Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Багатолюдний Шанхай: Макс у ролі вчителя, а Оля – нетрадиційного лікаря
<p>Оля Манько та Макс Узол прилетіли в один із найбільших мегаполісів світу – Шанхай. Це не тільки величезне багатолюдне місто, а й торговий центр всесвітнього масштабу. Ведучі проекту «Заробітчани» Нового каналу спробували знайти тут своє місце та призначення.</p> <p>Олю Манько в шоу «Заробітчани» 2019 випуск 2 від 19.02.2019 зачарували можливості акупунктури: китайці впевнені, що правильний вплив тонкими голками на нервові закінчення може вилікувати будь-яку хворобу! Якою би серйозною вона не була. Оля вирішила навчитися цій магії та домовилася про стажування в одному з авторитетних центрів нетрадиційної медицини в місті.</p> <p>У шоу «Заробітчани» в Шанхаї Оля побачить, які методики лікування застосовують у Китаї, що за ліки виписують хворим і з чого, власне, роблять медикаменти. Ведучій доведеться лікувати чоловіка гарячими банками! Чи зможе українська дівчина без профільної освіти не нашкодити пацієнту? Дивись у 2 випуску «Заробітчани».</p> <p>А Макс Узол зіграв на тому, що китайці, як правило, погано знають англійську. Зате все населення країни впевнене, що білошкірі хлопці, на кшталт Макса, знають міжнародну мову, як свої п'ять пальців. Макс влаштувався вчителем у приватну школу. Він повинен навчити учнів молодших класів 5 англійським словами за 30 хвилин. Начебто дуже легка задачка для досвідченого ведучого тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a>. Але чи зможе хлопець придумати цікаві ігри та завдання, які допоможуть дітям засвоїти урок? До речі, а чи будуть вони взагалі слухатися незнайомого вчителя?</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 (Шанхай) випуск 2 від 19.02.2019 на Teleportal.</p> <p>Хочеш дізнатися більше про пригоди українок у Туреччині? Переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-1">«Заробітчани» 1 випуск</a>.</p>

Багатолюдний Шанхай: Макс у ролі вчителя, а Оля – нетрадиційного лікаря

Всі випуски | Сезон 3

Багатолюдний Шанхай: Макс у ролі вчителя, а Оля – нетрадиційного лікаря

Оля Манько та Макс Узол прилетіли в один із найбільших мегаполісів світу – Шанхай. Це не тільки величезне багатолюдне місто, а й торговий центр всесвітнього масштабу. Ведучі проекту «Заробітчани» Нового каналу спробували знайти тут своє місце та призначення.

Олю Манько в шоу «Заробітчани» 2019 випуск 2 від 19.02.2019 зачарували можливості акупунктури: китайці впевнені, що правильний вплив тонкими голками на нервові закінчення може вилікувати будь-яку хворобу! Якою би серйозною вона не була. Оля вирішила навчитися цій магії та домовилася про стажування в одному з авторитетних центрів нетрадиційної медицини в місті.

У шоу «Заробітчани» в Шанхаї Оля побачить, які методики лікування застосовують у Китаї, що за ліки виписують хворим і з чого, власне, роблять медикаменти. Ведучій доведеться лікувати чоловіка гарячими банками! Чи зможе українська дівчина без профільної освіти не нашкодити пацієнту? Дивись у 2 випуску «Заробітчани».

А Макс Узол зіграв на тому, що китайці, як правило, погано знають англійську. Зате все населення країни впевнене, що білошкірі хлопці, на кшталт Макса, знають міжнародну мову, як свої п'ять пальців. Макс влаштувався вчителем у приватну школу. Він повинен навчити учнів молодших класів 5 англійським словами за 30 хвилин. Начебто дуже легка задачка для досвідченого ведучого тревел-шоу «Заробітчани» 3 сезон. Але чи зможе хлопець придумати цікаві ігри та завдання, які допоможуть дітям засвоїти урок? До речі, а чи будуть вони взагалі слухатися незнайомого вчителя?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 (Шанхай) випуск 2 від 19.02.2019 на Teleportal.

Хочеш дізнатися більше про пригоди українок у Туреччині? Переходь за посиланням і дивись онлайн «Заробітчани» 1 випуск.