Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Причарували до смерті: чи зможе дружина врятувати Віталія від коханки?
<p>До студії проекту звернулася Світлана – покинута чоловіком мати п'ятьох дітей. У шоу «Один за всіх» сезон 10 випуск 16 жінка розповіла, що чоловік Віталій пішов із родини через молоду коханку. Що тільки Світлана не робила, щоб повернути собі коханого, а дітям – батька: спроба покінчити життя самогубством, довгі вмовляння односельчан і навіть похід до ворожки не дали результатів. Ясновидиця розповіла Свєті, що її чоловіка причарували, і цей приворот, імовірно, призведе до його смерті.</p> <p>Дружина та коханка зустрінуться в студії «Один за всіх» у 16 випуску: кого вибере Віталій? І чи правда, що чоловіка причарували до смерті? Дивіться онлайн у 16 випуску проекту «Один за всіх» 10 сезон.</p>

Причарували до смерті: чи зможе дружина врятувати Віталія від коханки?

Всі випуски | Сезон 10

Вголос про домашнє насилля

Причарували до смерті: чи зможе дружина врятувати Віталія від коханки?

До студії проекту звернулася Світлана – покинута чоловіком мати п'ятьох дітей. У шоу «Один за всіх» сезон 10 випуск 16 жінка розповіла, що чоловік Віталій пішов із родини через молоду коханку. Що тільки Світлана не робила, щоб повернути собі коханого, а дітям – батька: спроба покінчити життя самогубством, довгі вмовляння односельчан і навіть похід до ворожки не дали результатів. Ясновидиця розповіла Свєті, що її чоловіка причарували, і цей приворот, імовірно, призведе до його смерті.

Дружина та коханка зустрінуться в студії «Один за всіх» у 16 випуску: кого вибере Віталій? І чи правда, що чоловіка причарували до смерті? Дивіться онлайн у 16 випуску проекту «Один за всіх» 10 сезон.