Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фейковий Китай: підробки брендів і ґаджетів
<p>Заробітчани продовжують шукати азіатське щастя. Оля та Максим покажуть нам особливості Китаю, розкажуть про критерії підбору персоналу і відкриють секрети спритності китайських робітників!</p> <p>У шоу «Заробітчани» 2019 випуск 18 від 16.04.2019 Макс Узол підкорював світовий центр електроніки — місто Шеньчжень. Саме тут виробляються ґаджети, без яких ми не уявляємо свого життя: смартфони, ноутбуки, програвачі… Родзинка в тому, що всі девайси з’являються в місті на декілька місяців раніше! Цікаво, чи зможе Максим не тільки заробити гроші, але і прикупити собі найсучаснішу техніку? Слідкуйте за пригодами ведучого в шоу «Заробітчани» (Китай).</p> <p>Максим рішуче налаштований отримати роботу своєї мрії. Але в шоу «Заробітчани» випуск 18 його плани вщент зруйнувало керівництво заводу. Хлопця почали допитувати про резюме, досвід роботи й освіту! Макс Узол і не підозрював, що китайці так прискіпливо ставляться до своїх робітників. Здається, він за крок до провалу…</p> <p>Ну а Олі Манько не до електроніки. Інстинкт модниці прокинувся і у 18 випуску «Заробітчани» дівчина вирушила в Гуанчжоу — столицю фешн-підробок. Тут штампують улюблені нами «Абібаси», «Кучі», «Бончі й Бабана»! Проте думки Олі не про роботу і навіть не про гроші. Вона мріє попасти на фабрику, де можна за безцінь купити одяг найвідоміших брендів! Чи зможе ведуча <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> відрізнити фейк від оригіналу?</p> <p>Завод, на якому працювала Оля, розташований відразу на місцевому ринку, де і продають увесь одяг. Дорогою на місце роботи Оля ледь не піддалася спокусі! Лічені хвилини стримали ведучу проекту «Заробітчани» 2019 від необдуманих покупок. Кросівки за 100 гривень, сумки — ще дешевше. Ну й ціни! З чого ж виготовляють одяг? І головне: чи безпечний він? Відповідь дізнайтеся у 18 випуску «Заробітчани» (Китай).</p> <p>Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 18 від 16.04.2019 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про китайські пригоди Олі та Макса.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-17">«Заробітчани» 17 випуск</a>.</p>

Фейковий Китай: підробки брендів і ґаджетів

Всі випуски | Сезон 3

Фейковий Китай: підробки брендів і ґаджетів

Заробітчани продовжують шукати азіатське щастя. Оля та Максим покажуть нам особливості Китаю, розкажуть про критерії підбору персоналу і відкриють секрети спритності китайських робітників!

У шоу «Заробітчани» 2019 випуск 18 від 16.04.2019 Макс Узол підкорював світовий центр електроніки — місто Шеньчжень. Саме тут виробляються ґаджети, без яких ми не уявляємо свого життя: смартфони, ноутбуки, програвачі… Родзинка в тому, що всі девайси з’являються в місті на декілька місяців раніше! Цікаво, чи зможе Максим не тільки заробити гроші, але і прикупити собі найсучаснішу техніку? Слідкуйте за пригодами ведучого в шоу «Заробітчани» (Китай).

Максим рішуче налаштований отримати роботу своєї мрії. Але в шоу «Заробітчани» випуск 18 його плани вщент зруйнувало керівництво заводу. Хлопця почали допитувати про резюме, досвід роботи й освіту! Макс Узол і не підозрював, що китайці так прискіпливо ставляться до своїх робітників. Здається, він за крок до провалу…

Ну а Олі Манько не до електроніки. Інстинкт модниці прокинувся і у 18 випуску «Заробітчани» дівчина вирушила в Гуанчжоу — столицю фешн-підробок. Тут штампують улюблені нами «Абібаси», «Кучі», «Бончі й Бабана»! Проте думки Олі не про роботу і навіть не про гроші. Вона мріє попасти на фабрику, де можна за безцінь купити одяг найвідоміших брендів! Чи зможе ведуча «Заробітчани» 3 сезон відрізнити фейк від оригіналу?

Завод, на якому працювала Оля, розташований відразу на місцевому ринку, де і продають увесь одяг. Дорогою на місце роботи Оля ледь не піддалася спокусі! Лічені хвилини стримали ведучу проекту «Заробітчани» 2019 від необдуманих покупок. Кросівки за 100 гривень, сумки — ще дешевше. Ну й ціни! З чого ж виготовляють одяг? І головне: чи безпечний він? Відповідь дізнайтеся у 18 випуску «Заробітчани» (Китай).

Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 18 від 16.04.2019 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про китайські пригоди Олі та Макса.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 17 випуск.