Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нідерланди: країна тюльпанів і легких наркотиків
<p><strong>Настя і Аня шукали роботу в Амстердамі - місті легалізованих наркотиків і проституції. Звичайним українським дівчатам було дуже незвично в такій розкріпаченій обстановці!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> 32 випуск від 24.11.2018 Настя і Аня випробували свої моральні принципи на міцність, адже в Нідерландах дозволено набагато більше речей, ніж в більшій частині країн. Слідкуйте за пригодами українських журналісток у шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск.</p><p>Настя відправилася на роботу до одного з кава-шопів. Амстердам знаменитий подібними закладами, де абсолютно легально продають марихуану. А допоміг їй влаштуватися співвітчизник - одесит Боря.</p><p>У кава-шопах марихуана продається на вагу - максимум 5 грам в одні руки. Так як це задоволення недешеве, стежити потрібно за кожним грамом. Якщо продавець розсипає хоча б трохи трави, то її вартість с знімається з його зарплати. Так що Насті довелося бути дуже обережною! Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск, як українська журналістка заробляла продажем легких наркотиків.</p><p>Настя дізналася, як робляться косяки і що буде, якщо з'їсти цілий кекс із марихуаною. Деякі клієнти вважають за краще не курити, а побалувати себе такими незвичайними ласощами. Що роблять з гостями кавашопів, яким стає погано від неправильно підібраної дози? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 32.</p><p>Нідлерланди славляться не лише доступними легкими наркотиками, а й величезним розмаїттям тюльпанів. Аня поїхала в теплицю, де вирощують ці квіти. Ось, де можна зробити досить селфі з букетами! Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск, як Аня вчилася доглядати за квітами.</p><p>Нідерланди - країна велосипедів. Настя взяла в оренду дуже незвичайний транспортний засіб, схожий на щось середнє між велосипедом і космічним кораблем. Познайомтеся з особливостями життя в Нідерландах разом із журналістським реаліті Заробітчани 2 сезон 32 випуск від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-31" target="_blank">Заробітчани 2 сезон 31 випуск</a></p>

Нідерланди: країна тюльпанів і легких наркотиків

Всі випуски | Сезон 2

Нідерланди: країна тюльпанів і легких наркотиків

Настя і Аня шукали роботу в Амстердамі - місті легалізованих наркотиків і проституції. Звичайним українським дівчатам було дуже незвично в такій розкріпаченій обстановці!

У шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск від 24.11.2018 Настя і Аня випробували свої моральні принципи на міцність, адже в Нідерландах дозволено набагато більше речей, ніж в більшій частині країн. Слідкуйте за пригодами українських журналісток у шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск.

Настя відправилася на роботу до одного з кава-шопів. Амстердам знаменитий подібними закладами, де абсолютно легально продають марихуану. А допоміг їй влаштуватися співвітчизник - одесит Боря.

У кава-шопах марихуана продається на вагу - максимум 5 грам в одні руки. Так як це задоволення недешеве, стежити потрібно за кожним грамом. Якщо продавець розсипає хоча б трохи трави, то її вартість с знімається з його зарплати. Так що Насті довелося бути дуже обережною! Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск, як українська журналістка заробляла продажем легких наркотиків.

Настя дізналася, як робляться косяки і що буде, якщо з'їсти цілий кекс із марихуаною. Деякі клієнти вважають за краще не курити, а побалувати себе такими незвичайними ласощами. Що роблять з гостями кавашопів, яким стає погано від неправильно підібраної дози? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 32.

Нідлерланди славляться не лише доступними легкими наркотиками, а й величезним розмаїттям тюльпанів. Аня поїхала в теплицю, де вирощують ці квіти. Ось, де можна зробити досить селфі з букетами! Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон 32 випуск, як Аня вчилася доглядати за квітами.

Нідерланди - країна велосипедів. Настя взяла в оренду дуже незвичайний транспортний засіб, схожий на щось середнє між велосипедом і космічним кораблем. Познайомтеся з особливостями життя в Нідерландах разом із журналістським реаліті Заробітчани 2 сезон 32 випуск від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон 31 випуск