Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Туреччина: Настя комплексує через маленькі груди
<p>Аня і Настя вирушили до Туреччини - країни, яка прославилася своїм відпочинком All inclusive, буйними туристами і дешевим шопінгом. Але вони туди поїхали не як ледачі туристки, які весь день лежать на пляжі і з'їдають все, що погано лежить на шведському столі. Аня і Настя поїхали на заробітки!</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank"><strong>Заробітчани 2 сезон </strong></a><strong>34 випуск від 08.12.2018 Аня і Настя шукали роботу там, де інші зазвичай відпочивають, дозволяють собі зайве в їжі і алкоголі, і взагалі ні про що не думають.</strong></p><p>Настя Кошман вирішила, що цілком зійде за танцівницю. Вона знайшла співвітчизниць, які непогано заробляють на виступах для відпочивальників. Під час високого сезону їм часто не вистачає людей, так що Настю прийняли з розпростертими обіймами. Правда, вона злегка прибрехала в своєму листі... Дівчина жодного разу в житті не танцювала танець живота, так що її швидко розкусили. Невже це настільки складний танець? Заробітчани в Туреччині так просто не здаються, так що Настя вирішила швиденько підучитися прямо на місці. Чи змогла українська ведуча швидко освоїти мистецтво такого екзотичного східного танцю? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 34!</p><p>Аня Олицька - відома модниця, любителька брендових сумочок і взуття. Вона точно знала, куди хоче потрапити в Туреччині - на фабрику, де роблять підробки!</p><p>Туреччина славиться недорогим шопінгом. Там можна купити сумочки світових брендів за зовсім смішні гроші. Та тільки напис «Louis Vuitton» ні про що в даному випадку не говорить. Саме в Туреччині робляться підробки на дорогі бренди. Це незаконно, але зустрічається на кожному кроці. Так як же робляться фейкові сумочки? І як відрізнити брендову річ від якісної підробки? Заради інтересу Настя вирішила перевірити свій власний гаманець - оригінальний Louis Vuitton, який їй подарували сім років тому... Дізнайтеся всі секрети підробок разом з Анею Олицькою в програмі Заробітчани 2 сезон 34 випуск від 08.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-33" target="_blank">Заробітчани 2 сезон 33 випуск</a></p>

Туреччина: Настя комплексує через маленькі груди

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Туреччина: Настя комплексує через маленькі груди

Аня і Настя вирушили до Туреччини - країни, яка прославилася своїм відпочинком All inclusive, буйними туристами і дешевим шопінгом. Але вони туди поїхали не як ледачі туристки, які весь день лежать на пляжі і з'їдають все, що погано лежить на шведському столі. Аня і Настя поїхали на заробітки!

У шоу Заробітчани 2 сезон 34 випуск від 08.12.2018 Аня і Настя шукали роботу там, де інші зазвичай відпочивають, дозволяють собі зайве в їжі і алкоголі, і взагалі ні про що не думають.

Настя Кошман вирішила, що цілком зійде за танцівницю. Вона знайшла співвітчизниць, які непогано заробляють на виступах для відпочивальників. Під час високого сезону їм часто не вистачає людей, так що Настю прийняли з розпростертими обіймами. Правда, вона злегка прибрехала в своєму листі... Дівчина жодного разу в житті не танцювала танець живота, так що її швидко розкусили. Невже це настільки складний танець? Заробітчани в Туреччині так просто не здаються, так що Настя вирішила швиденько підучитися прямо на місці. Чи змогла українська ведуча швидко освоїти мистецтво такого екзотичного східного танцю? Дивіться в шоу Заробітчани 2018 випуск 34!

Аня Олицька - відома модниця, любителька брендових сумочок і взуття. Вона точно знала, куди хоче потрапити в Туреччині - на фабрику, де роблять підробки!

Туреччина славиться недорогим шопінгом. Там можна купити сумочки світових брендів за зовсім смішні гроші. Та тільки напис «Louis Vuitton» ні про що в даному випадку не говорить. Саме в Туреччині робляться підробки на дорогі бренди. Це незаконно, але зустрічається на кожному кроці. Так як же робляться фейкові сумочки? І як відрізнити брендову річ від якісної підробки? Заради інтересу Настя вирішила перевірити свій власний гаманець - оригінальний Louis Vuitton, який їй подарували сім років тому... Дізнайтеся всі секрети підробок разом з Анею Олицькою в програмі Заробітчани 2 сезон 34 випуск від 08.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон 33 випуск