Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мексика: Аня виступила на рингу
<p><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">У шоу Заробітчани випуск 7 Аня Оліцька і Настя Кошман вирушили до Мексики - країни гострих відчуттів, контрабанди і наркотиків.</strong><span style="color: rgb(17, 17, 17);"> У цьому краю навіть в шоколадні цукерки додають перець, тому дівчата очікують від подорожі неймовірних вражень.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Аня пішла працювати на найбільший цукровий завод в окрузі, однак дістати там роботу виявилося не так-то просто. Ніхто з місцевих не говорить англійською, а її провідник незрозуміло навіщо привів її у занедбану будівлю. </span><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Дивіться у програмі Заробітчани випуск 7, чи зможе журналістка отримати роботу на заводі.</strong></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Настя спробувала удачу на місцевому ранчо чарро - мексиканських ковбоїв. Її завдання - звільнення за кіньми. Їй потрібно їх чистити і чепурити до виступу. Насті доведеться навчитися сідлати коня, а ще вона побачить тренування чарро. Вона навіть сподобалася норовливому коню з промовистою назвою Люцифер. Як виявилося, в Мексиці Чарро - це дуже престижна професія, і навіть президент колись був таким ковбоєм.</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">А Аня після пригод з заводом вирішила пошукати собі якусь іншу роботу. Вона купила місцеву газету і відправилася на пошуки. ЇЇ вибір припав на роботу шоу-герл лучадора. У Мексиці луча-лібре - це вид боротьби, яка відрізняється від звичайного боксу та інших змагань видовищність і артистизмом. Але для початку потрібно, щоб Аню оцінив той лучадор, з яким вона хоче працювати. Вона навіть не уявляла, що входить у обов'язки шоу-герл - від позування напівголою до продажу сувенірних товарів. Зате для Насті робота подруги виявиться справжнім сюрпризом, адже вона прийшла дивитися бої в якості глядача... Дивіться хвилину слави Ані в шоу Заробітчани 2018 випуск 7!</span></p><p><span style="color: rgb(17, 17, 17);">Заробітчани в Мексиці вирушили на пошуки гострих відчуттів і отримали їх. Коли ніхто навколо не знає англійської мови, а місцеві традиції викликають як мінімум здивування, пошуки роботи обіцяють бути цікавими. </span><strong style="color: rgb(17, 17, 17);">Дивіться в реаліті Заробітчани 2018 випуск 7 пригоди журналісток в жаркій Мексиці.</strong></p><p><br></p>

Мексика: Аня виступила на рингу

Всі випуски | Сезон 2

Мексика: Аня виступила на рингу

У шоу Заробітчани випуск 7 Аня Оліцька і Настя Кошман вирушили до Мексики - країни гострих відчуттів, контрабанди і наркотиків. У цьому краю навіть в шоколадні цукерки додають перець, тому дівчата очікують від подорожі неймовірних вражень.

Аня пішла працювати на найбільший цукровий завод в окрузі, однак дістати там роботу виявилося не так-то просто. Ніхто з місцевих не говорить англійською, а її провідник незрозуміло навіщо привів її у занедбану будівлю. Дивіться у програмі Заробітчани випуск 7, чи зможе журналістка отримати роботу на заводі.

Настя спробувала удачу на місцевому ранчо чарро - мексиканських ковбоїв. Її завдання - звільнення за кіньми. Їй потрібно їх чистити і чепурити до виступу. Насті доведеться навчитися сідлати коня, а ще вона побачить тренування чарро. Вона навіть сподобалася норовливому коню з промовистою назвою Люцифер. Як виявилося, в Мексиці Чарро - це дуже престижна професія, і навіть президент колись був таким ковбоєм.

А Аня після пригод з заводом вирішила пошукати собі якусь іншу роботу. Вона купила місцеву газету і відправилася на пошуки. ЇЇ вибір припав на роботу шоу-герл лучадора. У Мексиці луча-лібре - це вид боротьби, яка відрізняється від звичайного боксу та інших змагань видовищність і артистизмом. Але для початку потрібно, щоб Аню оцінив той лучадор, з яким вона хоче працювати. Вона навіть не уявляла, що входить у обов'язки шоу-герл - від позування напівголою до продажу сувенірних товарів. Зате для Насті робота подруги виявиться справжнім сюрпризом, адже вона прийшла дивитися бої в якості глядача... Дивіться хвилину слави Ані в шоу Заробітчани 2018 випуск 7!

Заробітчани в Мексиці вирушили на пошуки гострих відчуттів і отримали їх. Коли ніхто навколо не знає англійської мови, а місцеві традиції викликають як мінімум здивування, пошуки роботи обіцяють бути цікавими. Дивіться в реаліті Заробітчани 2018 випуск 7 пригоди журналісток в жаркій Мексиці.