Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя розкрила секрет легендарного чеського кришталю!
<p>Аня Олицька та Настя Кошман прилетіли за мрією в стару романтичну Прагу. Тут ведучі спробують освоїти стародавні мистецтва: готування піци та видування келихів зі скла. В основному цією роботою займаються чоловіки, але українки в шоу «Заробітчани» (Чехія) постараються довести – вони з легкістю впораються і втруть ніс сильній статі.</p> <p>У проекті «Заробітчани» 2019 випуск 7 від 12.03.2019 Настя поїхала шукати роботу на найстарішому заводі з виробництва скла в Празі. Майстерня працює з 1712 року і незмінно користується популярністю! Чеський кришталь прославився ще в минулому столітті. Набір келихів із цього матеріалу зберігали, як справжню цінність, і використовували тільки на великі свята. Навіть сьогодні вироби зачаровують своєю красою, витонченістю, різноманітністю форм і фарб. Ведуча тревел-шоу Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> була в захваті: сьогодні вона буде творити красу.</p> <p>Але не все виявилося так просто, як думала Кошман. Дивись сьогодні в проекті «Заробітчани» в Чехії, як роблять легендарний чеський кришталь і чи змогла Настя видути хоча б один виріб? А ще дізнайся, чому на виробництві працівникам дозволяється пити пиво?</p> <p>А ось Ані Олицькій на роботі не можна було ні їсти, ні пити. Хоча дуже хотілося! Вона працювала помічником су-шефа в італійському ресторані в самому серці Праги. І її кілька разів зловили на під'їданні! Чи позначилося це на її зарплатні? Дізнайся вже сьогодні ввечері.</p> <p>Дівчині пощастило, тому що власниками ресторану виявилися емігранти з України та Росії. Тільки ось зі спілкуванням на кухні були проблеми – помічник шеф-кухаря абсолютно нічого не розумів англійською! Який метод спілкування придумала Аня – дивись у 7 випуску «Заробітчани» 2019. Піцу приготувати виявилося ще важче – розкачати тісто рівним колом і не спалити його в печі. Чи впоралася Олицька?</p> <p>Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 7 (Чехія) від 12.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-6">«Заробітчани» 2019 випуск 6</a>.</p>

Настя розкрила секрет легендарного чеського кришталю!

Всі випуски | Сезон 3

Настя розкрила секрет легендарного чеського кришталю!

Аня Олицька та Настя Кошман прилетіли за мрією в стару романтичну Прагу. Тут ведучі спробують освоїти стародавні мистецтва: готування піци та видування келихів зі скла. В основному цією роботою займаються чоловіки, але українки в шоу «Заробітчани» (Чехія) постараються довести – вони з легкістю впораються і втруть ніс сильній статі.

У проекті «Заробітчани» 2019 випуск 7 від 12.03.2019 Настя поїхала шукати роботу на найстарішому заводі з виробництва скла в Празі. Майстерня працює з 1712 року і незмінно користується популярністю! Чеський кришталь прославився ще в минулому столітті. Набір келихів із цього матеріалу зберігали, як справжню цінність, і використовували тільки на великі свята. Навіть сьогодні вироби зачаровують своєю красою, витонченістю, різноманітністю форм і фарб. Ведуча тревел-шоу Нового каналу «Заробітчани» 3 сезон була в захваті: сьогодні вона буде творити красу.

Але не все виявилося так просто, як думала Кошман. Дивись сьогодні в проекті «Заробітчани» в Чехії, як роблять легендарний чеський кришталь і чи змогла Настя видути хоча б один виріб? А ще дізнайся, чому на виробництві працівникам дозволяється пити пиво?

А ось Ані Олицькій на роботі не можна було ні їсти, ні пити. Хоча дуже хотілося! Вона працювала помічником су-шефа в італійському ресторані в самому серці Праги. І її кілька разів зловили на під'їданні! Чи позначилося це на її зарплатні? Дізнайся вже сьогодні ввечері.

Дівчині пощастило, тому що власниками ресторану виявилися емігранти з України та Росії. Тільки ось зі спілкуванням на кухні були проблеми – помічник шеф-кухаря абсолютно нічого не розумів англійською! Який метод спілкування придумала Аня – дивись у 7 випуску «Заробітчани» 2019. Піцу приготувати виявилося ще важче – розкачати тісто рівним колом і не спалити його в печі. Чи впоралася Олицька?

Дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 7 (Чехія) від 12.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 6.