Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Данські пригоди: норкова шуба для Валіка й порція адреналіну для Каті
<p style="text-align:justify">Заробітчани в Данії! Катя Сенченко і Валік Чернявський підкорювали перлину Скандинавського півострова. Ведучі «Заробітчани» 2019 розказали, чим насправді пахнуть данські крони, які загрози приховують місцеві роботодавці й що вони вимагають від працівників? Подробиці данського тріпу за мить.</p> <p style="text-align:justify">Катерина зібрала всі сили в кулак і у тверел-проекті «Заробітчани» випуск 23 від 07.05.2019 першою вирушила шукати заможне данське життя. А знайти його вона хотіла в одному з найбільших і найстаріших парків атракціонів Європи — у «Тіволі». Його відкрили в 1843 році! Уявляєте? Попри такий «поважний вік» парк розваг залишається найпопулярнішим у всій Данії. А це означає, що туристів тут хоч відбивайся! Побачимо у 23 випуску «Заробітчани» в Данії, чи став «Тіволі» райським місцем і приніс купу грошей відчайдушній Сенченко?</p> <p style="text-align:justify">Щось Катя дуже самовпевнено поставилася до роботи! Головне: обіцяли заплатити 120 крон, а що вже там потрібно робити — байдуже. Мовляв, робота на атракціонах сама як «атракціон»! Проте менеджер парку Софі розбила всі дитячі мрії Катерини і в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> запевнила, що все не так, як ведуча собі уявляє. Що ж чекало Сенченко на місці роботи?</p> <p style="text-align:justify">Валентин ані трохи не розраховував на легку і приємну роботу, хоча прибутком там добре «пахло». Адже в проекті «Заробітчани» 2019 йому довелося працювати на норковій фермі! У Данії ідеальний клімат для розведення цих хутряних тваринок для масштабного виробництва шуб. Але чи стала ферма ідеальною для Чернявського в «Заробітчани» (Данія)?</p> <p style="text-align:justify">Щоб заробити на коштовних звірах, Валік доглядав за ними, як за маленькими дітьми: годував, прибирав відходи й чистив клітки! Але й це ще не повний «букет». Що ще мусив робити Валентин Чернявський, аби догодити примхливим норкам? Дивіться онлайн «Заробітчани» 23 випуск від 07.05.2019 на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vipusk-22">«Заробітчани» 22 випуск</a>.</p>

Данські пригоди: норкова шуба для Валіка й порція адреналіну для Каті

Всі випуски | Сезон 3

Данські пригоди: норкова шуба для Валіка й порція адреналіну для Каті

Заробітчани в Данії! Катя Сенченко і Валік Чернявський підкорювали перлину Скандинавського півострова. Ведучі «Заробітчани» 2019 розказали, чим насправді пахнуть данські крони, які загрози приховують місцеві роботодавці й що вони вимагають від працівників? Подробиці данського тріпу за мить.

Катерина зібрала всі сили в кулак і у тверел-проекті «Заробітчани» випуск 23 від 07.05.2019 першою вирушила шукати заможне данське життя. А знайти його вона хотіла в одному з найбільших і найстаріших парків атракціонів Європи — у «Тіволі». Його відкрили в 1843 році! Уявляєте? Попри такий «поважний вік» парк розваг залишається найпопулярнішим у всій Данії. А це означає, що туристів тут хоч відбивайся! Побачимо у 23 випуску «Заробітчани» в Данії, чи став «Тіволі» райським місцем і приніс купу грошей відчайдушній Сенченко?

Щось Катя дуже самовпевнено поставилася до роботи! Головне: обіцяли заплатити 120 крон, а що вже там потрібно робити — байдуже. Мовляв, робота на атракціонах сама як «атракціон»! Проте менеджер парку Софі розбила всі дитячі мрії Катерини і в програмі «Заробітчани» 3 сезон запевнила, що все не так, як ведуча собі уявляє. Що ж чекало Сенченко на місці роботи?

Валентин ані трохи не розраховував на легку і приємну роботу, хоча прибутком там добре «пахло». Адже в проекті «Заробітчани» 2019 йому довелося працювати на норковій фермі! У Данії ідеальний клімат для розведення цих хутряних тваринок для масштабного виробництва шуб. Але чи стала ферма ідеальною для Чернявського в «Заробітчани» (Данія)?

Щоб заробити на коштовних звірах, Валік доглядав за ними, як за маленькими дітьми: годував, прибирав відходи й чистив клітки! Але й це ще не повний «букет». Що ще мусив робити Валентин Чернявський, аби догодити примхливим норкам? Дивіться онлайн «Заробітчани» 23 випуск від 07.05.2019 на Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 22 випуск.