Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Малюка побили до перелому стегна і гомілки: хто винен, рідний батько чи бабуся?
<p><strong>У 8-місячного Егорчика зламане стегно та гомілка, а на обличчі старі синці – так познущалася над ним власна сім'я за те, що в малюка нібито криві ноги і він дуже голосно плаче.</strong></p> <p> </p> <p>У шоу Один за всіх випуск 16 від 16.12.2018 ведучий Михайло Присяжнюк з експертами спробують дізнатися правду, хто ж побив нещасного малюка Єгора. Сусідка на власні очі  бачила, як Саша – батько хлопчика з усієї сили бив сина об диван, і вважає, що всі тілесні ушкодження завдав саме чоловік. Сам Олександр все заперечує: ніколи він нічого не чекав так, як народження Єгора. Переломи в дитини, за словами чоловіка, від тещі – вона так вирівнювала його ніжки. Старша дочка тещі та мама бідного хлопчика Катерина вторить словами чоловіка, сказаним у студії Один за всіх. Хто ж винен у побитті дитини, яке ледь не призвело до інвалідності?</p> <p>Поліцію викликала сусідка, яка почула дикий плач малюка Єгора. Виявилося, що між двома переломами: стегна й гомілки, пройшло цілих два тижні! Увесь цей час батьки хлопчика не зверталися до лікарів, хоча знали, що він травмував ногу, а тільки додавали гучності в телевізорі, щоб не чути плач дитини. Чим керувалися Катя та Саша? І чому мати кинула малюка в лікарні, щоб виправдати чоловіка в ефірі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a>?</p> <p>Історія досить заплутана! Дивись у 16 випуску Один за всіх СТБ: яку психологічну та фізичну травму завдала Каті рідна мати ще в дитинстві? Хто вагітний? І невже подружжя хотіло подавати на розлучення? Де кінець брехні в цій історії?</p> <p>Послухай офіційний коментар поліції, консультацію Сергія Костири та позицію соціальних служб? Чи залишиться нещасний малюк Єгор із ріднею, яка майже довела його до інвалідності? Дізнайся, що під час обговорення вдалося почути журналістам Один за всіх? І кого заарештують прямо в кадрі?</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 16 випуск від 16.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись шоу СТБ </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-15" target="_blank"><strong>Один за всіх 12 сезон 15 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Малюка побили до перелому стегна і гомілки: хто винен, рідний батько чи бабуся?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 12
Сезон 14
Сезон 13
Сезон 12
Сезон 11
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8
Всі випуски: дивись з початку сезону

Малюка побили до перелому стегна і гомілки: хто винен, рідний батько чи бабуся?

У 8-місячного Егорчика зламане стегно та гомілка, а на обличчі старі синці – так познущалася над ним власна сім'я за те, що в малюка нібито криві ноги і він дуже голосно плаче.

 

У шоу Один за всіх випуск 16 від 16.12.2018 ведучий Михайло Присяжнюк з експертами спробують дізнатися правду, хто ж побив нещасного малюка Єгора. Сусідка на власні очі  бачила, як Саша – батько хлопчика з усієї сили бив сина об диван, і вважає, що всі тілесні ушкодження завдав саме чоловік. Сам Олександр все заперечує: ніколи він нічого не чекав так, як народження Єгора. Переломи в дитини, за словами чоловіка, від тещі – вона так вирівнювала його ніжки. Старша дочка тещі та мама бідного хлопчика Катерина вторить словами чоловіка, сказаним у студії Один за всіх. Хто ж винен у побитті дитини, яке ледь не призвело до інвалідності?

Поліцію викликала сусідка, яка почула дикий плач малюка Єгора. Виявилося, що між двома переломами: стегна й гомілки, пройшло цілих два тижні! Увесь цей час батьки хлопчика не зверталися до лікарів, хоча знали, що він травмував ногу, а тільки додавали гучності в телевізорі, щоб не чути плач дитини. Чим керувалися Катя та Саша? І чому мати кинула малюка в лікарні, щоб виправдати чоловіка в ефірі Один за всіх 12 сезон?

Історія досить заплутана! Дивись у 16 випуску Один за всіх СТБ: яку психологічну та фізичну травму завдала Каті рідна мати ще в дитинстві? Хто вагітний? І невже подружжя хотіло подавати на розлучення? Де кінець брехні в цій історії?

Послухай офіційний коментар поліції, консультацію Сергія Костири та позицію соціальних служб? Чи залишиться нещасний малюк Єгор із ріднею, яка майже довела його до інвалідності? Дізнайся, що під час обговорення вдалося почути журналістам Один за всіх? І кого заарештують прямо в кадрі?

 

Дивись онлайн Один за всіх 16 випуск від 16.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись шоу СТБ Один за всіх 12 сезон 15 випуск.