Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Важкі заробітки в Греції: замісити 60 кг халви і випасти 1000 овець
<p>Сьогодні ніжні й тендітні Аня Олицька і Настя Кошман дізнаються всі тяготи важкої фізичної праці, з яким стикаються «заробітчани» в Греції. Замісити 60 кг халви і нагодувати тисячу овець? Чи під силу це нашим ведучим? Дізнаємося прямо зараз!</p><p>У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 11 від 26.03.2019 Аня знайшла роботу на фермі, де розводять кіз і овець. Власник сам займається господарством і разом зі своєю сім'єю виробляє сир і молокопродукти. Він пообіцяв українці заплатити цілих 50 євро за день роботи! Звичайно, Олицька не могла відмовитися. Дівчина була впевнена – раз вона справлялася з депутатами в Україні, то з вівцями точно впорається. Однак не врахувала ведуча <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> одного: що їй доведеться випасати стадо в тисячу голів!</p><p>Дивись у сьогоднішньому випуску, як Аня вчитиметься управлятися кацуною – пастушою палицею, за допомогою якої ловлять кіз. Їй доведеться не тільки зловити тварину, але і видоїти її. Щоб заробити гроші в шоу «Заробітчани» 11 випуск дівчині доведеться тягати важкі мішки з кормом не менш, ніж по 20 кг. Чи можна пожертвувати здоров'ям заради 50 євро? Побачимо, що вибере Олицька.</p><p>Настя Кошман теж пішла в роботяги. Вона влаштувалася на фабрику з виробництва халви преміум класу. Ручної роботи над солодощами дуже багато, тому співробітники отримують зарплату по 1000 євро. Звичайно, Настя теж клюнула на гроші. До того ж кажуть, що грецька халва – хороший перекус на весь день, після якого довго не відчуєш голод, і крім цього навіть піднімає потенцію! Чи так само натхнені ті, хто її роблять? Дивись у шоу «Заробітчани» (Греція).</p><p>Чому виробництво халви виявилося травмонебезпечним? І як Кошман заробила опіки рук і ніг? Не пропусти!</p><p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 11 від 26.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p><p>>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-10">«Заробітчани» 3 сезон 10 випуск</a>.</p>

Важкі заробітки в Греції: замісити 60 кг халви і випасти 1000 овець

Всі випуски | Сезон 3

Важкі заробітки в Греції: замісити 60 кг халви і випасти 1000 овець

Сьогодні ніжні й тендітні Аня Олицька і Настя Кошман дізнаються всі тяготи важкої фізичної праці, з яким стикаються «заробітчани» в Греції. Замісити 60 кг халви і нагодувати тисячу овець? Чи під силу це нашим ведучим? Дізнаємося прямо зараз!

У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 11 від 26.03.2019 Аня знайшла роботу на фермі, де розводять кіз і овець. Власник сам займається господарством і разом зі своєю сім'єю виробляє сир і молокопродукти. Він пообіцяв українці заплатити цілих 50 євро за день роботи! Звичайно, Олицька не могла відмовитися. Дівчина була впевнена – раз вона справлялася з депутатами в Україні, то з вівцями точно впорається. Однак не врахувала ведуча «Заробітчани» 3 сезон одного: що їй доведеться випасати стадо в тисячу голів!

Дивись у сьогоднішньому випуску, як Аня вчитиметься управлятися кацуною – пастушою палицею, за допомогою якої ловлять кіз. Їй доведеться не тільки зловити тварину, але і видоїти її. Щоб заробити гроші в шоу «Заробітчани» 11 випуск дівчині доведеться тягати важкі мішки з кормом не менш, ніж по 20 кг. Чи можна пожертвувати здоров'ям заради 50 євро? Побачимо, що вибере Олицька.

Настя Кошман теж пішла в роботяги. Вона влаштувалася на фабрику з виробництва халви преміум класу. Ручної роботи над солодощами дуже багато, тому співробітники отримують зарплату по 1000 євро. Звичайно, Настя теж клюнула на гроші. До того ж кажуть, що грецька халва – хороший перекус на весь день, після якого довго не відчуєш голод, і крім цього навіть піднімає потенцію! Чи так само натхнені ті, хто її роблять? Дивись у шоу «Заробітчани» (Греція).

Чому виробництво халви виявилося травмонебезпечним? І як Кошман заробила опіки рук і ніг? Не пропусти!

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 11 від 26.03.2019 на сайті Teleportal.ua

>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 3 сезон 10 випуск.