Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Від тюрми не зарікайся: Сенченко потрапила за ґрати в Норвегії!
<p style="text-align:justify">Катерина Сенченко і Валентин Чернявський узяли курс на холодну й засніжену Норвегію! Цікаво, що ж приготувала для них сувора країна?</p> <p style="text-align:justify">У тревел-шоу «Заробітчани» випуск 20 від 23.04.2019 Валік першим стартував у перегонах за кращою роботою. Цього разу він замахнувся на гордість Норвегії — працював на виробництві риби. У країні величезна кількість підприємств, які займаються морськими делікатесами, тому роботу знайти було не важко. Але чи було так само легко працювати Валіку в «Заробітчани» в Норвегії?</p> <p style="text-align:justify">Здається, Валентин потрапив у халепу! Виявилося, до риби його ніхто і близько не збирався підпускати. Робота ведучого програми «Заробітчани» 23.04.2019 полягала в тому, щоб збирати труби для виробництва! Навіщо Чернявський збрехав у своєму резюме про досвід роботи?.. А все через те, що повівся на величезну зарплатню — аж 717 гривень за годину! Як Валентин Чернявський впорався із завданням, якщо він взагалі не тямить у техніці — дивись у 20 випуску «Заробітчани».</p> <p style="text-align:justify">А от Катерина Сенченко потрапила на дуже небезпечну роботу. У тревел-проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> Катя працювала наглядачем у норвезькій в’язниці! Так, так, вам не почулося! Кажуть, тут тюремні умови в десятки разів кращі, ніж у студентських гуртожитках. Ба більше, з кожним роком у Норвегії зменшується кількість в’язнів. Що приховують норвезькі місця обмеження волі? Дізнайтеся у 20 випуску шоу «Заробітчани» 2019.</p> <p style="text-align:justify">Щоб отримати незвичайне місце роботи, ведуча проекту «Заробітчани» (Норвегія) цілий місяць «обробляла» керівництво в’язниці! І нарешті вона здобула згоду від директора тюрми. Але Катя зашвидко зраділа. На місці її чекали години співбесіди, незрозумілі документи норвезькою мовою й пильний наглядач! Чи змогла Катерина Сенченко випробувати на собі комфорт норвезької в’язниці? Подробиці в програмі «Заробітчани» 20 випуск.</p> <p style="text-align:justify">Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 20 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про норвезькі пригоди Валіка й Катерини.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-19">«Заробітчани» 19 випуск</a>.</p>

Від тюрми не зарікайся: Сенченко потрапила за ґрати в Норвегії!

Всі випуски | Сезон 3

Від тюрми не зарікайся: Сенченко потрапила за ґрати в Норвегії!

Катерина Сенченко і Валентин Чернявський узяли курс на холодну й засніжену Норвегію! Цікаво, що ж приготувала для них сувора країна?

У тревел-шоу «Заробітчани» випуск 20 від 23.04.2019 Валік першим стартував у перегонах за кращою роботою. Цього разу він замахнувся на гордість Норвегії — працював на виробництві риби. У країні величезна кількість підприємств, які займаються морськими делікатесами, тому роботу знайти було не важко. Але чи було так само легко працювати Валіку в «Заробітчани» в Норвегії?

Здається, Валентин потрапив у халепу! Виявилося, до риби його ніхто і близько не збирався підпускати. Робота ведучого програми «Заробітчани» 23.04.2019 полягала в тому, щоб збирати труби для виробництва! Навіщо Чернявський збрехав у своєму резюме про досвід роботи?.. А все через те, що повівся на величезну зарплатню — аж 717 гривень за годину! Як Валентин Чернявський впорався із завданням, якщо він взагалі не тямить у техніці — дивись у 20 випуску «Заробітчани».

А от Катерина Сенченко потрапила на дуже небезпечну роботу. У тревел-проекті «Заробітчани» 3 сезон Катя працювала наглядачем у норвезькій в’язниці! Так, так, вам не почулося! Кажуть, тут тюремні умови в десятки разів кращі, ніж у студентських гуртожитках. Ба більше, з кожним роком у Норвегії зменшується кількість в’язнів. Що приховують норвезькі місця обмеження волі? Дізнайтеся у 20 випуску шоу «Заробітчани» 2019.

Щоб отримати незвичайне місце роботи, ведуча проекту «Заробітчани» (Норвегія) цілий місяць «обробляла» керівництво в’язниці! І нарешті вона здобула згоду від директора тюрми. Але Катя зашвидко зраділа. На місці її чекали години співбесіди, незрозумілі документи норвезькою мовою й пильний наглядач! Чи змогла Катерина Сенченко випробувати на собі комфорт норвезької в’язниці? Подробиці в програмі «Заробітчани» 20 випуск.

Дивіться онлайн «Заробітчани» 2019 випуск 20 на Teleportal.ua і дізнайтеся більше про норвезькі пригоди Валіка й Катерини.

Пропустив попередній випуск? Переходь за посиланням і дивись «Заробітчани» 19 випуск.