Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Депутат заморив голодом 4-річного сина
<p>Три малолітні сестри живуть з батьками, які холоднокровно заморили голодом свого сина. Чи зможе команда Михайла Присяжнюка врятувати дітей від власної сім'ї?</p><p>Соціально-відповідальний проект Один за всіх 12 сезон знову на телеекранах! У 1 випуску від 02.09.2018 ви побачите історію 4-річного Владика з міста Новоукраїнка Кіровоградської області. Його батько, депутат сільської ради та відомий в окрузі відеоблогер, і мати заморили малюка голодом! Сім'я багатодітна, однак заможна, як стверджують сусіди – чим же дитина заслужила таке звіряче поводження?</p><p><strong>Як склалася доля Владика – розповідає шоу Один за всіх 12 сезон випуск 1 від 02.09.2018</strong></p><p>Правоохоронні органи з великими зусиллями забрали хлопчика з дому. Як з'ясували журналісти шоу Один за всіх каналу СТБ, його знайшли в купі сміття та бруду! Дитина просила тільки хліба й води, очевидно, тому що не знала, що є й інша їжа. Лікарі зробили висновок, що він важить 7 кг при нормі 13-15: удвічі менше, ніж потрібно для правильного розвитку Владика.</p><p>Після розголосу про нелюдське поводження з дитиною його сім'я втекла з містечка, захопивши ще трьох дітей із собою. Вони жодного разу не провідали сина, якого заморили голодом, і ні в кого не спитали про його здоров'я!</p><p><strong>Що ти побачиш в Один за всіх 12 випуск 1?</strong></p><p>Дивись Один за всіх 12 сезон випуск 1 на Teleportal.ua: журналісти СТБ змогли відшукати горе-родичів Владика, і в ефірі від 02.09.2018 його батьки розказали, що змусило їх довести сина до знемоги? І як вони поводяться з іншими своїми дітьми?</p><p>У студії Один за всіх 12 сезон ведучий Михайло Присяжнюк поговорив із місцевими педіатрами, щоб зрозуміти коли з дитиною почалася проблема. Виявляється, щоб втратити половину власної ваги хлопчика повинні були тримати на хлібі й воді більше трьох місяців! Але чому дільничний лікар не помітила погіршення? І як сталося, що діти не проходили належного огляду та зважування?</p><p>Сусіди в ефірі Один за всіх 12 сезон випуск 1 розповіли, що мати справу з батьком бідної дитини Олександром Мольченко неможливо: він запальний і має зв'язки в мерії. Однак друзі сім'ї навідріз відмовилися вірити в те, що відбувається і стверджували, що вся інформація в ЗМІ – брехня, тому що депутата намагаються підставити. А 4-річний хлопчик схуд через літню спеку!</p><p>Саме подружжя Олександр і Наталя Мольченко звинуватили лікарів, нібито ті без згоди батьків випробовували на Владику нові медичні препарати!</p><p>Дивись онлайн Один за всіх 12 серія 1 від 02.09.2018 разом із Teleportal.ua і дізнайся, де правда в цій історії, а де нахабна брехня, і чи позбавлять Мольченків батьківських прав не тільки на сина, а й на трьох дочок, які все ще знаходяться в цій сім'ї.</p>

Депутат заморив голодом 4-річного сина

Всі випуски | Сезон 12

Депутат заморив голодом 4-річного сина

Три малолітні сестри живуть з батьками, які холоднокровно заморили голодом свого сина. Чи зможе команда Михайла Присяжнюка врятувати дітей від власної сім'ї?

Соціально-відповідальний проект Один за всіх 12 сезон знову на телеекранах! У 1 випуску від 02.09.2018 ви побачите історію 4-річного Владика з міста Новоукраїнка Кіровоградської області. Його батько, депутат сільської ради та відомий в окрузі відеоблогер, і мати заморили малюка голодом! Сім'я багатодітна, однак заможна, як стверджують сусіди – чим же дитина заслужила таке звіряче поводження?

Як склалася доля Владика – розповідає шоу Один за всіх 12 сезон випуск 1 від 02.09.2018

Правоохоронні органи з великими зусиллями забрали хлопчика з дому. Як з'ясували журналісти шоу Один за всіх каналу СТБ, його знайшли в купі сміття та бруду! Дитина просила тільки хліба й води, очевидно, тому що не знала, що є й інша їжа. Лікарі зробили висновок, що він важить 7 кг при нормі 13-15: удвічі менше, ніж потрібно для правильного розвитку Владика.

Після розголосу про нелюдське поводження з дитиною його сім'я втекла з містечка, захопивши ще трьох дітей із собою. Вони жодного разу не провідали сина, якого заморили голодом, і ні в кого не спитали про його здоров'я!

Що ти побачиш в Один за всіх 12 випуск 1?

Дивись Один за всіх 12 сезон випуск 1 на Teleportal.ua: журналісти СТБ змогли відшукати горе-родичів Владика, і в ефірі від 02.09.2018 його батьки розказали, що змусило їх довести сина до знемоги? І як вони поводяться з іншими своїми дітьми?

У студії Один за всіх 12 сезон ведучий Михайло Присяжнюк поговорив із місцевими педіатрами, щоб зрозуміти коли з дитиною почалася проблема. Виявляється, щоб втратити половину власної ваги хлопчика повинні були тримати на хлібі й воді більше трьох місяців! Але чому дільничний лікар не помітила погіршення? І як сталося, що діти не проходили належного огляду та зважування?

Сусіди в ефірі Один за всіх 12 сезон випуск 1 розповіли, що мати справу з батьком бідної дитини Олександром Мольченко неможливо: він запальний і має зв'язки в мерії. Однак друзі сім'ї навідріз відмовилися вірити в те, що відбувається і стверджували, що вся інформація в ЗМІ – брехня, тому що депутата намагаються підставити. А 4-річний хлопчик схуд через літню спеку!

Саме подружжя Олександр і Наталя Мольченко звинуватили лікарів, нібито ті без згоди батьків випробовували на Владику нові медичні препарати!

Дивись онлайн Один за всіх 12 серія 1 від 02.09.2018 разом із Teleportal.ua і дізнайся, де правда в цій історії, а де нахабна брехня, і чи позбавлять Мольченків батьківських прав не тільки на сина, а й на трьох дочок, які все ще знаходяться в цій сім'ї.