Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Індонезія: виробництво брудних делікатесів і небезпечна робота біля вулканів
<p>Цього разу ведучі шоу Нового каналу «Заробітчани» в Індонезії вирішили «зіграти в рулетку» зі смертю і спробували заробити на діючих вулканах найбільшого острова групи — Яви! Чи вдасться їм виручити гроші і залишитися в живих?</p> <p>У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 8 від 12.03.2019 Оля Манько хотіла навчитися готувати смачні і найпопулярніші делікатеси індонезійців  — чіпси. Але нічого спільного з нашими картопляними чіпсами вони не мають. В Індонезії їх готують з морепродуктів. Тому Оля влаштувалася на одну з місцевих фабрик з виготовлення такої смакоти. Що чекає ведучу на новому місці роботи в шоу «Заробітчани» (Індонезія)? Дізнайтеся зовсім скоро.</p> <p>Одна лише дорога на фабрику принесла розчарування Олі. Мало того, що робота починається о 6 ранку, так ще й завод знаходиться далеко за містом. Дівчина взяла таксі, щоб якось дістатися до зазначеного місця. У 8 випуску <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон </a>Оля Манько мало не заблукала в пошуках «бажаного місця роботи». Краще б вона взагалі не знайшла той завод! Він був схожий на сарай: обшарпаний, брудний, застарілий. Схоже, Олі довелося не солодко на новій роботі. Подробиці в новому епізоді.</p> <p>А Макс Узол в проекті «Заробітчани» в Індонезії шукав одну роботу, а натрапив на іншу. Максим планував працювати добувачем піску, але в пошуках роботодавця зустрів місцевого, який розводить птахів. На жаль, така робота приносить тільки дріб'язок (5 гривень за одну пташку), тому ведучий в тревел-шоу «Заробітчани» 8 випуск вирушив працювати пісочником.</p> <p>Робота з піском за місцевими мірками оплачується в Індонезії досить дорого  — 40 гривень в день. Очі у Макса відразу загорілися, бажання з'явилося, і він стрімко влився в бригаду робітників. Але ведучий «Заробітчани» 2019 занадто швидко зрадів. Те, що він побачив, одразу відбило в нього бажання навіть близько підійти до місця роботи. Виявилося, що добувати пісок потрібно з підніжжя діючого вулкана, який дуже часто вивергається. Чи зміг Максим переступити через страх і випробувати на собі прибуткову роботу Яви? Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 8 (Індонезія) від 12.03.2019 разом з Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, не витрачайте часу даремно — переходите за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-7">«Заробітчани» 3 сезон 7 випуск.</a></p>

Індонезія: виробництво брудних делікатесів і небезпечна робота біля вулканів

Всі випуски | Сезон 3

Індонезія: виробництво брудних делікатесів і небезпечна робота біля вулканів

Цього разу ведучі шоу Нового каналу «Заробітчани» в Індонезії вирішили «зіграти в рулетку» зі смертю і спробували заробити на діючих вулканах найбільшого острова групи — Яви! Чи вдасться їм виручити гроші і залишитися в живих?

У тревел-шоу «Заробітчани» 2019 випуск 8 від 12.03.2019 Оля Манько хотіла навчитися готувати смачні і найпопулярніші делікатеси індонезійців  — чіпси. Але нічого спільного з нашими картопляними чіпсами вони не мають. В Індонезії їх готують з морепродуктів. Тому Оля влаштувалася на одну з місцевих фабрик з виготовлення такої смакоти. Що чекає ведучу на новому місці роботи в шоу «Заробітчани» (Індонезія)? Дізнайтеся зовсім скоро.

Одна лише дорога на фабрику принесла розчарування Олі. Мало того, що робота починається о 6 ранку, так ще й завод знаходиться далеко за містом. Дівчина взяла таксі, щоб якось дістатися до зазначеного місця. У 8 випуску «Заробітчани» 3 сезон Оля Манько мало не заблукала в пошуках «бажаного місця роботи». Краще б вона взагалі не знайшла той завод! Він був схожий на сарай: обшарпаний, брудний, застарілий. Схоже, Олі довелося не солодко на новій роботі. Подробиці в новому епізоді.

А Макс Узол в проекті «Заробітчани» в Індонезії шукав одну роботу, а натрапив на іншу. Максим планував працювати добувачем піску, але в пошуках роботодавця зустрів місцевого, який розводить птахів. На жаль, така робота приносить тільки дріб'язок (5 гривень за одну пташку), тому ведучий в тревел-шоу «Заробітчани» 8 випуск вирушив працювати пісочником.

Робота з піском за місцевими мірками оплачується в Індонезії досить дорого  — 40 гривень в день. Очі у Макса відразу загорілися, бажання з'явилося, і він стрімко влився в бригаду робітників. Але ведучий «Заробітчани» 2019 занадто швидко зрадів. Те, що він побачив, одразу відбило в нього бажання навіть близько підійти до місця роботи. Виявилося, що добувати пісок потрібно з підніжжя діючого вулкана, який дуже часто вивергається. Чи зміг Максим переступити через страх і випробувати на собі прибуткову роботу Яви? Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 8 (Індонезія) від 12.03.2019 разом з Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, не витрачайте часу даремно — переходите за посиланням і дивіться «Заробітчани» 3 сезон 7 випуск.