Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Китай, США, Данія та Іспанія: у якій країні ви найбільше розчаруєтеся?
<p style="text-align:justify">У програмі «Заробітчани» 2019 випуск 30 від 28.05.2019 стало дійсно спекотно! Четвірка відчайдушних ведучих попрямувала в чотири різні куточки планети, щоб відкрити своїм фанатам найекзотичніші способи заробітку! Сьогоднішній випуск — це мікс сліз, захвату, розчарування й розбитих мрій.</p> <p style="text-align:justify">Оля в тревел-шоу «Заробітчани» в Китаї продовжила свою подорож східною країною. Цього разу вона потрапила до шанхайської Венеції — до міста Чжуцзяцзяо! Якщо є Венеція, то й катання на гондолі тут — справа номер один. Тому Манько вирішила зробити те, чого не робила ніколи: стати гондольєркою й заробити на цьому кругленьку суму грошей. Щось ведуча дуже впевнена у своїх силах… Чи не розчарувалася Оля в китайській репліці європейської Венеції?</p> <p style="text-align:justify">А ось Аня Олицька взяла бика за роги і в 30 випуску «Заробітчани» в США наважилася поєднати життя з містикою й темними силами! Не лякайтеся, вона не продала душу темній стороні, а всього лиш приїхала до містечка Салем, де 400 років тому живцем спалювали відьом! Тепер американське місто чисте від злих чарів, а мешканці вирішили підзаробити на містичних легендах: повідкривали купу тематичних магазинчиків, проводять екскурсії й сеанси в спадкових відьом! Цікаво, чи дізналася Олицька в тревел-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3">«Заробітчани» 3 сезон</a> 30 випуск свою долю?</p> <p style="text-align:justify">Після сеансу у відьми Ані блиснула геніальна думка! Ведуча «Заробітчани» 2019 перевтілилася в справжню чаклунку і відкрила власний магічний бізнес! Дивись, чи вивели її на чисту воду в містечку темних сил?</p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися, як Катерина Сенченко в Данії каструвала маленьких свинок? Або як Макс Узол в Іспанії пірнав на глибину 20 кілометрів без акваланга? Не гайте часу — дивіться онлайн ексклюзивну програму «Заробітчани» (2019) випуск 30 від 28.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустили, як Катя і Валік шукали королівський заробіток? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-3/vypusk-29">«Заробітчани» 3 сезон 29 випуск</a>.</p>

Китай, США, Данія та Іспанія: у якій країні ви найбільше розчаруєтеся?

Всі випуски | Сезон 3

Китай, США, Данія та Іспанія: у якій країні ви найбільше розчаруєтеся?

У програмі «Заробітчани» 2019 випуск 30 від 28.05.2019 стало дійсно спекотно! Четвірка відчайдушних ведучих попрямувала в чотири різні куточки планети, щоб відкрити своїм фанатам найекзотичніші способи заробітку! Сьогоднішній випуск — це мікс сліз, захвату, розчарування й розбитих мрій.

Оля в тревел-шоу «Заробітчани» в Китаї продовжила свою подорож східною країною. Цього разу вона потрапила до шанхайської Венеції — до міста Чжуцзяцзяо! Якщо є Венеція, то й катання на гондолі тут — справа номер один. Тому Манько вирішила зробити те, чого не робила ніколи: стати гондольєркою й заробити на цьому кругленьку суму грошей. Щось ведуча дуже впевнена у своїх силах… Чи не розчарувалася Оля в китайській репліці європейської Венеції?

А ось Аня Олицька взяла бика за роги і в 30 випуску «Заробітчани» в США наважилася поєднати життя з містикою й темними силами! Не лякайтеся, вона не продала душу темній стороні, а всього лиш приїхала до містечка Салем, де 400 років тому живцем спалювали відьом! Тепер американське місто чисте від злих чарів, а мешканці вирішили підзаробити на містичних легендах: повідкривали купу тематичних магазинчиків, проводять екскурсії й сеанси в спадкових відьом! Цікаво, чи дізналася Олицька в тревел-шоу «Заробітчани» 3 сезон 30 випуск свою долю?

Після сеансу у відьми Ані блиснула геніальна думка! Ведуча «Заробітчани» 2019 перевтілилася в справжню чаклунку і відкрила власний магічний бізнес! Дивись, чи вивели її на чисту воду в містечку темних сил?

Хочете дізнатися, як Катерина Сенченко в Данії каструвала маленьких свинок? Або як Макс Узол в Іспанії пірнав на глибину 20 кілометрів без акваланга? Не гайте часу — дивіться онлайн ексклюзивну програму «Заробітчани» (2019) випуск 30 від 28.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили, як Катя і Валік шукали королівський заробіток? Переходьте за посиланням і дивіться «Заробітчани» 3 сезон 29 випуск.