Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небезпечні та прекрасні Гельсінкі: поки Катя каталася на оленях, Валік відмивав кров
<p>Катя і Валік продовжують подорожувати північними рівнинами в тревел-шоу «Заробітчани». У Фінляндії вони відвідали вже друге місто – Гельсінкі. Яка робота характерна для його жителів? Подивимося в новому епізоді.</p> <p>Ведучою шоу «Заробітчани» 2019 випуск 14 Катерині Сенченко пощастило потрапити в справжню казку – на оленячу ферму. Власник розповів їй неймовірний факт: виявляється в Фінляндії немає диких оленів, тому що кожен із них комусь належить. У країні ці рогаті тварини – справжнісінький депозит і найкраща валюта для приданого. Чому? І як можна заробити десятки тисяч доларів на оленях – дивіться у випуску «Заробітчани» (Фінляндія, Гельсінкі).</p> <p>Щоб заробити, Каті довелося вчитися їздити на снігоході й на зимових санях з упряжкою оленів! Чи змогла вона не стати причиною ДТП? І чому один із власників ферми запропонував ведучій розплатитися натурою?! Як це було – дізнайся у 14 випуску «Заробітчани».</p> <p>Валентину Чернявському теж було нелегко, а скоріше моторошно. Йому довелося відмивати кров із меблів в одній з найпопулярніших саун в місті Гельсінкі (Фінляндія)! «Заробітчани» ще не були в такій небезпечній ситуації! Невже ведучий зачищав місце злочину? Розберемося сьогодні ввечері.</p> <p>Не це чекав побачити Валік, коли влаштовувався на роботу в сауну 1929 року заснування. Ведучий <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> зізнався, думав, побачить затишні приміщення, обшиті деревом, м'які диванчики... але навколо був тільки кахель – від стелі до підлоги, тріщини на стінах й іржаві патьоки. За якими стандартами цей заклад вважається кращим у Гельсінкі? І як Валентин мив туалети і прав рушники?</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 14 від 02.04.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-13">«Заробітчани» 13 випуск</a>, як Аня Олицька навчалася азів торгівлі в Стамбулі.</p>

Небезпечні та прекрасні Гельсінкі: поки Катя каталася на оленях, Валік відмивав кров

Всі випуски | Сезон 3

Небезпечні та прекрасні Гельсінкі: поки Катя каталася на оленях, Валік відмивав кров

Катя і Валік продовжують подорожувати північними рівнинами в тревел-шоу «Заробітчани». У Фінляндії вони відвідали вже друге місто – Гельсінкі. Яка робота характерна для його жителів? Подивимося в новому епізоді.

Ведучою шоу «Заробітчани» 2019 випуск 14 Катерині Сенченко пощастило потрапити в справжню казку – на оленячу ферму. Власник розповів їй неймовірний факт: виявляється в Фінляндії немає диких оленів, тому що кожен із них комусь належить. У країні ці рогаті тварини – справжнісінький депозит і найкраща валюта для приданого. Чому? І як можна заробити десятки тисяч доларів на оленях – дивіться у випуску «Заробітчани» (Фінляндія, Гельсінкі).

Щоб заробити, Каті довелося вчитися їздити на снігоході й на зимових санях з упряжкою оленів! Чи змогла вона не стати причиною ДТП? І чому один із власників ферми запропонував ведучій розплатитися натурою?! Як це було – дізнайся у 14 випуску «Заробітчани».

Валентину Чернявському теж було нелегко, а скоріше моторошно. Йому довелося відмивати кров із меблів в одній з найпопулярніших саун в місті Гельсінкі (Фінляндія)! «Заробітчани» ще не були в такій небезпечній ситуації! Невже ведучий зачищав місце злочину? Розберемося сьогодні ввечері.

Не це чекав побачити Валік, коли влаштовувався на роботу в сауну 1929 року заснування. Ведучий «Заробітчани» 3 сезон зізнався, думав, побачить затишні приміщення, обшиті деревом, м'які диванчики... але навколо був тільки кахель – від стелі до підлоги, тріщини на стінах й іржаві патьоки. За якими стандартами цей заклад вважається кращим у Гельсінкі? І як Валентин мив туалети і прав рушники?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 14 від 02.04.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 13 випуск, як Аня Олицька навчалася азів торгівлі в Стамбулі.