Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Еквадор: розведення морських свинок та рестлинг з індіанцями
<p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Журналісти Макс Узол та Оля Манько продовжують освоювати найнезвичайніші професії в програмі Заробітчани 2018 випуск 5. Вони перевіряють, скільки готові заплатити роботодавці Еквадору приїжджим з України, і заодно дізнаються про дивовижні традиції Латинської Америки.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">У шоу Заробітчани випуск 5 Макс вирушив працювати на цукрову плантацію. Очерети в Латинській Америці настільки багато, що її можна зустріти буквально на кожному кроці. На основі цукрового очерету навіть роблять паливо для автомобілей.Так, для роботодавця Макса Володимира цукрова плантація - це щось на зразок дачі. Начальник розповів журналісту моторошну історію свого будинку та дав йому роботу. Максу доведеться розібратися, чому місцеві індіанці звуть його «грінго», і помірятися силами з одним з них. Чи зможе Узол перемогти в рестлінгу з аборигеном? Дивіться реаліті Заробітчани 2018 випуск 5.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">А ось Оле, здається, на цей раз пощастило: вона знайшла роботу на фермі, де розводять морських свинок. Дівчина відправилася на своє нове місце роботи натхнена, сподіваючись, що її чекає мила і приємна робота. Її не засмутило навіть те, що спочатку їй довелося прибирати за свинками. Маленькі гризуни виявилися такими симпатичними, що Оля навіть дала деяким із них імена. Однак її чекав неприємний сюрприз: вона дізналася, навіщо насправді розводять свинок на Еквадорі. Дізнайтеся в шоу Заробітчани випуск 5, що так сильно шокувало журналістку.</span></p><p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">У кожному випуску незвичайного тревел-шоу Заробітчани 2018 двоє журналістів намагаються заробити трохи грошей в умовах абсолютно незнайомої країни.</strong><span style="color: rgb(17, 17, 17);"> Заробітчани в Еквадорі вже стикалися з пригодами - в попередніх випусках їм довелося залізти в бруд і дізнатися, що таке вівсяний сік. Тепер ви станете свідками того, як Оля забере з роботи морську свинку, а Макс нахапався скалок. Не пропустіть нові серії, щоб побачити нові історії заробітчан в Еквадорі.</span></p>

Еквадор: розведення морських свинок та рестлинг з індіанцями

Всі випуски | Сезон 2

Еквадор: розведення морських свинок та рестлинг з індіанцями

Журналісти Макс Узол та Оля Манько продовжують освоювати найнезвичайніші професії в програмі Заробітчани 2018 випуск 5. Вони перевіряють, скільки готові заплатити роботодавці Еквадору приїжджим з України, і заодно дізнаються про дивовижні традиції Латинської Америки.

У шоу Заробітчани випуск 5 Макс вирушив працювати на цукрову плантацію. Очерети в Латинській Америці настільки багато, що її можна зустріти буквально на кожному кроці. На основі цукрового очерету навіть роблять паливо для автомобілей.Так, для роботодавця Макса Володимира цукрова плантація - це щось на зразок дачі. Начальник розповів журналісту моторошну історію свого будинку та дав йому роботу. Максу доведеться розібратися, чому місцеві індіанці звуть його «грінго», і помірятися силами з одним з них. Чи зможе Узол перемогти в рестлінгу з аборигеном? Дивіться реаліті Заробітчани 2018 випуск 5.

А ось Оле, здається, на цей раз пощастило: вона знайшла роботу на фермі, де розводять морських свинок. Дівчина відправилася на своє нове місце роботи натхнена, сподіваючись, що її чекає мила і приємна робота. Її не засмутило навіть те, що спочатку їй довелося прибирати за свинками. Маленькі гризуни виявилися такими симпатичними, що Оля навіть дала деяким із них імена. Однак її чекав неприємний сюрприз: вона дізналася, навіщо насправді розводять свинок на Еквадорі. Дізнайтеся в шоу Заробітчани випуск 5, що так сильно шокувало журналістку.

У кожному випуску незвичайного тревел-шоу Заробітчани 2018 двоє журналістів намагаються заробити трохи грошей в умовах абсолютно незнайомої країни. Заробітчани в Еквадорі вже стикалися з пригодами - в попередніх випусках їм довелося залізти в бруд і дізнатися, що таке вівсяний сік. Тепер ви станете свідками того, як Оля забере з роботи морську свинку, а Макс нахапався скалок. Не пропустіть нові серії, щоб побачити нові історії заробітчан в Еквадорі.