Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Східна трагедія: чоловік-турок хоче відібрати в українки дочку
<p><strong>Героїня сьогоднішнього випуску Один за всіх пережила сучасну історію Роксолани, тільки закінчилася вона швидше й трагічніше. Жорстокі побиття чоловіка змусили українку з маленькою донькою втекти з Туреччини, але він пішов за нею, щоб відібрати дитину.</strong></p><p>Дивись у шоу Один за всіх 11 випуск від 11.11.2018 історію кохання та важких випробувань Вікторії. У 23 роки під час відпустки в Кемері дівчина зустріла чоловіка своєї мрії – Ібрагіма. Вона закохалася в нього без пам'яті лише за кілька днів. Не минуло й тижня, як українка вже погодилася поїхати з ним до Стамбула і через короткий час вийшла за турка заміж.</p><p>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> випуск 11 зізнається: її підкорила краса залицянь колишнього чоловіка. Щоб сходити з дівчиною на перше побачення, він запитав дозволу в її матері. У Стамбулі пара ходила на екскурсії та в дорогі ресторани. Але райське життя перетворилося в непроглядне пекло вже через 2 роки після переїзду Віки до Туреччини.</p><p><strong>Дивись Один за всіх 11 випуск: чому Вікторія вирішила втекти від чоловіка?</strong></p><p>Перший раз Ібрагім підняв руку на українку відразу після весілля. Але закохана героїня вирішила, що це випадковість і повірила в щирі запевнення чоловіка, що більше такого не станеться. Але побиття згодом тільки частішали. У студії телеканалу СТБ Один за всіх Вікторія звинуватила Ібрагіма ще й у вживанні наркотиків. Вона вважає, що саме вони винні в нездоровій поведінці чоловіка.</p><p>Із часу втечі Вікторії з Туреччини пройшло 3 роки. Здавалося б, історія мала би стиратися з пам'яті. Але звернутися до програми Один за всіх у 11 випуску дівчину змусив приїзд Ібрагіма в Україну. Екс-чоловік вимагає повернути йому дочку, заплатити 100 тис. лір моральної та матеріальної компенсації, а також щомісяця переводити по 500 лір аліментів. Свекор Вікторії стверджує, що вона зганьбила їхню родину.</p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 11 випуск від 11.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong> і дізнайся, чому Віка два рази змінювала релігію і як вона заробляла на своїй дочці?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-10" target="_blank"><strong>Один за всіх 10 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Східна трагедія: чоловік-турок хоче відібрати в українки дочку

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 12
Сезон 14
Сезон 13
Сезон 12
Сезон 11
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Всі випуски: дивись з початку сезону

Східна трагедія: чоловік-турок хоче відібрати в українки дочку

Героїня сьогоднішнього випуску Один за всіх пережила сучасну історію Роксолани, тільки закінчилася вона швидше й трагічніше. Жорстокі побиття чоловіка змусили українку з маленькою донькою втекти з Туреччини, але він пішов за нею, щоб відібрати дитину.

Дивись у шоу Один за всіх 11 випуск від 11.11.2018 історію кохання та важких випробувань Вікторії. У 23 роки під час відпустки в Кемері дівчина зустріла чоловіка своєї мрії – Ібрагіма. Вона закохалася в нього без пам'яті лише за кілька днів. Не минуло й тижня, як українка вже погодилася поїхати з ним до Стамбула і через короткий час вийшла за турка заміж.

Героїня проекту Один за всіх 12 сезон випуск 11 зізнається: її підкорила краса залицянь колишнього чоловіка. Щоб сходити з дівчиною на перше побачення, він запитав дозволу в її матері. У Стамбулі пара ходила на екскурсії та в дорогі ресторани. Але райське життя перетворилося в непроглядне пекло вже через 2 роки після переїзду Віки до Туреччини.

Дивись Один за всіх 11 випуск: чому Вікторія вирішила втекти від чоловіка?

Перший раз Ібрагім підняв руку на українку відразу після весілля. Але закохана героїня вирішила, що це випадковість і повірила в щирі запевнення чоловіка, що більше такого не станеться. Але побиття згодом тільки частішали. У студії телеканалу СТБ Один за всіх Вікторія звинуватила Ібрагіма ще й у вживанні наркотиків. Вона вважає, що саме вони винні в нездоровій поведінці чоловіка.

Із часу втечі Вікторії з Туреччини пройшло 3 роки. Здавалося б, історія мала би стиратися з пам'яті. Але звернутися до програми Один за всіх у 11 випуску дівчину змусив приїзд Ібрагіма в Україну. Екс-чоловік вимагає повернути йому дочку, заплатити 100 тис. лір моральної та матеріальної компенсації, а також щомісяця переводити по 500 лір аліментів. Свекор Вікторії стверджує, що вона зганьбила їхню родину.

Дивись онлайн Один за всіх 11 випуск від 11.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чому Віка два рази змінювала релігію і як вона заробляла на своїй дочці?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 10 випуск.