Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Індонезія: відмивання солі і пекельна парковка
<p>Макс Узол і Оля Манько продовжують ретельно працювати на Балі. Боги створили цей острів для відпочинку, але українським заробітчанам ніколи розслаблятися.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 31 від 24.11.2018 Макс і Оля подорожували по Індонезії і шукали роботу ближче до океану і пляжів.</p><p>Макс вирішив попрацювати паркувальником. Це дуже затребувана професія, для якої потрібні швидкість і вправність. Макс довго шукав таку парковку, де його взяли б на роботу. Йому запропонували дуже невигідні умови: 50% заробітку потрібно віддавати шефу, а ще 20% - напарнику. У Макса було не дуже багато варіантів, тому довелося погоджуватися. Дивіться у  тревел-шоу Заробітчани 2 сезон випуск 31, чи зміг Макс впоратися з величезним обсягом роботи.</p><p>Оля влаштувалася на соляну ферму - традиційний спосіб добування солі на Балі. Дівчині дуже хотілося пожити на березі океану, тому вона погодилася працювати задарма. Натомість за допомогу фермери погодилися надати Оле житло. Саме про це вона і мріяла - пожити на самому березі красивого індонезійського океану.</p><p>Добувати сіль з води - дуже складне заняття, яке фізично вимотує. Фермери носять воду у відрах, а потім... виливають її на землю! Коли пісок висихає, на поверхні утворюється сіль, яку збирають і вимивають. Ручний спосіб видобутку солі практично відійшов у минуле, їм займаються тільки такі старі фермери, як роботодавці Олі. Вони хотіли передати господарство синам, але ті поїхали вчитися до столиці. На Балі більше ніхто не хоче заробляти ручною працею - все прагнуть eміста, в офіси... Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 31 від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Оля тягала коромисла по-старому.</p><p><strong>Заробітчани в Індонезії не тільки попрацювали, але й познайомилися з місцевими кулінарними шедеврами. Восьминоги, устриці, кальмари і навіть сині лобстери - що тільки не зустрінеш на місцевому рибному ринку! Доторкніться до індонезійської екзотики разом з шоу Заробітчани 2 сезон.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-30" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 30</a></p>

Індонезія: відмивання солі і пекельна парковка

Всі випуски | Сезон 2

Індонезія: відмивання солі і пекельна парковка

Макс Узол і Оля Манько продовжують ретельно працювати на Балі. Боги створили цей острів для відпочинку, але українським заробітчанам ніколи розслаблятися.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 31 від 24.11.2018 Макс і Оля подорожували по Індонезії і шукали роботу ближче до океану і пляжів.

Макс вирішив попрацювати паркувальником. Це дуже затребувана професія, для якої потрібні швидкість і вправність. Макс довго шукав таку парковку, де його взяли б на роботу. Йому запропонували дуже невигідні умови: 50% заробітку потрібно віддавати шефу, а ще 20% - напарнику. У Макса було не дуже багато варіантів, тому довелося погоджуватися. Дивіться у  тревел-шоу Заробітчани 2 сезон випуск 31, чи зміг Макс впоратися з величезним обсягом роботи.

Оля влаштувалася на соляну ферму - традиційний спосіб добування солі на Балі. Дівчині дуже хотілося пожити на березі океану, тому вона погодилася працювати задарма. Натомість за допомогу фермери погодилися надати Оле житло. Саме про це вона і мріяла - пожити на самому березі красивого індонезійського океану.

Добувати сіль з води - дуже складне заняття, яке фізично вимотує. Фермери носять воду у відрах, а потім... виливають її на землю! Коли пісок висихає, на поверхні утворюється сіль, яку збирають і вимивають. Ручний спосіб видобутку солі практично відійшов у минуле, їм займаються тільки такі старі фермери, як роботодавці Олі. Вони хотіли передати господарство синам, але ті поїхали вчитися до столиці. На Балі більше ніхто не хоче заробляти ручною працею - все прагнуть eміста, в офіси... Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 31 від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Оля тягала коромисла по-старому.

Заробітчани в Індонезії не тільки попрацювали, але й познайомилися з місцевими кулінарними шедеврами. Восьминоги, устриці, кальмари і навіть сині лобстери - що тільки не зустрінеш на місцевому рибному ринку! Доторкніться до індонезійської екзотики разом з шоу Заробітчани 2 сезон.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 30