Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Греція: смердюча риба і сандалі для богів
<p><strong>Аня і Настя вирушили на батьківщину олімпійських богів - Афіни. Стародавнє місто знайшло, чим здивувати українських заробітчанок!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 33 від 08.12.2018 журналістки шукали роботу в Греції. Чи можна заробити в країні, економіка якої довгий час перебувала в занепаді? Аню і Настю такі труднощі не лякають, адже українці славляться своєю винахідливістю!</p><p>У Греції всі носять сандалі, навіть статуї. Воно й не дивно - адже це національне взуття, до того ж ідеальний варіант для спеки. Любителька модних туфель Аня вирішила, що це варіант роботи  саме для неї. Чому б не влаштуватися в який-небудь магазинчик, де відразу і роблять, і продають традиційні грецькі сандалі?</p><p><strong>Заробітчани в Греції виявили, що знайти роботу не так-то просто! А деякі роботодавці взагалі не хочуть платити...</strong></p><p>Аня обійшла не один магазин, перш ніж знайшла відкриту вакансію. Здебільшого всі магазинчики в Афінах - це сімейний бізнес, тому ніхто не хоче зв'язуватися з найманими працівниками. Але Аня вирішила брати наполегливістю і самовпевненістю. Ведучі шоу Заробітчани 2018 ніколи не відступають перед труднощами!</p><p>Вона нарешті знайшла власника магазину, який погодився розглянути її кандидатуру. У його магазині купували сандалі навіть голлівудські зірки!</p><p>Щоб влаштуватися на роботу, Ані довелося пройти три непростих випробування. Як зробити заготовку для сандалій за одну хвилину? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 33!</p><p>Настя шукала роботу на центральному ринку Афін. Дивно, але її ніхто не хотів наймати!</p><p>Нарешті знайшовся один продавець, якому був потрібен помічник. Настя дуже хотіла продавати фрукти або оливки. На жаль, їй дістався прилавок з рибою... а вона на дух не переносить цей запах! Чому продавці на грецьких ринках так голосно кричать? Чи змогла Настя подолати огиду? Дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 33 від 08.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-32" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 32</a></p>

Греція: смердюча риба і сандалі для богів

Всі випуски | Сезон 2

Греція: смердюча риба і сандалі для богів

Аня і Настя вирушили на батьківщину олімпійських богів - Афіни. Стародавнє місто знайшло, чим здивувати українських заробітчанок!

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 33 від 08.12.2018 журналістки шукали роботу в Греції. Чи можна заробити в країні, економіка якої довгий час перебувала в занепаді? Аню і Настю такі труднощі не лякають, адже українці славляться своєю винахідливістю!

У Греції всі носять сандалі, навіть статуї. Воно й не дивно - адже це національне взуття, до того ж ідеальний варіант для спеки. Любителька модних туфель Аня вирішила, що це варіант роботи  саме для неї. Чому б не влаштуватися в який-небудь магазинчик, де відразу і роблять, і продають традиційні грецькі сандалі?

Заробітчани в Греції виявили, що знайти роботу не так-то просто! А деякі роботодавці взагалі не хочуть платити...

Аня обійшла не один магазин, перш ніж знайшла відкриту вакансію. Здебільшого всі магазинчики в Афінах - це сімейний бізнес, тому ніхто не хоче зв'язуватися з найманими працівниками. Але Аня вирішила брати наполегливістю і самовпевненістю. Ведучі шоу Заробітчани 2018 ніколи не відступають перед труднощами!

Вона нарешті знайшла власника магазину, який погодився розглянути її кандидатуру. У його магазині купували сандалі навіть голлівудські зірки!

Щоб влаштуватися на роботу, Ані довелося пройти три непростих випробування. Як зробити заготовку для сандалій за одну хвилину? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 33!

Настя шукала роботу на центральному ринку Афін. Дивно, але її ніхто не хотів наймати!

Нарешті знайшовся один продавець, якому був потрібен помічник. Настя дуже хотіла продавати фрукти або оливки. На жаль, їй дістався прилавок з рибою... а вона на дух не переносить цей запах! Чому продавці на грецьких ринках так голосно кричать? Чи змогла Настя подолати огиду? Дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 33 від 08.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 32