Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 35-річний священик шукає біологічну матір
<p><strong>Він ріс без любові. Він терпів знущання дітей, глузування та побої. Він всюди шукав, ким замінити порожнечу в душі, яка з'явилася після того, як рідна мати віддала його в дитячий будинок. Через 35 років у студії Один за всіх герой зустрінеться із цією жінкою, щоб дізнатися, чому вона відмовилася від нього.</strong></p> <p> </p> <p>Усе дитинство Юрій Левчун, учасник шоу Один за всіх 17 випуск від 23.12.2018, прожив в інтернаті. Рідна мама відмовилася від нього на 4 день після пологів. А ніхто інший не захотів всиновлювати. Серед однолітків маленькому Юрі доводилося несолодко, як відомо, діти бувають дуже жорстокі... Ту дещицю материнського тепла, яку було можливо подарувати сироті, йому дали виховательки та вожаті в дитячому таборі. Вони розповідають: хлопчик просив у них дозволу, називати їх мамами...</p> <p>Сьогодні герой <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12">Один за всіх сезон 12</a> випуск 17 живе в монастирі серед духовенства. Три роки тому він прийняв постриг і остаточно відмовився від мрії знайти любов і побудувати сім'ю. Але йому не дають спокою таємниці свого народження. Юрій молить Бога про зустріч із рідною матір'ю. Одного разу, 10 років тому, чоловік зміг знайти бабусю. Однак коли вона почула його історію, то не пустила на поріг.</p> <p>Журналісти шоу СТБ Один за всіх зголосилися допомогти Юрію та розшукали жінку, яка його народила. Чи змогла вона дивитися в очі своїй кинутій дитині? І які неймовірні події змусили її відмовитися від малюка?</p> <p>Дивись у 17 випуску Один за всіх: яку роль у долі Юрія зіграли лікарі? Чи могли вони вплинути на рішення його мами на користь відмови від новонародженого? І найголовніше, чи зможе мати прийняти 35-річного сина назад у сім'ю? Чи визнає жінка їхню спорідненість?</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 17 випуск від 23.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-16">Один за всіх 12 сезон 16 випуск</a>.</strong></p>

35-річний священик шукає біологічну матір

Всі випуски | Сезон 12

35-річний священик шукає біологічну матір

Він ріс без любові. Він терпів знущання дітей, глузування та побої. Він всюди шукав, ким замінити порожнечу в душі, яка з'явилася після того, як рідна мати віддала його в дитячий будинок. Через 35 років у студії Один за всіх герой зустрінеться із цією жінкою, щоб дізнатися, чому вона відмовилася від нього.

 

Усе дитинство Юрій Левчун, учасник шоу Один за всіх 17 випуск від 23.12.2018, прожив в інтернаті. Рідна мама відмовилася від нього на 4 день після пологів. А ніхто інший не захотів всиновлювати. Серед однолітків маленькому Юрі доводилося несолодко, як відомо, діти бувають дуже жорстокі... Ту дещицю материнського тепла, яку було можливо подарувати сироті, йому дали виховательки та вожаті в дитячому таборі. Вони розповідають: хлопчик просив у них дозволу, називати їх мамами...

Сьогодні герой Один за всіх сезон 12 випуск 17 живе в монастирі серед духовенства. Три роки тому він прийняв постриг і остаточно відмовився від мрії знайти любов і побудувати сім'ю. Але йому не дають спокою таємниці свого народження. Юрій молить Бога про зустріч із рідною матір'ю. Одного разу, 10 років тому, чоловік зміг знайти бабусю. Однак коли вона почула його історію, то не пустила на поріг.

Журналісти шоу СТБ Один за всіх зголосилися допомогти Юрію та розшукали жінку, яка його народила. Чи змогла вона дивитися в очі своїй кинутій дитині? І які неймовірні події змусили її відмовитися від малюка?

Дивись у 17 випуску Один за всіх: яку роль у долі Юрія зіграли лікарі? Чи могли вони вплинути на рішення його мами на користь відмови від новонародженого? І найголовніше, чи зможе мати прийняти 35-річного сина назад у сім'ю? Чи визнає жінка їхню спорідненість?

 

Дивись онлайн Один за всіх 17 випуск від 23.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Один за всіх 12 сезон 16 випуск.