Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тепла Туреччина: як заробити на автомобіль і розводити верблюдів
<p>Настя Кошман й Аня Олицька повірили в чутки, що заробітчани в Туреччині за сезон можуть заробити на цілий автомобіль! Звичайно, вони теж захотіли собі чотириколісне диво та вирушили за моря освоювати професії аніматора й фермера.</p> <p>У шоу «Заробітчани» 2019 випуск 1 від 19.02.2019 Аня пробивалася на роботу в luxury готель, де відпочивають справжні мільйонери! Спочатку менеджер з персоналу не хотів давати дівчині роботу, адже в неї був тільки досвід покоївки, зовсім не аніматора. Але моторна ведуча змогла переконати чоловіка у своїй товариськості та випросити шанс гарненько заробити. Виявилося, майже вся команда аніматорів тут – російськомовні. Багато з дівчат Аніні земляки з України. Тільки колеги не дуже зраділи новому співробітнику. Вважають, що вона відніме їхні гроші? Дивись у новому випуску «Заробітчани» Туреччина!</p> <p>Олицька розповість глядачам:</p> <ul> <li>як і де живуть аніматори;</li> <li>якими бонусами вони користуються: спортзали, басейни, а може й ресторани?</li> <li>у чому полягає їхня робота.</li> </ul> <p>Крім того ведуча шоу «Заробітчани» 3 сезон піде на провокацію та вирішить позасмагати на території готелю! Як відреагує керівництво на витівку нового співробітника? ..</p> <p>Поки Аня Олицька купалася в розкоші 5-зіркового готелю, Настя Кошман важко працювала на верблюжій фермі. Сморід, бруд й агресивність тварин не на жарт налякали дівчину! Вона ж бо думала, верблюди – милі створіння, на яких фотографуються і катають дітей.</p> <p>У 1 випуску «Заробітчани» 2019 Настя доглядала за 30 верблюдами, ще кількома биками та коровами. Тепер вона точно знає, чи можливо налагодити контакт із цими тваринами! Вона покаже глядачеві, як на них можна заробляти поза кадром фотокамер.</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» в Туреччині 1 випуск від 19.02.2019 на Teleportal і дізнайся, що пережили українки та скільки їм вдалося заробити.</p> <p>Більше інформації про те, що тебе чекає в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> читай за посиланням.</p>

Тепла Туреччина: як заробити на автомобіль і розводити верблюдів

Всі випуски | Сезон 3

Тепла Туреччина: як заробити на автомобіль і розводити верблюдів

Настя Кошман й Аня Олицька повірили в чутки, що заробітчани в Туреччині за сезон можуть заробити на цілий автомобіль! Звичайно, вони теж захотіли собі чотириколісне диво та вирушили за моря освоювати професії аніматора й фермера.

У шоу «Заробітчани» 2019 випуск 1 від 19.02.2019 Аня пробивалася на роботу в luxury готель, де відпочивають справжні мільйонери! Спочатку менеджер з персоналу не хотів давати дівчині роботу, адже в неї був тільки досвід покоївки, зовсім не аніматора. Але моторна ведуча змогла переконати чоловіка у своїй товариськості та випросити шанс гарненько заробити. Виявилося, майже вся команда аніматорів тут – російськомовні. Багато з дівчат Аніні земляки з України. Тільки колеги не дуже зраділи новому співробітнику. Вважають, що вона відніме їхні гроші? Дивись у новому випуску «Заробітчани» Туреччина!

Олицька розповість глядачам:

  • як і де живуть аніматори;
  • якими бонусами вони користуються: спортзали, басейни, а може й ресторани?
  • у чому полягає їхня робота.

Крім того ведуча шоу «Заробітчани» 3 сезон піде на провокацію та вирішить позасмагати на території готелю! Як відреагує керівництво на витівку нового співробітника? ..

Поки Аня Олицька купалася в розкоші 5-зіркового готелю, Настя Кошман важко працювала на верблюжій фермі. Сморід, бруд й агресивність тварин не на жарт налякали дівчину! Вона ж бо думала, верблюди – милі створіння, на яких фотографуються і катають дітей.

У 1 випуску «Заробітчани» 2019 Настя доглядала за 30 верблюдами, ще кількома биками та коровами. Тепер вона точно знає, чи можливо налагодити контакт із цими тваринами! Вона покаже глядачеві, як на них можна заробляти поза кадром фотокамер.

Дивись онлайн «Заробітчани» в Туреччині 1 випуск від 19.02.2019 на Teleportal і дізнайся, що пережили українки та скільки їм вдалося заробити.

Більше інформації про те, що тебе чекає в шоу «Заробітчани» 3 сезон читай за посиланням.