Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Малайзія: Аліна знищує щурів
<p>Журналісти проекту Заробітчани Валентин Чернявський і Аліна Місечко вирушили у чергову екзотичну країну - Малайзію. Вони зіткнулися із жахливою спекою, важкою роботою і нерозумінням мови місцевих.</p><p><strong>У Малайзії дуже багато паразитів, тому дезінфектор - це одна з найбільш запитуваних професій.</strong></p><p>У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 9 Аліна вирішила спробувати себе в ролі  спеціаліста, який знищує щурів, адже за цю роботу добре платять. Вона домовилася із конторою, яку виявилося не так-то просто знайти.</p><p>Робота дезінфектора - зовсім не легка справа. Аліна зробила велику помилку, прийшовши на роботу в спідниці. Їй довелося переодягатися прямо на вулиці, тому що її не пустили на роботу. Більш того, знищення паразитів може виявитися небезпечним і для самого дезинфектора. Аліні потрібно бути дуже обережною, працюючи з отрутою. Особливо, коли у неї почалися проблеми з обладнанням... Чи зможе журналістка освоїти цю по-справжньому чоловічу професією? Дивіться у реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 9!</p><p><strong>Валик вирішив не ризикувати здоров'ям і вибрати собі спокійнішу роботу.</strong></p><p>Він поїхав на фестиваль-ярмарок, куди щорічно з'їжджаються місцеві виробники з усіх куточків країни. Йому довелося пройти довгий шлях до свого нового місця роботи, проїхатися на цікавому транспорті - монорейці, і навіть заблукати! А на самому фестивалі йому видали вкрай незвичайний костюм ... Дивіться пригоди Валентина Чернявського в шоу Заробітчани 2 сезон - нудно не буде!</p><p><strong>Українським журналістам доведеться попітніти, щоб знайти спільну мову з місцевими, адже в Малайзії мало хто знає англійську.</strong></p><p>Дивіться, як живуть і заробляють собі на життя Заробітчани в Малайзії! Журналістам у кожному випуску програми Заробітчани 2 сезон доводиться стикатися із несподіваними труднощами, але вони ніколи не здаються.</p><p> </p><p> </p>

Малайзія: Аліна знищує щурів

Всі випуски | Сезон 2

Малайзія: Аліна знищує щурів

Журналісти проекту Заробітчани Валентин Чернявський і Аліна Місечко вирушили у чергову екзотичну країну - Малайзію. Вони зіткнулися із жахливою спекою, важкою роботою і нерозумінням мови місцевих.

У Малайзії дуже багато паразитів, тому дезінфектор - це одна з найбільш запитуваних професій.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 9 Аліна вирішила спробувати себе в ролі  спеціаліста, який знищує щурів, адже за цю роботу добре платять. Вона домовилася із конторою, яку виявилося не так-то просто знайти.

Робота дезінфектора - зовсім не легка справа. Аліна зробила велику помилку, прийшовши на роботу в спідниці. Їй довелося переодягатися прямо на вулиці, тому що її не пустили на роботу. Більш того, знищення паразитів може виявитися небезпечним і для самого дезинфектора. Аліні потрібно бути дуже обережною, працюючи з отрутою. Особливо, коли у неї почалися проблеми з обладнанням... Чи зможе журналістка освоїти цю по-справжньому чоловічу професією? Дивіться у реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 9!

Валик вирішив не ризикувати здоров'ям і вибрати собі спокійнішу роботу.

Він поїхав на фестиваль-ярмарок, куди щорічно з'їжджаються місцеві виробники з усіх куточків країни. Йому довелося пройти довгий шлях до свого нового місця роботи, проїхатися на цікавому транспорті - монорейці, і навіть заблукати! А на самому фестивалі йому видали вкрай незвичайний костюм ... Дивіться пригоди Валентина Чернявського в шоу Заробітчани 2 сезон - нудно не буде!

Українським журналістам доведеться попітніти, щоб знайти спільну мову з місцевими, адже в Малайзії мало хто знає англійську.

Дивіться, як живуть і заробляють собі на життя Заробітчани в Малайзії! Журналістам у кожному випуску програми Заробітчани 2 сезон доводиться стикатися із несподіваними труднощами, але вони ніколи не здаються.