Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мати безсердечно викинула новонародженого в річку
<p><strong>Чи є межа в материнського інстинкту? Дізнайся в новому епізоді про матір, яка викинула новонародженого в річку! Нелюдський вчинок жінка намагалася приховати за невдало продуманим алібі!</strong></p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх</a> випуск 5 від 30.09.2018 команда досвідчених експертів із новим ведучим «народним адвокатом» Михайлом Присяжнюком спробують знайти зерно правди в заплутаному злочині: як 36-річна Юлія Вижга втопила власну дитину в річці! Село у Вінницькій області, у якому проживає героїня гостро-соціального шоу телеканалу СТБ Один за всіх, розділилося на два табори: одні думають, що вбити новонародженого Юлію змусив цивільний чоловік Олег, і стверджують, що вона турботлива мати для чотирьох своїх дітей, а інші – називають дівчину неадекватною і не сумніваються в її винуватості.</p><p><strong>Односельці в 5 випуску Один за всіх розповіли – вони навіть не здогадувалися, що Юлія вагітна!</strong></p><p>Мертву дитину в річці знайшов один із сусідів Вижги. Він і викликав поліцію. Правоохоронні органи допитували жителів с. Писарівка, які з жінок в окрузі – вагітні. На Юлію ніхто й подумати не міг. Вона дівчина в тілі, та й носила останнім часом тільки вільний одяг. А сама підозрювана збрехала поліцейським і стверджувала: якби знала цю горе-матір – убила б її!</p><p><strong>В ефірі Один за всіх випуск 5 експерти дізналися, що Юлія Вижга пила та часто зраджувала свого чоловіка</strong></p><p>Прямо в студії під час дебатів односельчан глядачам СТБ відкрилася таємниця: Олег, цивільний чоловік Юлії, батько тільки четвертої дитину жінки – 2-річного хлопчика. Двоє середніх сестер-близнюків народилися від сусіда, який невдовзі помер. А хто батько старшого сина – не знає ніхто. Так, може бути, убитий малюк теж був народжений не від Олега? Дивись Один за всіх випуск 5 і почуй сповідь коханця Юлії, який мріяв про їхні стосунки ще зі школи!</p><p><strong>Неймовірно! Але подруга Юлії в шоу СТБ Один за всіх заявила, що підозрювана заздалегідь планувала вбивство!</strong></p><p>Юлія Вижга зізналася дівчині, що в черговий раз завагітніла, але «скостила» реальний термін, а через якийсь час збрехала про викидень.</p><p>Як буде виправдовуватися мати, яка викинула свою дитину в річку? Вона буде стверджувати, що не робила цього... сама? Хто ж був із нею в той фатальний вечір? Не пропусти в проекті Один за всіх 5 випуск від 30.09.2018.</p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 5 випуск на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p><strong>Не встиг подивитися попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-4" target="_blank"><strong>Один за всіх випуск 4</strong></a><strong>!</strong></p>

Мати безсердечно викинула новонародженого в річку

Всі випуски | Сезон 12

Мати безсердечно викинула новонародженого в річку

Чи є межа в материнського інстинкту? Дізнайся в новому епізоді про матір, яка викинула новонародженого в річку! Нелюдський вчинок жінка намагалася приховати за невдало продуманим алібі!

У проекті Один за всіх випуск 5 від 30.09.2018 команда досвідчених експертів із новим ведучим «народним адвокатом» Михайлом Присяжнюком спробують знайти зерно правди в заплутаному злочині: як 36-річна Юлія Вижга втопила власну дитину в річці! Село у Вінницькій області, у якому проживає героїня гостро-соціального шоу телеканалу СТБ Один за всіх, розділилося на два табори: одні думають, що вбити новонародженого Юлію змусив цивільний чоловік Олег, і стверджують, що вона турботлива мати для чотирьох своїх дітей, а інші – називають дівчину неадекватною і не сумніваються в її винуватості.

Односельці в 5 випуску Один за всіх розповіли – вони навіть не здогадувалися, що Юлія вагітна!

Мертву дитину в річці знайшов один із сусідів Вижги. Він і викликав поліцію. Правоохоронні органи допитували жителів с. Писарівка, які з жінок в окрузі – вагітні. На Юлію ніхто й подумати не міг. Вона дівчина в тілі, та й носила останнім часом тільки вільний одяг. А сама підозрювана збрехала поліцейським і стверджувала: якби знала цю горе-матір – убила б її!

В ефірі Один за всіх випуск 5 експерти дізналися, що Юлія Вижга пила та часто зраджувала свого чоловіка

Прямо в студії під час дебатів односельчан глядачам СТБ відкрилася таємниця: Олег, цивільний чоловік Юлії, батько тільки четвертої дитину жінки – 2-річного хлопчика. Двоє середніх сестер-близнюків народилися від сусіда, який невдовзі помер. А хто батько старшого сина – не знає ніхто. Так, може бути, убитий малюк теж був народжений не від Олега? Дивись Один за всіх випуск 5 і почуй сповідь коханця Юлії, який мріяв про їхні стосунки ще зі школи!

Неймовірно! Але подруга Юлії в шоу СТБ Один за всіх заявила, що підозрювана заздалегідь планувала вбивство!

Юлія Вижга зізналася дівчині, що в черговий раз завагітніла, але «скостила» реальний термін, а через якийсь час збрехала про викидень.

Як буде виправдовуватися мати, яка викинула свою дитину в річку? Вона буде стверджувати, що не робила цього... сама? Хто ж був із нею в той фатальний вечір? Не пропусти в проекті Один за всіх 5 випуск від 30.09.2018.

Дивись онлайн Один за всіх 5 випуск на сайті Teleportal.ua!

Не встиг подивитися попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх випуск 4!