Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Розслідування вбивства молодої мами: суїцид або побиття чоловіка
<p><strong>Команда Один за всіх проллє світло в заплутаній справі про вбивство молодої жінки. Її мати та син впевнені, що її позбавив життя чоловік, який бив дружину. А поліція три рази закривала справу, роблячи висновок: це був суїцид. Де ж правда в цій історії – взялося розслідувати СТБ.</strong></p><p>Уже півроку 13-річний Діма, герой шоу Один за всіх випуск 10 від 04.11.2018, не може прийти до тями після втрати матері. Незважаючи на ранній вік, хлопчик уже міркує, як справжній дорослий. Він упевнений, маму після чергової побутової сварки вбив його рідний батько. Чоловік уже не перший раз бив дружину та доводив до нервових зривів, зраджував їй. Діма в ефірі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> випуск 10 визнає: він хоче, щоб кривдник мами відповів за свої вчинки та сів на довічне ув'язнення.</p><p><strong>Вторить хлопчикові і його бабуся – мати жертви</strong></p><p>Вона не може заспокоїтися, знаючи, що вбивця спокійно гуляє містом. І підтримує онука в прагненні посадити батька. Зате Євген – підозрюваний у вбивстві – стверджує, що звинувачення тещі та сина безпідставні. У гостро-соціальному шоу СТБ Один за всіх він намагався викликати до себе жалість глядачів: вони з жертвою були 15 років у шлюбі, він обіцяв любити її все життя та страждає від того, що жінка наклала на себе руки.</p><p>Дивись Один за всіх 10 випуск і дізнайся результати власного розслідування журналістів у команді з кращими криміналістами країни. Чому за півроку справу закривали тричі, а поліція так і не назвала ім'я головного підозрюваного? Що дочка сказала матері перед смертю в останній телефонній розмові? І що покаже поліграф, на якому протестували Євгенія?</p><p><strong>У шоу Один за всіх 10 випуск від 04.11.2018 дивись онлайн, які гріхи ховає Женя за душею і в чому він дійсно винен. За що прямо в студії свекруха підніме на нього руку?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-9" target="_blank"><strong>Один за всіх 9 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Розслідування вбивства молодої мами: суїцид або побиття чоловіка

Всі випуски | Сезон 12

Розслідування вбивства молодої мами: суїцид або побиття чоловіка

Команда Один за всіх проллє світло в заплутаній справі про вбивство молодої жінки. Її мати та син впевнені, що її позбавив життя чоловік, який бив дружину. А поліція три рази закривала справу, роблячи висновок: це був суїцид. Де ж правда в цій історії – взялося розслідувати СТБ.

Уже півроку 13-річний Діма, герой шоу Один за всіх випуск 10 від 04.11.2018, не може прийти до тями після втрати матері. Незважаючи на ранній вік, хлопчик уже міркує, як справжній дорослий. Він упевнений, маму після чергової побутової сварки вбив його рідний батько. Чоловік уже не перший раз бив дружину та доводив до нервових зривів, зраджував їй. Діма в ефірі Один за всіх 12 сезон випуск 10 визнає: він хоче, щоб кривдник мами відповів за свої вчинки та сів на довічне ув'язнення.

Вторить хлопчикові і його бабуся – мати жертви

Вона не може заспокоїтися, знаючи, що вбивця спокійно гуляє містом. І підтримує онука в прагненні посадити батька. Зате Євген – підозрюваний у вбивстві – стверджує, що звинувачення тещі та сина безпідставні. У гостро-соціальному шоу СТБ Один за всіх він намагався викликати до себе жалість глядачів: вони з жертвою були 15 років у шлюбі, він обіцяв любити її все життя та страждає від того, що жінка наклала на себе руки.

Дивись Один за всіх 10 випуск і дізнайся результати власного розслідування журналістів у команді з кращими криміналістами країни. Чому за півроку справу закривали тричі, а поліція так і не назвала ім'я головного підозрюваного? Що дочка сказала матері перед смертю в останній телефонній розмові? І що покаже поліграф, на якому протестували Євгенія?

У шоу Один за всіх 10 випуск від 04.11.2018 дивись онлайн, які гріхи ховає Женя за душею і в чому він дійсно винен. За що прямо в студії свекруха підніме на нього руку?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Один за всіх 9 випуск.