Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: США: Аня і Настя погналися за американською мрією
<p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">У шоу Заробітчани 2018 випуск 4 журналістки Аня Олицька і Настя Кошман вирушили слідом за американською мрією.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Аня знайшла собі дуже незвичайну роботу - видаляти жуйки з асфальту. Власник компанії стверджує, що у нього єдина така компанія на все місто. Великі офіси платять за те, щоб перед будівлею було чисто. Начальник Ані впевнений, що на цій справі можна добре заробити. Він-то, може, і заробить, а ось дівчині доведеться гарненько погнути спину. Робота виявилася не такою вже простою, та й начальник не надто нею задоволений... Дивіться в реаліті Заробітчани випуск 4, як Аня впорається зі своєю «ексклюзивною» роботою.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Після важкої боротьби із жуйками журналістка вирішила спробувати себе в ролі няні. Однак Аня навіть не здогадувалася, що няньчити їй доведеться не маленьку дитину, а двох дівчаток-підлітків. Як виявилося, за законодавством штату, дванадцятирічних дітей не можна залишати самих більш ніж на дві години</span><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">. Чи зможе журналістка впоратися із двома підлітками, які не соромляться показувати свій характер? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2018 випуск 4, яке пекло два тінейджери можуть влаштувати для приїжджої працівниці.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">А Настя відправилася стригти газони. На своїй новій роботі вона познайомилася із колоритними хлопцями, яких дуже здивувало її бажання працювати разом з ними. Як виявилося, для стрижки газонів потрібна чимала фізична сила, тому зовнішній вигляд Насті трохи збентежив її начальника. Він навіть запропонував робити ставки - чи витримає дівчина або втече. У 4 випуску реаліті Заробітчани Насті доведеться гарненько поборотися за свою зарплату.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Крім того, вона спробує себе ще й у ролі грумера. Що може бути приємніше роботи з милими маленькими собачками? Нюанси роботи з тваринами дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 4.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Заробітчани в США познайомляться з чисто американськими роботами і іншим місцевим колоритом. Аня побуває в ресторанчику, який дуже люблять місцеві політики, а Настя перевірить, чи дійсно в Америці будь-який товар можна повернути в магазин. </span><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Слідуйте за американською мрією разом з журналістами в програмі Заробітчани 2018 випуск 4!</strong></p>

США: Аня і Настя погналися за американською мрією

Всі випуски | Сезон 2

США: Аня і Настя погналися за американською мрією

У шоу Заробітчани 2018 випуск 4 журналістки Аня Олицька і Настя Кошман вирушили слідом за американською мрією.

Аня знайшла собі дуже незвичайну роботу - видаляти жуйки з асфальту. Власник компанії стверджує, що у нього єдина така компанія на все місто. Великі офіси платять за те, щоб перед будівлею було чисто. Начальник Ані впевнений, що на цій справі можна добре заробити. Він-то, може, і заробить, а ось дівчині доведеться гарненько погнути спину. Робота виявилася не такою вже простою, та й начальник не надто нею задоволений... Дивіться в реаліті Заробітчани випуск 4, як Аня впорається зі своєю «ексклюзивною» роботою.

Після важкої боротьби із жуйками журналістка вирішила спробувати себе в ролі няні. Однак Аня навіть не здогадувалася, що няньчити їй доведеться не маленьку дитину, а двох дівчаток-підлітків. Як виявилося, за законодавством штату, дванадцятирічних дітей не можна залишати самих більш ніж на дві години. Чи зможе журналістка впоратися із двома підлітками, які не соромляться показувати свій характер? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2018 випуск 4, яке пекло два тінейджери можуть влаштувати для приїжджої працівниці.

А Настя відправилася стригти газони. На своїй новій роботі вона познайомилася із колоритними хлопцями, яких дуже здивувало її бажання працювати разом з ними. Як виявилося, для стрижки газонів потрібна чимала фізична сила, тому зовнішній вигляд Насті трохи збентежив її начальника. Він навіть запропонував робити ставки - чи витримає дівчина або втече. У 4 випуску реаліті Заробітчани Насті доведеться гарненько поборотися за свою зарплату.

Крім того, вона спробує себе ще й у ролі грумера. Що може бути приємніше роботи з милими маленькими собачками? Нюанси роботи з тваринами дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 4.

Заробітчани в США познайомляться з чисто американськими роботами і іншим місцевим колоритом. Аня побуває в ресторанчику, який дуже люблять місцеві політики, а Настя перевірить, чи дійсно в Америці будь-який товар можна повернути в магазин. Слідуйте за американською мрією разом з журналістами в програмі Заробітчани 2018 випуск 4!