Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Індонезія: приборкання слонів і "жіноча" робота для Макса
<p><strong>Макс Узол і Оля Манько шукають роботу там, де немає ні сайтів з вакансіями, ні навіть газет з оголошеннями. Заробітчани в Індонезії не здаються, незважаючи на незнання мови і поганий інтернет</strong>!</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 30 від 17.11.2018 Макс довго не міг знайти роботу. Ми звикли до того, що можна просто зайти на сайт з вакансіями і вибрати відповідну. На Балі такої розкоші немає. Макс вирішив розпитати місцевих і зіткнувся з черговою трудністю - мало хто знає англійську мову і може хоч що-небудь підказати. Так як же шукають роботу на Балі? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Заробітчани 2018 випуск 30!</p><p>Максу вдалося знайти роботу на бамбуковій фабриці, де роблять будматеріали. Роботодавець влаштував українському ведучому перевірку, з якою той не впорався. Макс був дуже наполегливий, так що йому запропонували спробувати жіночу роботу. Він погодився, сподіваючись на те, що «жіноча» - значить легка... Як же він помилявся! Виявилося, що жінки на фабриці працюють вантажниками. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон випуск 30, чи справився Макс.</p><p>Заробітчани в Індонезії часто працювали з тваринами, але на цей раз Оля вирішила грати по-крупному. Вона знайшла дуже високооплачувану роботу в місцевому сафарі-парку. Це дуже відоме місце, куди приїжджають знаменитості з усього світу. Джулія Робертс, Кевін Кляйн, Девід Бекхем і багато інших приїжджають на Балі, щоб покататися на слонах.</p><p>Влаштуватися на роботу в такий «зоряний» сафарі-парк було непросто. Олі запропонували пройти кілька тестів. Головне в цій роботі - сподобатися слонам. Якщо величезній тварині не сподобався претендент, значить, вакансія тому не світить. Більш того, слон легко може вдарити людину, яка не припала йому до душі. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон випуск 30 на сайті Teleportal.ua, чи змогла Оля своїм шармом і ласкою зачарувати слонів.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-29" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 29</a></p>

Індонезія: приборкання слонів і "жіноча" робота для Макса

Всі випуски | Сезон 2

Індонезія: приборкання слонів і "жіноча" робота для Макса

Макс Узол і Оля Манько шукають роботу там, де немає ні сайтів з вакансіями, ні навіть газет з оголошеннями. Заробітчани в Індонезії не здаються, незважаючи на незнання мови і поганий інтернет!

У програмі Заробітчани 2 сезон випуск 30 від 17.11.2018 Макс довго не міг знайти роботу. Ми звикли до того, що можна просто зайти на сайт з вакансіями і вибрати відповідну. На Балі такої розкоші немає. Макс вирішив розпитати місцевих і зіткнувся з черговою трудністю - мало хто знає англійську мову і може хоч що-небудь підказати. Так як же шукають роботу на Балі? Дізнайтеся прямо зараз у шоу Заробітчани 2018 випуск 30!

Максу вдалося знайти роботу на бамбуковій фабриці, де роблять будматеріали. Роботодавець влаштував українському ведучому перевірку, з якою той не впорався. Макс був дуже наполегливий, так що йому запропонували спробувати жіночу роботу. Він погодився, сподіваючись на те, що «жіноча» - значить легка... Як же він помилявся! Виявилося, що жінки на фабриці працюють вантажниками. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон випуск 30, чи справився Макс.

Заробітчани в Індонезії часто працювали з тваринами, але на цей раз Оля вирішила грати по-крупному. Вона знайшла дуже високооплачувану роботу в місцевому сафарі-парку. Це дуже відоме місце, куди приїжджають знаменитості з усього світу. Джулія Робертс, Кевін Кляйн, Девід Бекхем і багато інших приїжджають на Балі, щоб покататися на слонах.

Влаштуватися на роботу в такий «зоряний» сафарі-парк було непросто. Олі запропонували пройти кілька тестів. Головне в цій роботі - сподобатися слонам. Якщо величезній тварині не сподобався претендент, значить, вакансія тому не світить. Більш того, слон легко може вдарити людину, яка не припала йому до душі. Дивіться у програмі Заробітчани 2 сезон випуск 30 на сайті Teleportal.ua, чи змогла Оля своїм шармом і ласкою зачарувати слонів.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 29