Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нідерланди: квартал червоних ліхтарів і древня професія
<p>Аня і Настя шукали щастя в Нідерландах - країні легальної марихуани і проституції! Вони доторкнулися до мистецтва і познайомилися з місцевим колоритом.</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank"><strong>Заробітчани 2 сезон</strong></a><strong> 27 випуск від 10.11.2018 українські дівчата познайомилися із дуже специфічними голландськими роботами. Тут потрібно спробувати не тільки відпрацювати зміну, а й... залишитися одягненими!</strong></p><p>Аня знайшла роботу в кварталі червоних ліхтарів. Не подумайте: журналістка шоу Заробітчани 2 сезон влаштувалася у першу в світі кондомерію - спеціалізований магазин презервативів. Поки Аня шукала потрібний магазин, їй встигли запропонувати місце у порно-театрі - арт-просторі, де демонструють реальний секс прямо на сцені. Таких пропозицій Заробітчани в Нідерландах не очікували!</p><p>На своєму новому місці роботи Аня була вражена кількістю і різноманітністю презервативів - у вигляді цукерок та з самими різними ароматами, такими як персик, ягоди, марихуанна. Кондомерія - особливе місце, де не тільки продають товар, а й проводять консультації. Продавець магазину презервативів повинен вміти відповідати на найделікатніші питання. Чи впоралася Аня? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 27.</p><p>Настя освоїла дуже давню професію - сажотрус. Вона не очікувала, що її бос виявиться накоченим красунчиком, а робота виявиться такою складною. Чому раніше сажотруси важили не більше 50 кг? Дізнайтеся разом з шоу Заробітчани 2 сезон випуск 27.</p><p>Ще один підробіток дівчата знайшли разом. У Нідерландах багато художників, спеціалізованих шкіл, проводиться величезна кількість семінарів та майстер-класів. Ведучі Заробітчани 2 сезон вирішили попрацювати натурницями. Аня перевтілилася у жінку-вікінга, а ось Настя... їй запропонували образ у стилі ню! Чи зважилася дівчина роздягтися повністю? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 27 від 10.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-26" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 26</a></p>

Нідерланди: квартал червоних ліхтарів і древня професія

Всі випуски | Сезон 2

Нідерланди: квартал червоних ліхтарів і древня професія

Аня і Настя шукали щастя в Нідерландах - країні легальної марихуани і проституції! Вони доторкнулися до мистецтва і познайомилися з місцевим колоритом.

У програмі Заробітчани 2 сезон 27 випуск від 10.11.2018 українські дівчата познайомилися із дуже специфічними голландськими роботами. Тут потрібно спробувати не тільки відпрацювати зміну, а й... залишитися одягненими!

Аня знайшла роботу в кварталі червоних ліхтарів. Не подумайте: журналістка шоу Заробітчани 2 сезон влаштувалася у першу в світі кондомерію - спеціалізований магазин презервативів. Поки Аня шукала потрібний магазин, їй встигли запропонувати місце у порно-театрі - арт-просторі, де демонструють реальний секс прямо на сцені. Таких пропозицій Заробітчани в Нідерландах не очікували!

На своєму новому місці роботи Аня була вражена кількістю і різноманітністю презервативів - у вигляді цукерок та з самими різними ароматами, такими як персик, ягоди, марихуанна. Кондомерія - особливе місце, де не тільки продають товар, а й проводять консультації. Продавець магазину презервативів повинен вміти відповідати на найделікатніші питання. Чи впоралася Аня? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 27.

Настя освоїла дуже давню професію - сажотрус. Вона не очікувала, що її бос виявиться накоченим красунчиком, а робота виявиться такою складною. Чому раніше сажотруси важили не більше 50 кг? Дізнайтеся разом з шоу Заробітчани 2 сезон випуск 27.

Ще один підробіток дівчата знайшли разом. У Нідерландах багато художників, спеціалізованих шкіл, проводиться величезна кількість семінарів та майстер-класів. Ведучі Заробітчани 2 сезон вирішили попрацювати натурницями. Аня перевтілилася у жінку-вікінга, а ось Настя... їй запропонували образ у стилі ню! Чи зважилася дівчина роздягтися повністю? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 27 від 10.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 26