Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У 80-річної жінки насильно відібрали будинок, але поліція не поспішає виселяти рекетира
<p><strong>Парадокс: двох жінок вигнали з власного будинку, цілий рік вони поневіряються по сусідських сараях і виживають без даху над головою, поки злодій гріється біля їхньої грубки. А поліція відмовляється його виселяти.</strong></p><p><br></p><p>До студії шоу Один за всіх випуск 15 від 09.12.2018 прийшли дві літніх жінки з відвертими побоями. 80-річну Лідію Петрівну і її доньку Наталю зі скандалом і бійкою вигнав із дому співмешканець Наташі. Потерпілі написали понад півсотні заяв до поліції та прокуратуру. Із жахом вони усвідомили, що представники закону не збираються їх захищати. У поліції заявили, що не можуть виселити 39-річного Володимира Недіна, тому що немає рішення суду. А дільничний сказав журналістам Один за всіх СТБ, що Лідія та Наталя самі винні в подіях.</p><p>Бідні залякані жінки досі намагаються повернути собі будинок. Тільки кожен раз вони не доходять навіть до порога – Володимир блокує вхід і продовжує їх бити. Сусіди в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> 15 випуск співчувають сім'ї: так не можна знущатися навіть над тваринами, як злодій знущається над колишньою дружиною та її мамою. Але стати на захист потерпілих бояться, тому що Недін погрожував всіх перестріляти.</p><p>В ефірі Один за всіх дивись онлайн, що розповість рідна мати Володимира. Чому вона сама не хоче жити з сином і навіть виписала його з свого будинку? За що чоловік відсидів уже два терміни? І чому поліція не робить ніяких дій?</p><p>Приватний детектив на прохання телеканалу СТБ провів власне розслідування і виявив багато цікавих фактів із біографії Володі. У 15 випуску Один за всіх він показав стос заяв, написаних на порушника усіма колишніми жінками. Виявляється, Лідія та Наталія далеко не перші жертви. Із чим в правоохоронні органи зверталися інші половинки Володимира? І чи зміг Михайло Присяжнюк, ведучий Один за всіх, а також експерти допомогти матері й доньці повернути житло.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх випуск 15 від 09.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-14" target="_blank"><strong>Один за всіх 12 сезон 14 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

У 80-річної жінки насильно відібрали будинок, але поліція не поспішає виселяти рекетира

Всі випуски | Сезон 12

У 80-річної жінки насильно відібрали будинок, але поліція не поспішає виселяти рекетира

Парадокс: двох жінок вигнали з власного будинку, цілий рік вони поневіряються по сусідських сараях і виживають без даху над головою, поки злодій гріється біля їхньої грубки. А поліція відмовляється його виселяти.


До студії шоу Один за всіх випуск 15 від 09.12.2018 прийшли дві літніх жінки з відвертими побоями. 80-річну Лідію Петрівну і її доньку Наталю зі скандалом і бійкою вигнав із дому співмешканець Наташі. Потерпілі написали понад півсотні заяв до поліції та прокуратуру. Із жахом вони усвідомили, що представники закону не збираються їх захищати. У поліції заявили, що не можуть виселити 39-річного Володимира Недіна, тому що немає рішення суду. А дільничний сказав журналістам Один за всіх СТБ, що Лідія та Наталя самі винні в подіях.

Бідні залякані жінки досі намагаються повернути собі будинок. Тільки кожен раз вони не доходять навіть до порога – Володимир блокує вхід і продовжує їх бити. Сусіди в шоу Один за всіх 12 сезон 15 випуск співчувають сім'ї: так не можна знущатися навіть над тваринами, як злодій знущається над колишньою дружиною та її мамою. Але стати на захист потерпілих бояться, тому що Недін погрожував всіх перестріляти.

В ефірі Один за всіх дивись онлайн, що розповість рідна мати Володимира. Чому вона сама не хоче жити з сином і навіть виписала його з свого будинку? За що чоловік відсидів уже два терміни? І чому поліція не робить ніяких дій?

Приватний детектив на прохання телеканалу СТБ провів власне розслідування і виявив багато цікавих фактів із біографії Володі. У 15 випуску Один за всіх він показав стос заяв, написаних на порушника усіма колишніми жінками. Виявляється, Лідія та Наталія далеко не перші жертви. Із чим в правоохоронні органи зверталися інші половинки Володимира? І чи зміг Михайло Присяжнюк, ведучий Один за всіх, а також експерти допомогти матері й доньці повернути житло.


Дивись онлайн Один за всіх випуск 15 від 09.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 12 сезон 14 випуск.