Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Еквадор: робота на банановій плантації
<p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Макс Узол та Оля Манько в журналістському реаліті Заробітчани подорожують по Еквадору і намагаються заробити трохи грошей.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">У програмі Заробітчани 2018 випуск 6 Макс знайшов роботу на банановій плантації. Йому пощастило: він випадково зловив машину бананеро - власника того місця, де він буде працювати. Плантація з самого початку сподобалася журналісту: там грала весела музика, та й начальник здався йому доброзичливим. Від нього Макс дізнався, що банани миють і сортують ще зеленими, а достигають вони дорогою до Європи, а забраковані банани продають на корм для корів. У Макса збулася маленька мрія: він нарешті побачив тих самих людей, які клеять наклейки на кожну грону. Зазвичай цим займаються тільки жінки, але господар вирішив дати Максу шанс теж спробувати себе в цій важливій справі. Чи впорається український журналіст із такою відповідальною роботою - дізнайтеся в проекті Заробітчани 2018 випуск 6.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">А Оля влаштувалася працювати у по-справжньому райське місце: вона буде сортувати троянди у парнику. Начальник дуже зрадів нашій журналістці, адже Україна - головний стратегічний партнер еквадорської компанії. Робота Олю чекає дуже відповідальна: весь процес відправки квітів розрахований з точністю до секунди. Якщо хоча б одна людина не спрацює вчасно, вся поставка зірветься. </span><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Тепер від Олі залежить доля троянд для України. Чи зможе вона впоратися з жорсткими вимогами свого шефа? Дивіться в шоу Заробітчани випуск 6.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Заробітчани в Еквадорі дізнаються, чим обробляють троянди, і як укус бананового павука впливає на чоловіків. Макс вперше в житті спробує зелений банан, а Оля запізниться на співбесіду.</span></p><p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">У цьому незвичайному тревел-шоу журналісти намагаються заробити трохи грошей, а заодно знаходять пригоди на свою голову. Дивіться нові пригоди українців в екзотичних країнах - не пропустіть свіжі випуски шоу Заробітчани 2018.</strong></p>

Еквадор: робота на банановій плантації

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Еквадор: робота на банановій плантації

Макс Узол та Оля Манько в журналістському реаліті Заробітчани подорожують по Еквадору і намагаються заробити трохи грошей.

У програмі Заробітчани 2018 випуск 6 Макс знайшов роботу на банановій плантації. Йому пощастило: він випадково зловив машину бананеро - власника того місця, де він буде працювати. Плантація з самого початку сподобалася журналісту: там грала весела музика, та й начальник здався йому доброзичливим. Від нього Макс дізнався, що банани миють і сортують ще зеленими, а достигають вони дорогою до Європи, а забраковані банани продають на корм для корів. У Макса збулася маленька мрія: він нарешті побачив тих самих людей, які клеять наклейки на кожну грону. Зазвичай цим займаються тільки жінки, але господар вирішив дати Максу шанс теж спробувати себе в цій важливій справі. Чи впорається український журналіст із такою відповідальною роботою - дізнайтеся в проекті Заробітчани 2018 випуск 6.

А Оля влаштувалася працювати у по-справжньому райське місце: вона буде сортувати троянди у парнику. Начальник дуже зрадів нашій журналістці, адже Україна - головний стратегічний партнер еквадорської компанії. Робота Олю чекає дуже відповідальна: весь процес відправки квітів розрахований з точністю до секунди. Якщо хоча б одна людина не спрацює вчасно, вся поставка зірветься. Тепер від Олі залежить доля троянд для України. Чи зможе вона впоратися з жорсткими вимогами свого шефа? Дивіться в шоу Заробітчани випуск 6.

Заробітчани в Еквадорі дізнаються, чим обробляють троянди, і як укус бананового павука впливає на чоловіків. Макс вперше в житті спробує зелений банан, а Оля запізниться на співбесіду.

У цьому незвичайному тревел-шоу журналісти намагаються заробити трохи грошей, а заодно знаходять пригоди на свою голову. Дивіться нові пригоди українців в екзотичних країнах - не пропустіть свіжі випуски шоу Заробітчани 2018.