Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Родичі ледь не довели 4-річну Софію до смерті, поки воювали за її опіку
<p><strong>4-річна Софійка болісно вмирала в лікарні на руках у волонтерів, поки її родичі злісно билися за її опікунство.</strong></p><p>У якийсь звичайний ранок маленька дівчинка – героїня шоу Один за всіх випуск 12 від 18.11.2018 – просто не прокинулася. Лікарі виявили в дитини гідроцефалію – у простолюдді, водянку головного мозку. За півтора року тендітна Софія перенесла 2 коми, інсульт і 5 хірургічних втручань. Вона не могла рухати ніжками й ручками, переживала постійні судоми. І в якийсь момент лікарі розвели руками – вони не могли нічого зробити. Дівчинка помирала.</p><p><br></p><p><strong>Тільки справжнє диво знову вдихнуло життя в дитину!</strong></p><p>У студії СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> 12 випуск волонтери, які допомагають в лікуванні та реабілітації Софії, розповіли, що всі ці важкі роки в лікарні поруч із дівчинкою були двоюрідна бабуся Аня та двоюрідна тітка Надя. Ніхто з них не опікун постраждалої. Але вони поклали всі свої зусилля і час, пожертвували кар'єрою й навчанням, щоб витягнути Софію з лап смерті.</p><p><br></p><p><strong>Ведучий шоу Один за всіх Михайло Присяжнюк здивувався: а де ж були опікуни?</strong></p><p>Юридично про дівчинку піклується її рідна прабабуся. Але вона не те, що не допомагала в лікуванні, але й заважала. Через відсутність жінки в лікарні, поруч із дитиною, лікарі не могли проводити без її дозволу деякі процедури та операції, рішення перевести Софію зі Слов'янська до Харкова теж затягнулося на недозволено довгий термін!</p><p>Дивись Один за всіх 12 випуск і дізнайся, чому родичі вважаю винною в трагедії з дитиною саме прабабусю? І яким чином жінка похилого віку стала опікуном?</p><p>Замість того, щоб зосередиться на лікуванні бідної дівчинки, – родичі розбираються, кому ж дістанеться Софія!</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 12 випуск від 18.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-11" target="_blank"><strong>Один за всіх 11 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Родичі ледь не довели 4-річну Софію до смерті, поки воювали за її опіку

Всі випуски | Сезон 12

Родичі ледь не довели 4-річну Софію до смерті, поки воювали за її опіку

4-річна Софійка болісно вмирала в лікарні на руках у волонтерів, поки її родичі злісно билися за її опікунство.

У якийсь звичайний ранок маленька дівчинка – героїня шоу Один за всіх випуск 12 від 18.11.2018 – просто не прокинулася. Лікарі виявили в дитини гідроцефалію – у простолюдді, водянку головного мозку. За півтора року тендітна Софія перенесла 2 коми, інсульт і 5 хірургічних втручань. Вона не могла рухати ніжками й ручками, переживала постійні судоми. І в якийсь момент лікарі розвели руками – вони не могли нічого зробити. Дівчинка помирала.


Тільки справжнє диво знову вдихнуло життя в дитину!

У студії СТБ Один за всіх 12 сезон 12 випуск волонтери, які допомагають в лікуванні та реабілітації Софії, розповіли, що всі ці важкі роки в лікарні поруч із дівчинкою були двоюрідна бабуся Аня та двоюрідна тітка Надя. Ніхто з них не опікун постраждалої. Але вони поклали всі свої зусилля і час, пожертвували кар'єрою й навчанням, щоб витягнути Софію з лап смерті.


Ведучий шоу Один за всіх Михайло Присяжнюк здивувався: а де ж були опікуни?

Юридично про дівчинку піклується її рідна прабабуся. Але вона не те, що не допомагала в лікуванні, але й заважала. Через відсутність жінки в лікарні, поруч із дитиною, лікарі не могли проводити без її дозволу деякі процедури та операції, рішення перевести Софію зі Слов'янська до Харкова теж затягнулося на недозволено довгий термін!

Дивись Один за всіх 12 випуск і дізнайся, чому родичі вважаю винною в трагедії з дитиною саме прабабусю? І яким чином жінка похилого віку стала опікуном?

Замість того, щоб зосередиться на лікуванні бідної дівчинки, – родичі розбираються, кому ж дістанеться Софія!


Дивись онлайн Один за всіх 12 випуск від 18.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 11 випуск.