Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Індонезія: океанська риболовля і зубасті мавпи
<p>Макс Узол і Оля Манько продовжують подорожувати по прекрасному острову Балі. Які нові пригоди чекають на українських ведучих?</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank"><strong>Заробітчани 2 сезон</strong></a><strong> 29 випуск від 17.11.2018 Макс знову зустрівся зі своїм старим знайомим - Ваяном. Вони вже працювали разом під час підготовки до півнячих боїв. Тоді у Макса не вийшло показати себе з кращого боку. Може, на рибалці йому пощастить більше? Дивіться у шоу Заробітчани 2018 випуск 29.</strong></p><p>Велика риба - великі гроші. Макс дізнався, що таке справжні великі хвилі і справжня океанська риболовля. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон, як український ведучий впорався з морськими випробуваннями.</p><p>Оля знайшла роботу, яка просто створена для неї - доглядач за мавпами. Дівчина думала, що в цьому немає нічого складного: сиди собі та спостерігай за симпатичними мавпочками. Чи так це виявилося? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Заробітчани 2 сезон 29 випуск!</p><p>Олі відразу ж пояснили, що доглядач за мавпами - це дуже відповідальна робота, адже на Балі ця тварина вважається священною. Їх утримують у спеціально відведених для цього парках. Кожна мавпа на Балі - це втілення індуїстського божества Ханумана, Отримати цю роботу не так вже й просто, і Оля дуже швидко дізналася, чому.</p><p>Виявляється, доглядачами мавп працюють тільки чоловіки. Ці тварини не тільки священні, а й небезпечні. Оля переконалася в цьому на власній шкурі: одна з мавпочок вкусила її! Дівчині довелося йти в медпункт... Незважаючи на біль і глузування колег, Оля вирішила довести, що впорається з роботою не гірше за будь-якого чоловіка. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон 29 випуск від 17.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як українська журналістка стала першою дівчиною-доглядачем в індонезійському парку.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-28" target="_blank">Заробітчани 2 сезон 28 випуск</a></p>

Індонезія: океанська риболовля і зубасті мавпи

Всі випуски | Сезон 2

Індонезія: океанська риболовля і зубасті мавпи

Макс Узол і Оля Манько продовжують подорожувати по прекрасному острову Балі. Які нові пригоди чекають на українських ведучих?

У програмі Заробітчани 2 сезон 29 випуск від 17.11.2018 Макс знову зустрівся зі своїм старим знайомим - Ваяном. Вони вже працювали разом під час підготовки до півнячих боїв. Тоді у Макса не вийшло показати себе з кращого боку. Може, на рибалці йому пощастить більше? Дивіться у шоу Заробітчани 2018 випуск 29.

Велика риба - великі гроші. Макс дізнався, що таке справжні великі хвилі і справжня океанська риболовля. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон, як український ведучий впорався з морськими випробуваннями.

Оля знайшла роботу, яка просто створена для неї - доглядач за мавпами. Дівчина думала, що в цьому немає нічого складного: сиди собі та спостерігай за симпатичними мавпочками. Чи так це виявилося? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Заробітчани 2 сезон 29 випуск!

Олі відразу ж пояснили, що доглядач за мавпами - це дуже відповідальна робота, адже на Балі ця тварина вважається священною. Їх утримують у спеціально відведених для цього парках. Кожна мавпа на Балі - це втілення індуїстського божества Ханумана, Отримати цю роботу не так вже й просто, і Оля дуже швидко дізналася, чому.

Виявляється, доглядачами мавп працюють тільки чоловіки. Ці тварини не тільки священні, а й небезпечні. Оля переконалася в цьому на власній шкурі: одна з мавпочок вкусила її! Дівчині довелося йти в медпункт... Незважаючи на біль і глузування колег, Оля вирішила довести, що впорається з роботою не гірше за будь-якого чоловіка. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон 29 випуск від 17.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як українська журналістка стала першою дівчиною-доглядачем в індонезійському парку.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон 28 випуск