Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жорстока Фінляндія: робота в дикому лісі та «цвіркуновий» заробіток
<p>Катерина Сенченко і Валентин Чернявський не зупинилися на досягнутому і вперто йдуть до своєї мети — знайти хорошу і високооплачувану роботу у Фінляндії! «Заробітчани» до цього моменту вже випробували на собі жорстокі умови крижаної країни. Що ж їх чекає далі?</p> <p>У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 16 від 09.04.2019 Катя вирішила освоїти національну професію фінляндців — видобувача смоли з ялинок! Цей продукт надзвичайно популярний як у туристів, так і в місцевих. Смолу використовують як:</p> <ul> <li>ефірну олію;</li> <li>подарунок;</li> <li>їжу й напій.</li> </ul> <p>Ну, а ведучій у 16 випуску «Заробітчани» у Фінляндії випала нагода докласти свою руку до виробництва натуральної фінської косметики за старовинним рецептом. Здається, Катя заробить не тільки добру копійку, а й відкриє секрет вічної молодості та краси.</p> <p>Щоб знайти місце роботи, Катя в проекті «Заробітчани» 09.04.2019 перетворилася на «Дашу-слідопита». Вона і кричала, щоб хтось її почув, і намотувала кола перед заводом… Аж поки не натрапила на єдину живу душу на території. Пригоди юного збирача смоли почалися!</p> <p>Сенченко заробляла гроші кров’ю й потом: вона пробивалася крізь хащі, мало не відтяла пальці на руках і ледь не залишилася без ока! Пригоди Катерини дивіться в треве-шоу «Заробітчани» 16 випуск.</p> <p>Валентин теж не промах! У шоу «Заробітчани» (Фінляндія, Гельсінкі) він влаштувався на ферму, де розводять вишукані місцеві делікатеси — цвіркунів. Так, так, важко повірити, але у Фінляндії ці комахи — улюблена їжа місцевих. Їх додають до піци, смузі, салатів і навіть до шоколаду! Що ж Валік отримав чудовий шанс розбагатіти на цвіркунах!</p> <p>Але все починалося не так, як хотілося. У 16 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> Валентин ніяк не міг добратися до місця роботи. Він запізнився на автобус, та ще й, як на зло, жодна машина не зупинилася на його «голос». Схоже, Валік може залишитися без роботи й без євро в кишені.</p> <p>Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 16 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про морозні пригоди Валіка й Катерини.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-15">«Заробітчани» 15 випуск</a>.</p>

Жорстока Фінляндія: робота в дикому лісі та «цвіркуновий» заробіток

Всі випуски | Сезон 3

Жорстока Фінляндія: робота в дикому лісі та «цвіркуновий» заробіток

Катерина Сенченко і Валентин Чернявський не зупинилися на досягнутому і вперто йдуть до своєї мети — знайти хорошу і високооплачувану роботу у Фінляндії! «Заробітчани» до цього моменту вже випробували на собі жорстокі умови крижаної країни. Що ж їх чекає далі?

У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 16 від 09.04.2019 Катя вирішила освоїти національну професію фінляндців — видобувача смоли з ялинок! Цей продукт надзвичайно популярний як у туристів, так і в місцевих. Смолу використовують як:

  • ефірну олію;
  • подарунок;
  • їжу й напій.

Ну, а ведучій у 16 випуску «Заробітчани» у Фінляндії випала нагода докласти свою руку до виробництва натуральної фінської косметики за старовинним рецептом. Здається, Катя заробить не тільки добру копійку, а й відкриє секрет вічної молодості та краси.

Щоб знайти місце роботи, Катя в проекті «Заробітчани» 09.04.2019 перетворилася на «Дашу-слідопита». Вона і кричала, щоб хтось її почув, і намотувала кола перед заводом… Аж поки не натрапила на єдину живу душу на території. Пригоди юного збирача смоли почалися!

Сенченко заробляла гроші кров’ю й потом: вона пробивалася крізь хащі, мало не відтяла пальці на руках і ледь не залишилася без ока! Пригоди Катерини дивіться в треве-шоу «Заробітчани» 16 випуск.

Валентин теж не промах! У шоу «Заробітчани» (Фінляндія, Гельсінкі) він влаштувався на ферму, де розводять вишукані місцеві делікатеси — цвіркунів. Так, так, важко повірити, але у Фінляндії ці комахи — улюблена їжа місцевих. Їх додають до піци, смузі, салатів і навіть до шоколаду! Що ж Валік отримав чудовий шанс розбагатіти на цвіркунах!

Але все починалося не так, як хотілося. У 16 випуску «Заробітчани» 3 сезон Валентин ніяк не міг добратися до місця роботи. Він запізнився на автобус, та ще й, як на зло, жодна машина не зупинилася на його «голос». Схоже, Валік може залишитися без роботи й без євро в кишені.

Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 16 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про морозні пригоди Валіка й Катерини.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 15 випуск.