Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батько вбив 4-річну дочку в якості покарання
<p>Розлючений батько забиває дочку до смерті і спокійно продовжує займатися своїми справами. Невже її вбивці залишаться безкарними?</p><p>Дивись Один за всіх 12 сезон випуск 2 від 09.09.2018 – самий резонансний проект телеканалу СТБ, який допомагає відновити справедливість там, де на неї вже втратили надію. У новому епізоді ти дізнаєшся історію горе-батька Віталія Білошенко із с. Кальчинки в Сумській обл., який забив до смерті свою 4-річну доньку Надю за те, що вона не хотіла їсти. Чоловік три рази вдарив дитину пляшкою по голові, а коли й цього покарання йому здалося мало, дівчинка отримала удар кулаком по обличчю.</p><p>Як з'ясувала команда Один за всіх 12 сезон, інцидент стався на очах у матері дитини та 6-річної Тані – ще однієї доньки подружжя. Саме вона й помітила, що сестричка непритомніє та рве, а батьки спокійно працювали в городі! Однак швидку того дня герої Один за всіх випуск 2 так і не викликали. Лікарі зайшли в будинок через добу, коли про історію дізналися сусіди. Надя вже була мертва...</p><p><strong>Що розповіли Михайлу Присяжнюку сусіди Віталія Білошенко та його дружини Валентини в студії Один за всіх 12 сезон випуск 2 від 09.09.2018?</strong></p><p>В ефірі Один за всіх від СТБ сусіди родини, у якій сталася трагедія, зізналися, що із самого початку вважали Вітю та Валентину грубими, нестриманим і неадекватними. З їхніх слів ти дізнаєшся, що мати покійної Надійки вже двічі була позбавлена ​​батьківських прав: першу дитину вона народила у 14 років і не могла її виховувати, будучи зовсім юною, середніх Таню та Надю соцслужби на кілька років забирали в інтернат, бо дівчина пішла в запій, а молодшого Назара й зовсім не віддали матері в пологовому будинку.</p><p>А ось інша сусідка, яка навіть відправляла своїх дітей грати в будинок Білошенко, у шоу Один за всіх 12 сезон випуск 2 стверджувала, що родина Віталія була цілком благополучною. Де ж правда? Розбереться проект Один за всіх – дивись онлайн інтерв'ю Валентини: дівчина розповіла, чому боялася власного чоловіка і після побиття 4-річної Наді кинула дітей і втекла в сусіднє село!</p><p>А також не пропусти в шоу Один за всіх випуск 2 від 09.09.2018 допит Валентини на детекторі брехні! Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон випуск 2 разом із Teleportal.ua.</p>

Батько вбив 4-річну дочку в якості покарання

Всі випуски | Сезон 12

Батько вбив 4-річну дочку в якості покарання

Розлючений батько забиває дочку до смерті і спокійно продовжує займатися своїми справами. Невже її вбивці залишаться безкарними?

Дивись Один за всіх 12 сезон випуск 2 від 09.09.2018 – самий резонансний проект телеканалу СТБ, який допомагає відновити справедливість там, де на неї вже втратили надію. У новому епізоді ти дізнаєшся історію горе-батька Віталія Білошенко із с. Кальчинки в Сумській обл., який забив до смерті свою 4-річну доньку Надю за те, що вона не хотіла їсти. Чоловік три рази вдарив дитину пляшкою по голові, а коли й цього покарання йому здалося мало, дівчинка отримала удар кулаком по обличчю.

Як з'ясувала команда Один за всіх 12 сезон, інцидент стався на очах у матері дитини та 6-річної Тані – ще однієї доньки подружжя. Саме вона й помітила, що сестричка непритомніє та рве, а батьки спокійно працювали в городі! Однак швидку того дня герої Один за всіх випуск 2 так і не викликали. Лікарі зайшли в будинок через добу, коли про історію дізналися сусіди. Надя вже була мертва...

Що розповіли Михайлу Присяжнюку сусіди Віталія Білошенко та його дружини Валентини в студії Один за всіх 12 сезон випуск 2 від 09.09.2018?

В ефірі Один за всіх від СТБ сусіди родини, у якій сталася трагедія, зізналися, що із самого початку вважали Вітю та Валентину грубими, нестриманим і неадекватними. З їхніх слів ти дізнаєшся, що мати покійної Надійки вже двічі була позбавлена ​​батьківських прав: першу дитину вона народила у 14 років і не могла її виховувати, будучи зовсім юною, середніх Таню та Надю соцслужби на кілька років забирали в інтернат, бо дівчина пішла в запій, а молодшого Назара й зовсім не віддали матері в пологовому будинку.

А ось інша сусідка, яка навіть відправляла своїх дітей грати в будинок Білошенко, у шоу Один за всіх 12 сезон випуск 2 стверджувала, що родина Віталія була цілком благополучною. Де ж правда? Розбереться проект Один за всіх – дивись онлайн інтерв'ю Валентини: дівчина розповіла, чому боялася власного чоловіка і після побиття 4-річної Наді кинула дітей і втекла в сусіднє село!

А також не пропусти в шоу Один за всіх випуск 2 від 09.09.2018 допит Валентини на детекторі брехні! Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон випуск 2 разом із Teleportal.ua.