Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Український мільйонер вкрав дитину у своєї дружини
<p><strong>Український мільйонер вкрав дитину у своєї дружини в надії, що так вони швидше помиряться.</strong></p><p>Дивись у шоу Один за всіх випуск 14 від 02.12.2018 неймовірну історію розбрату в родині Балан. Андрій – успішний і активний 26-річний бізнесмен. У молодому віці він вже заробив свій перший мільйон, 400 тисяч передплатників, 2 квартири в центрі Одеси і автопарк із 10 автомобілів. У хлопця 3 власних справи, які приносять йому гарний прибуток. Андрій інтернет-маркетолог і бізнес-тренер, який вчить інших підприємців заробляти гроші.</p><p>Здавалося б, що ще потрібно Андрію Балану, який може дозволити собі все найкраще? Виявляється, герой шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> 14 випуск не може знайти спільну мову з дружиною Оленою. Дівчина пішла від нього, не дивлячись на статки хлопця. Він спробував усі способи помиритися, але вони не були успішними. І Андрій вирішив вкрасти їхнього спільного півторарічного сина.</p><p>Подружжя Балан прожилр разом 5 років. Олена в ефірі Один за всіх СТБ розповіла, що жила в золотій клітці. Чоловік контролював всі її дії, аж до миття голови! Коли вона збиралася на навчання, за словами дівчини, він перевіряв, у якій вона білизні! Усе, що дозволялося робити дружині мільйонера – піклуватися про Андрія та займатися побутовими обов'язками.</p><p>У свою чергу, Андрій вважає, що дружина пішла, бо він багато працював 24/7 і не приділяв коханій достатньо часу.</p><p>Дивись Один за всіх 14 випуск: щоб повернути сина Олена ходила по всіх можливих інстанціях: у поліцію, до прокуратури, до органів опіки й навіть СБУ! Але дитину їй не можуть повернути.</p><p>Невже в Україні поняття справедливості досі дорівнює кількості грошей? Чому Олена втекла від багатого чоловіка, який міг подарувати їй все на світі? І чи зможе дівчина повернути свого маленького сина?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 14 випуск від 02.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-13" target="_blank"><strong>Один за всіх 13 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Український мільйонер вкрав дитину у своєї дружини

Всі випуски | Сезон 12

Український мільйонер вкрав дитину у своєї дружини

Український мільйонер вкрав дитину у своєї дружини в надії, що так вони швидше помиряться.

Дивись у шоу Один за всіх випуск 14 від 02.12.2018 неймовірну історію розбрату в родині Балан. Андрій – успішний і активний 26-річний бізнесмен. У молодому віці він вже заробив свій перший мільйон, 400 тисяч передплатників, 2 квартири в центрі Одеси і автопарк із 10 автомобілів. У хлопця 3 власних справи, які приносять йому гарний прибуток. Андрій інтернет-маркетолог і бізнес-тренер, який вчить інших підприємців заробляти гроші.

Здавалося б, що ще потрібно Андрію Балану, який може дозволити собі все найкраще? Виявляється, герой шоу Один за всіх 12 сезон 14 випуск не може знайти спільну мову з дружиною Оленою. Дівчина пішла від нього, не дивлячись на статки хлопця. Він спробував усі способи помиритися, але вони не були успішними. І Андрій вирішив вкрасти їхнього спільного півторарічного сина.

Подружжя Балан прожилр разом 5 років. Олена в ефірі Один за всіх СТБ розповіла, що жила в золотій клітці. Чоловік контролював всі її дії, аж до миття голови! Коли вона збиралася на навчання, за словами дівчини, він перевіряв, у якій вона білизні! Усе, що дозволялося робити дружині мільйонера – піклуватися про Андрія та займатися побутовими обов'язками.

У свою чергу, Андрій вважає, що дружина пішла, бо він багато працював 24/7 і не приділяв коханій достатньо часу.

Дивись Один за всіх 14 випуск: щоб повернути сина Олена ходила по всіх можливих інстанціях: у поліцію, до прокуратури, до органів опіки й навіть СБУ! Але дитину їй не можуть повернути.

Невже в Україні поняття справедливості досі дорівнює кількості грошей? Чому Олена втекла від багатого чоловіка, який міг подарувати їй все на світі? І чи зможе дівчина повернути свого маленького сина?


Дивись онлайн Один за всіх 14 випуск від 02.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 13 випуск.