Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мексика: як виготовляють текілу?
<p>У програмі Заробітчани 2 сезон випуск 8 Аня Олицька і Настя Кошман вирушили у Мексику - країну текіли, гострого перцю і контрабанди.</p><p><strong>У цьому випуску Заробітчани 2018 дівчатам доведеться потрудитися і трохи забруднитися.</strong></p><p>Аня знайшла собі роботу із дуже хорошими умовами: роботодавець пропонує і безкоштовний проїзд, і житло, і дуже непогану зарплатню. Тільки працювати дівчині доведеться зі свинями, про яких компанія дбає ще більше, ніж про працівників. Головна вимога: свиней ні в якому разі не можна турбувати, адже від душевного спокою тварин залежить якість їх м'яса. Чи зможе Аня стримати свої емоції, виконуючи найбруднішу роботу у своєму житті? Дивіться 8 випуск шоу Заробітчани в Мексиці.</p><p><strong>Поки Аня прибирає за свинями, Настя долучилася до виробництва алкоголю.</strong></p><p>Вона відправилася на плантацію агави – тієї самої рослини, з якої роблять текілу. Дівчина вирішила спробувати себе в ролі хімадора - людини, який рубає агаву. Але спочатку їй доведеться пройти тест, адже тільки один з десяти претендентів може зрубати цю рослину. Хімадори добре заробляють, але ця робота може бути небезпечною для життя. Уперту Настю не зупиняє навіть те, що ще один працівник до неї в перший же день відрубав собі три пальці. Дивіться у шоу Заробітчани 2018 випуск 8, чи зможе Настя пройти випробування агавою.</p><p><strong>Після смердючого досвіду роботи на свинофермі Аня вирішила спробувати щось більш апетитне - вона буде робити морозиво. </strong>Правда, виявилося, що це теж досить брудна робота... Дивіться в шоу Заробітчани випуск 8, як робиться вуличне морозиво в Мексиці.</p><p>А Настя дізналася, як виготовляють справжні ласо, і спробувала долучитися до цього мистецтва.</p><p>У програмі Заробітчани 2018 випуск 8 дівчатам довелося зіткнутися з по-справжньому брудною і важкою роботою, пияцтвом колег і місцевим колоритом. Дивіться шоу Заробітчани в Мексиці - доторкніться до екзотики разом з нашими журналістами.</p>

Мексика: як виготовляють текілу?

Всі випуски | Сезон 2

Мексика: як виготовляють текілу?

У програмі Заробітчани 2 сезон випуск 8 Аня Олицька і Настя Кошман вирушили у Мексику - країну текіли, гострого перцю і контрабанди.

У цьому випуску Заробітчани 2018 дівчатам доведеться потрудитися і трохи забруднитися.

Аня знайшла собі роботу із дуже хорошими умовами: роботодавець пропонує і безкоштовний проїзд, і житло, і дуже непогану зарплатню. Тільки працювати дівчині доведеться зі свинями, про яких компанія дбає ще більше, ніж про працівників. Головна вимога: свиней ні в якому разі не можна турбувати, адже від душевного спокою тварин залежить якість їх м'яса. Чи зможе Аня стримати свої емоції, виконуючи найбруднішу роботу у своєму житті? Дивіться 8 випуск шоу Заробітчани в Мексиці.

Поки Аня прибирає за свинями, Настя долучилася до виробництва алкоголю.

Вона відправилася на плантацію агави – тієї самої рослини, з якої роблять текілу. Дівчина вирішила спробувати себе в ролі хімадора - людини, який рубає агаву. Але спочатку їй доведеться пройти тест, адже тільки один з десяти претендентів може зрубати цю рослину. Хімадори добре заробляють, але ця робота може бути небезпечною для життя. Уперту Настю не зупиняє навіть те, що ще один працівник до неї в перший же день відрубав собі три пальці. Дивіться у шоу Заробітчани 2018 випуск 8, чи зможе Настя пройти випробування агавою.

Після смердючого досвіду роботи на свинофермі Аня вирішила спробувати щось більш апетитне - вона буде робити морозиво. Правда, виявилося, що це теж досить брудна робота... Дивіться в шоу Заробітчани випуск 8, як робиться вуличне морозиво в Мексиці.

А Настя дізналася, як виготовляють справжні ласо, і спробувала долучитися до цього мистецтва.

У програмі Заробітчани 2018 випуск 8 дівчатам довелося зіткнутися з по-справжньому брудною і важкою роботою, пияцтвом колег і місцевим колоритом. Дивіться шоу Заробітчани в Мексиці - доторкніться до екзотики разом з нашими журналістами.