Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вітчим-гвалтівник 10 років знущається над неповнолітніми дочками
<p>У 4 випуску шоу Один за всіх світ дізнався історію звірячих знущань над трьома сестричками. Із дня в день протягом більше 10 років вітчим-педофіл гвалтує Карину, Настю і Катю! Діти розповідають, що з 4-5 років пам'ятають, як він роздягав їх, силою укладав на ліжко та змушував робити все, чого б не захотів. Поруч із насильником завжди знаходився ніж, який він погрожував використати в разі непокори. Але дівчатка зізнаються: останнім часом вони хотіли зарізати себе самі, щоб більше не жити в цьому пеклі!</p><p>У студії гостро-соціального проекту Один за всіх 12 сезон випуск 4 від 23.09.2018 сестри шукали справедливість, у яку давно втратили віру. Виявляється, правоохоронні органи вже заарештовували 43-річного Віктора Олійника за нелюдські знущання над дітьми. Слідство триває вже 6 довгих років, але чоловікові вдається виходити сухим із ​​води. Мало того, рідна мати дівчаток сама найняла йому адвоката й допомогла вийти з в'язниці! Що керує цією жінкою, на очах якої Віктор гвалтує 14-річну Настю і 15-річну Катю, які досі живуть із цим звіром під одним дахом?! Дивись Один за всіх 12 сезон.</p><p><strong>Що дізналися журналісти Один за всіх у 4 випуску 12 сезону?</strong></p><p>У студії шоу Один за всіх випуск 4 від 23.09.2018 експерти та глядачі почули справжній звукозапис зґвалтування Катюші. Дівчинка благала вітчима зупинитися й кричала, що вона ще дитина. Чомусь навіть цей запис не допоміг слідчим закрити справу! Що ж заважає поліції виконувати свій обов'язок? Дізнайся в ток-шоу Один за всіх 12 сезон.</p><p>Не пропусти шокуючого відкриття експертів Один за всіх: Віктор Олійник не зупинявся на прийомних дочках, він домагався навіть сестру свого зятя! Молодша дочка Настя втекла з дому до старшої Каріни, а Катя залишилася жити з Віктором, тому що пожаліла його!</p><p>Чому Віктор Олійник довів дітей до такого стану? І чи зможе телеканал СТБ допомогти дівчаткам? Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон випуск 4 на сайті Teleportal.ua!</p>

Вітчим-гвалтівник 10 років знущається над неповнолітніми дочками

Всі випуски | Сезон 12

Вітчим-гвалтівник 10 років знущається над неповнолітніми дочками

У 4 випуску шоу Один за всіх світ дізнався історію звірячих знущань над трьома сестричками. Із дня в день протягом більше 10 років вітчим-педофіл гвалтує Карину, Настю і Катю! Діти розповідають, що з 4-5 років пам'ятають, як він роздягав їх, силою укладав на ліжко та змушував робити все, чого б не захотів. Поруч із насильником завжди знаходився ніж, який він погрожував використати в разі непокори. Але дівчатка зізнаються: останнім часом вони хотіли зарізати себе самі, щоб більше не жити в цьому пеклі!

У студії гостро-соціального проекту Один за всіх 12 сезон випуск 4 від 23.09.2018 сестри шукали справедливість, у яку давно втратили віру. Виявляється, правоохоронні органи вже заарештовували 43-річного Віктора Олійника за нелюдські знущання над дітьми. Слідство триває вже 6 довгих років, але чоловікові вдається виходити сухим із ​​води. Мало того, рідна мати дівчаток сама найняла йому адвоката й допомогла вийти з в'язниці! Що керує цією жінкою, на очах якої Віктор гвалтує 14-річну Настю і 15-річну Катю, які досі живуть із цим звіром під одним дахом?! Дивись Один за всіх 12 сезон.

Що дізналися журналісти Один за всіх у 4 випуску 12 сезону?

У студії шоу Один за всіх випуск 4 від 23.09.2018 експерти та глядачі почули справжній звукозапис зґвалтування Катюші. Дівчинка благала вітчима зупинитися й кричала, що вона ще дитина. Чомусь навіть цей запис не допоміг слідчим закрити справу! Що ж заважає поліції виконувати свій обов'язок? Дізнайся в ток-шоу Один за всіх 12 сезон.

Не пропусти шокуючого відкриття експертів Один за всіх: Віктор Олійник не зупинявся на прийомних дочках, він домагався навіть сестру свого зятя! Молодша дочка Настя втекла з дому до старшої Каріни, а Катя залишилася жити з Віктором, тому що пожаліла його!

Чому Віктор Олійник довів дітей до такого стану? І чи зможе телеканал СТБ допомогти дівчаткам? Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон випуск 4 на сайті Teleportal.ua!