Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Аня вивчає моду в Німеччині, а Настя готується стати кінозіркою
<p>Сьогодні відчайдушні ведучі шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> Аня Олицька й Настя Кошман вирушили в серце Німеччини, щоб підкорити найвимогливіші індустрії – кіно та моду.</p> <p>Настя завжди мріяла зніматися в голлівудських фільмах, тому в шоу «Заробітчани» 2019 випуск 5 від 05.03.2019 відразу поїхала на площу кіно-слави Берліна. Дівчині вдалося домовитися про проби в одній з популярних студій міста. Але перш ніж скласти іспит на артистизм, їй довелося пройти випробування моторошним страхом! Адже за адресою, де мала проходити співбесіда, знаходиться крематорій! А вся територія офісу – це не затишний парк, а кладовище. Невже «Заробітчани» в Німеччині потрапили на гачок аферистів?.. Дивись у 5 випуску!</p> <p>Нарешті Настя знайшла імениту студію, де малювали культові фільми «Аватар» і «Планета мавп», та взялася до роботи. Але грати їй довелося несподіваного персонажа – мавпу! Як ведуча впоралася із завданням і чому побилася з режисером ?! Дізнайся вже сьогодні в тревел-шоу Нового каналу «Заробітчани» (Німеччина).</p> <p>А ось Аня Олицька вирішила проявити себе в рідному ремеслі – моді. Вона домовилася про роботу на землячку і теску Аню – відомого в Берліні фешн-блогера і консультанта. У дівчини є багато клієнтів, яким вона підбирає одяг і допомагає завжди залишатися в тренді. Олицька була впевнена, що зустріне в 5 випуску «Заробітчани» споріднену душу. Однак її лише оцінили холодним поглядом і розкритикували манеру одягатися. Дізнайся, як пройшло знайомство дівчат і чому український модний лук не підійшов Німеччини?</p> <p>У 5 випуску «Заробітчани» Аня Олицька покаже, як живуть у багатих районах Берліна і скільки там коштує нерухомість! Для своєї клієнтки вона повинна підібрати три луки: бізнес, тревел і коктейльну сукню. На покупки Ані виділили цілих 5000 євро – жінка звикла одягатися тільки в найдорожчих брендів. Але Олицька зважилася на сміливий експеримент – купити їй якісний одяг, проте у виробників подешевше, щоб довести, що не тільки ціна й популярність визначають речі.</p> <p>Чим закінчився експеримент? Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 5 від 05.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-4">«Заробітчани» 3 сезон 4 випуск</a>.</p>

Аня вивчає моду в Німеччині, а Настя готується стати кінозіркою

Всі випуски | Сезон 3

Аня вивчає моду в Німеччині, а Настя готується стати кінозіркою

Сьогодні відчайдушні ведучі шоу «Заробітчани» 3 сезон Аня Олицька й Настя Кошман вирушили в серце Німеччини, щоб підкорити найвимогливіші індустрії – кіно та моду.

Настя завжди мріяла зніматися в голлівудських фільмах, тому в шоу «Заробітчани» 2019 випуск 5 від 05.03.2019 відразу поїхала на площу кіно-слави Берліна. Дівчині вдалося домовитися про проби в одній з популярних студій міста. Але перш ніж скласти іспит на артистизм, їй довелося пройти випробування моторошним страхом! Адже за адресою, де мала проходити співбесіда, знаходиться крематорій! А вся територія офісу – це не затишний парк, а кладовище. Невже «Заробітчани» в Німеччині потрапили на гачок аферистів?.. Дивись у 5 випуску!

Нарешті Настя знайшла імениту студію, де малювали культові фільми «Аватар» і «Планета мавп», та взялася до роботи. Але грати їй довелося несподіваного персонажа – мавпу! Як ведуча впоралася із завданням і чому побилася з режисером ?! Дізнайся вже сьогодні в тревел-шоу Нового каналу «Заробітчани» (Німеччина).

А ось Аня Олицька вирішила проявити себе в рідному ремеслі – моді. Вона домовилася про роботу на землячку і теску Аню – відомого в Берліні фешн-блогера і консультанта. У дівчини є багато клієнтів, яким вона підбирає одяг і допомагає завжди залишатися в тренді. Олицька була впевнена, що зустріне в 5 випуску «Заробітчани» споріднену душу. Однак її лише оцінили холодним поглядом і розкритикували манеру одягатися. Дізнайся, як пройшло знайомство дівчат і чому український модний лук не підійшов Німеччини?

У 5 випуску «Заробітчани» Аня Олицька покаже, як живуть у багатих районах Берліна і скільки там коштує нерухомість! Для своєї клієнтки вона повинна підібрати три луки: бізнес, тревел і коктейльну сукню. На покупки Ані виділили цілих 5000 євро – жінка звикла одягатися тільки в найдорожчих брендів. Але Олицька зважилася на сміливий експеримент – купити їй якісний одяг, проте у виробників подешевше, щоб довести, що не тільки ціна й популярність визначають речі.

Чим закінчився експеримент? Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 5 від 05.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 3 сезон 4 випуск.