Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Багатодітна мати шукає дітей, утрачених 25 років тому
<p><strong>Багатодітна мати 25 років прожила в пошуках двох загублених дітей. Але, побачивши дочку в студії Один за всіх, не захотіла з нею говорити.</strong></p> <p> </p> <p>В ефірі шоу Один за всіх випуск 18 від 30.12.2018 Ольга Білецька плакала над старою фотографією своєї сім'ї – у центрі стоять вони з чоловіком, а навколо шестеро дітей. За кадром залишився лише синочок Олексій, який був занадто малий, щоб його зняти. Ця фото – єдина річ, яка нагадує матері про втрачену дочку Катю.</p> <p>У віці трьох років Катю та 10-місячного Льошу соціальні служби, увірвавшись до будинку, забрали прямо з колисок! Ольга вважає, що звірячий вчинок був помстою сільського голови за те, що вона відмовилася стати його коханкою. У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12">Один за всіх сезон 12 сезон</a> випуск 18 жінка зізнається, що редакція проекту – її остання надія. Вона вже почала сумніватися, що доживе до того дня, коли побачить своїх дітей.</p> <p>Дивно, але односельці не співпереживають сусідці. Навпаки, вони впевнені, що Ольга не заслуговує зустрічі зі своїми дітьми, тому що зіпсувала життя інших 5-ти чад. Дивись Один за всіх і дізнайся цікаві подробиці: чому багатодітним батькам не вистачило цілих 25 років, щоб розшукати Катю і Льошу? Може, вони й не шукали їх зовсім? Які трагічні долі в інших дітей подружжя? І чому в селі навіть побоюються сім'ю Білецьких?</p> <p>Михайло Присяжнюк, ведучий шоу телеканалу СТБ Один за всіх, поговорить із прийомною матір'ю Каті та з'ясує, які психологічні проблеми були в дівчинки, коли вона усвідомила, що біологічна мати її кинула.</p> <p> </p> <p><strong>Дивись онлайн Один за всіх випуск 18 від 30.12.2018 разом із Teleportal.ua.</strong></p> <p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-17">Один за всіх 12 сезон 17 випуск</a>.</strong></p>

Багатодітна мати шукає дітей, утрачених 25 років тому

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 12
Сезон 14
Сезон 13
Сезон 12
Сезон 11
Сезон 10
Сезон 9
Сезон 8

Багатодітна мати шукає дітей, утрачених 25 років тому

Багатодітна мати 25 років прожила в пошуках двох загублених дітей. Але, побачивши дочку в студії Один за всіх, не захотіла з нею говорити.

 

В ефірі шоу Один за всіх випуск 18 від 30.12.2018 Ольга Білецька плакала над старою фотографією своєї сім'ї – у центрі стоять вони з чоловіком, а навколо шестеро дітей. За кадром залишився лише синочок Олексій, який був занадто малий, щоб його зняти. Ця фото – єдина річ, яка нагадує матері про втрачену дочку Катю.

У віці трьох років Катю та 10-місячного Льошу соціальні служби, увірвавшись до будинку, забрали прямо з колисок! Ольга вважає, що звірячий вчинок був помстою сільського голови за те, що вона відмовилася стати його коханкою. У шоу Один за всіх сезон 12 сезон випуск 18 жінка зізнається, що редакція проекту – її остання надія. Вона вже почала сумніватися, що доживе до того дня, коли побачить своїх дітей.

Дивно, але односельці не співпереживають сусідці. Навпаки, вони впевнені, що Ольга не заслуговує зустрічі зі своїми дітьми, тому що зіпсувала життя інших 5-ти чад. Дивись Один за всіх і дізнайся цікаві подробиці: чому багатодітним батькам не вистачило цілих 25 років, щоб розшукати Катю і Льошу? Може, вони й не шукали їх зовсім? Які трагічні долі в інших дітей подружжя? І чому в селі навіть побоюються сім'ю Білецьких?

Михайло Присяжнюк, ведучий шоу телеканалу СТБ Один за всіх, поговорить із прийомною матір'ю Каті та з'ясує, які психологічні проблеми були в дівчинки, коли вона усвідомила, що біологічна мати її кинула.

 

Дивись онлайн Один за всіх випуск 18 від 30.12.2018 разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 12 сезон 17 випуск.