Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виробництво брудної локшини і полювання на сарану: чи зможуть ведучі пройти випробування Індонезією?
<p>Ведучі продовжують подорожувати екзотичними країнами. Сьогодні «Заробітчани» в Індонезії спробують заробити на місцевій кухні. Однак, хто переможе – вони їжу або їжа безстрашних українців, подивимося у свіжому випуску!</p> <p>Макс Узол у тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 4 від 26.02.2019 вирішив побудувати свій бізнес на брудній локшині. Він дізнається, чому так називають цей продукт: через характерний сірий колір або є більш вагома причина? Ще не знаючи правду, можна і спробувати. Скажімо локшину, яку замовляв в Індонезії екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама!</p> <p>Уже дорога до фабрики перетворилася для ведучого <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> на справжню пригоду. Грошей на таксі не було, тому довелося вибирати бюджетний варіант «з вітерцем». На чому добирався Макс і чи не коштували його витрачені нерви дорожче? Дивись у 4 випуску! Заробітчанин докопався до правди: як же роблять смачну та дешеву локшину. Відповіді він не зрадів. Виявляється, вона дійсно брудна в прямому сенсі цього слова. Продукт сушать на сіні під сонцем, обладнання іржаве й немите, а тісто замішується з мухами! Дивись онлайн «Заробітчани» (Індонезія) і дізнайся, які ще жахи побачив Макс і що робить буйвол у процесі приготування локшини?..</p> <p>Шокована Індонезією залишилася й Оля Манько. У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 4 вона вирішила випробувати професію мисливця за сараною. І даремно! Гарний настрій і враження від місцевого села швидко змінилося кошмаром, коли ведуча опинилася в оточенні величезних комах! Що з ними роблять індонезійці? Дізнайся в 3 сезоні «Заробітчани».</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 4 від 26.02.2019 на Teleportal.ua.</p> <p>Хочеш дізнатися більше про пригоди українок у Швейцарії? Переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-3">«Заробітчани» 3 випуск</a>.</p>

Виробництво брудної локшини і полювання на сарану: чи зможуть ведучі пройти випробування Індонезією?

Всі випуски | Сезон 3

Виробництво брудної локшини і полювання на сарану: чи зможуть ведучі пройти випробування Індонезією?

Ведучі продовжують подорожувати екзотичними країнами. Сьогодні «Заробітчани» в Індонезії спробують заробити на місцевій кухні. Однак, хто переможе – вони їжу або їжа безстрашних українців, подивимося у свіжому випуску!

Макс Узол у тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 4 від 26.02.2019 вирішив побудувати свій бізнес на брудній локшині. Він дізнається, чому так називають цей продукт: через характерний сірий колір або є більш вагома причина? Ще не знаючи правду, можна і спробувати. Скажімо локшину, яку замовляв в Індонезії екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама!

Уже дорога до фабрики перетворилася для ведучого «Заробітчани» 3 сезон на справжню пригоду. Грошей на таксі не було, тому довелося вибирати бюджетний варіант «з вітерцем». На чому добирався Макс і чи не коштували його витрачені нерви дорожче? Дивись у 4 випуску! Заробітчанин докопався до правди: як же роблять смачну та дешеву локшину. Відповіді він не зрадів. Виявляється, вона дійсно брудна в прямому сенсі цього слова. Продукт сушать на сіні під сонцем, обладнання іржаве й немите, а тісто замішується з мухами! Дивись онлайн «Заробітчани» (Індонезія) і дізнайся, які ще жахи побачив Макс і що робить буйвол у процесі приготування локшини?..

Шокована Індонезією залишилася й Оля Манько. У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 4 вона вирішила випробувати професію мисливця за сараною. І даремно! Гарний настрій і враження від місцевого села швидко змінилося кошмаром, коли ведуча опинилася в оточенні величезних комах! Що з ними роблять індонезійці? Дізнайся в 3 сезоні «Заробітчани».

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 4 від 26.02.2019 на Teleportal.ua.

Хочеш дізнатися більше про пригоди українок у Швейцарії? Переходь за посиланням і дивись онлайн «Заробітчани» 3 випуск.