганими людьми.

Долю Маші вирішувала головна альпака в стаді - Ідальго. Для початку їй потрібно підстригти ламу - якщо дівчина сподобається Ідальго, тоді її візьмуть на роботу.

Машенька швидко знайшла неприємності на свою голову: одна з альпака втекла. Якщо ламу не знайдуть, їй доведеться платити чималий штраф - цілих 2 000 євро! Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 25, чи знайшли тварину.

Іра Петькун теж встигла попрацювати із тваринами. Після полуничної плантації вона влаштувалася на роботу нянею... для телят! Не пропустіть пригоди дівчат в Ізраїлі в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 25 від 03.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 24